Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kız bugun bişyler yap akşam boş gecirme ha:) yumurtalar döllensin :)

hahahaha dimi ama :)) ama hergün hergün yaparsam civcivlerim çoğalır işin yoksa büyütmeye uğraş :)

oy o civcivleri yerim çogalsın ikiz üçüz olsun inş:KK70:
benim ikiz çocugum olursa keisn işimi bırakmam gerekir ondan tek olsun çok sevsemde ikizleri:)

benim ikiz çocugum olursa keisn işimi bırakmam gerekir ondan tek olsun çok sevsemde ikizleri:)[/QUOTE]

ikiz zor olur yaaa :)) üçüz daha iyi:))))))))))

hahahaha dimi ama :)) ama hergün hergün yaparsam civcivlerim çoğalır işin yoksa büyütmeye uğraş :)

evet birden fazla yumurtlayabiliyoruz canım ama bunu yakalamamız zor tabiki...senin akıntın yoğunmuydu..inşallah ovulasyondur gerçekten sen gün aşırı halvet et ihmal etme canım..gelsin bebiş..:emir_bebek:

benim ikiz çocugum olursa keisn işimi bırakmam gerekir ondan tek olsun çok sevsemde ikizleri:)

ikiz zor olur yaaa :)) üçüz daha iyi:))))))))))[/QUOTE]

üçüz olursaaa çıldırırız zanlımca:KK70: ben tekine bile nsl bakarım hiç bilmiyorum:)
zaten ben anca ev ütü çamaşır temizlik işe gelgit zor dayanıyorum:)

evet birden fazla yumurtlayabiliyoruz canım ama bunu yakalamamız zor tabiki...senin akıntın yoğunmuydu..inşallah ovulasyondur gerçekten sen gün aşırı halvet et ihmal etme canım..gelsin bebiş..:emir_bebek:

canım akıntıyı iki parmağımın arasına aldığımda uzayıp gitti. hiç kopmadan rahat 8cm falan uzamıştır. lastik gibiydi:)

ikiz zor olur yaaa :)) üçüz daha iyi:))))))))))

üçüz olursaaa çıldırırız zanlımca:KK70: ben tekine bile nsl bakarım hiç bilmiyorum:)
zaten ben anca ev ütü çamaşır temizlik işe gelgit zor dayanıyorum:)

aynen benimde öyle

İSİM BAT DURUM
1. fidankaa 30 Kasım
2. hulyabaskurt 1 Aralık
3. mavusbebek 1 Aralık
4. su4184 1-2 Aralık
5. gull-aslan 2 Aralık
6. aysunayy 2 Aralık
7. seraprap 3 Aralık
8. haticeee 3 Aralık
9. perilous 5 Aralık Kırmızı kart
10. sinhus 5 Aralık
11. depresyonnn 6 Aralık
12. pdr55 6 Aralık
13. sub 6 Aralık
14. angelif 6 Aralık
15. deryalcın 7 Aralık
16. kepi3 7 Aralık
17. didos86 7 Aralık
18. sea.1013 7 Aralık
19. mulberry8092 8 Aralık
20. slna 8 Aralık
21. mugus1980 8 Aralık
22. eknhanifsay 8-9 Aralık
23. nevercare 9 Aralık
24. accident 9 Aralık
25. Sdfclb 9 Aralık
26. sakaaar 11 Aralık
27. mrysyr 11 Aralık
28. cadicuk 11 Aralık
29. niluferr 12 Aralık
30. orkide2 12 Aralık
31. sama 13 Aralık
32. nilufereren 13 Aralık
33. yesil33 14 Aralık
34. sementa33 15 Aralık
35. ddeerryya 15 Aralık
36. yasib2538 17 Aralık
37. aleyyna 17 Aralık
38. mzuhal 18 Aralık
39. saranhaeyo 19 Aralık
40. ikizler5 20 Aralık
41. Beklenti 20 Aralık
42. gamzelal 21 Aralık
43. olimbera 23 Aralık
44. egemn 25 Aralık
45. glsshh 24 Aralık
46. ecntrk 26 Aralık
47. gocmenkuslar 26 Aralık
48. minikgelin 27 Aralık

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni canım

canım ben dr a gitmiştim göğsümdeki kistler için bizzat dr verdi bana geçirsin diye hiçbi zararı yok demişti tamamen bitkisel rahatlıkla kullan diye kullandım tabi ama benimkileri geçirmedi çok var bende kist ama gebe kal demişti bebek olunca azalırmış büyük ölçüde inşallah bebişlerimiz gelirde 2 sıkıntıdan birlikte kurtuluruzzz:KK16:

benimde her iki göğsümde var kist yıllık kontrole gidiyorum hayıtın iyi geldiğini bilmiyordum ii ozaman inş. hem kistlerimiz gider hemde bebişlerimiz gelir inş. bu arada ben yumurtalık kistim için doğum kontrol kullanmıştım oda göğüs kistlerimi eritmişti zaten prospektüsünde yazıyordu gerçekten faydası oldu

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni canım

kırmızılardan sonra çok güzel bi haber bu gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin senden önce hülyabaskurt vardı ctesi dr gidicek ondanda hayırlı haberler bekliyoruz umarım herşey gölünüze göre olsun bizim içinde dua edinnnnn....

hülyacım benim bi arkadasım suan yanılmıyorsum 6 haftalık hamıle ve ona genetik test diye birsey yapmıslar.ondada kan pıhtılasması çıkmıs.dr doğuma kadar karnından vurulması için bi iğne vermis.o da 2 düsük yapmıstı sebei buymus.sende iğne vuruluyor musun?

doktorum gunun gecer gecmez hamıle testı yap dedi kan testı yaotık bakalım bugun 4de arayıp bılgıyı alıcam hayırlısı olsun. bende iğneye baslıycamm evet bende genetık tıp bölümünde tahlıl oldum arkadasın ınsallah kolay hamılelık gecırır ıgneden cok korkardım ama artık olsun da iğne olayım yeterkı dıyebılıyorum nasip...

kırmızılardan sonra çok güzel bi haber bu gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin senden önce hülyabaskurt vardı ctesi dr gidicek ondanda hayırlı haberler bekliyoruz umarım herşey gölünüze göre olsun bizim içinde dua edinnnnn....

Rabbım herkese en hayırlısını versın ınsallah cnm . bugun kan testı yaptırdım sonuc beklıyorum bakalım 4de ara dedi doktor hayırlı haberler beklıyorum :) doktorun gülümsemesı motive edıyor zaten ınsanı okdr ıyı kı aile hekımlıgı yarın kadındogumcuya randevum var bugun sonuc bellı olur olmaz hemen yazıcam sizlere hayırlısı cnm ..

Rabbım herkese en hayırlısını versın ınsallah cnm . bugun kan testı yaptırdım sonuc beklıyorum bakalım 4de ara dedi doktor hayırlı haberler beklıyorum :) doktorun gülümsemesı motive edıyor zaten ınsanı okdr ıyı kı aile hekımlıgı yarın kadındogumcuya randevum var bugun sonuc bellı olur olmaz hemen yazıcam sizlere hayırlısı cnm ..

İnş.herşey yolundadır canım enazından senin hamile kalamamak gibi bi sıkıntın yok evt düşük olayı oldukça yıpratıcıdır eminimki ama enazından şifası var o iğnelerde inş.şifa olsun sana bebeğini getirsin Rabbim kimseye şifasız hastalık dermansız dert vermesin:26:
hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz:KK49::KK49::emir_bebek:

ayyyyyyyyyy gerçektenmi yaaaaaa bana doktorum hormon ilaçları kullanma demişti gögsünde ki kistleri kötüye cevirebilir diye ondan hiç hormon ilacı kulanmadım... bu hayıtta hormonları dengeliyor ya acaba zararı olurmu vesvese ettim.. şimdi sen için rahat kulan diyorsun demi cnm.. benim gögsümde 2 tane 1 cm lik kist var.. iki tanede ondan biraz küçük... digerleride çok küçük...
inş ya inşşş hem bebeiş gelir hem kistler gider nsl güzel olur anlatamam sana:)

evet canım hormon ilaçları iyi değil doğım kontrol hapı mesela dr bana kesinlikle kullanmıcaksın dedi onlar arttırıyomuş. benim göğsümdede çok fazla var ben 6 ayda bi gidiom dr a eğer hamiş kalırsam doğurunca gitcem :)

benimde her iki göğsümde var kist yıllık kontrole gidiyorum hayıtın iyi geldiğini bilmiyordum ii ozaman inş. hem kistlerimiz gider hemde bebişlerimiz gelir inş. bu arada ben yumurtalık kistim için doğum kontrol kullanmıştım oda göğüs kistlerimi eritmişti zaten prospektüsünde yazıyordu gerçekten faydası oldu

benimde canım ikisindede ve çok fazlalar :KK43: bende 6 ayda bi gidiyorum bana verdi hayıtı ama ben faydasını görmedim kistler açısından yüzde 40 lik bir kısım fayda görüyomuş ama ben bebişe ooalan faydasını gördüm

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sonunda bir hamiş :))))))))))))

İnş.herşey yolundadır canım enazından senin hamile kalamamak gibi bi sıkıntın yok evt düşük olayı oldukça yıpratıcıdır eminimki ama enazından şifası var o iğnelerde inş.şifa olsun sana bebeğini getirsin Rabbim kimseye şifasız hastalık dermansız dert vermesin:26:
hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz:KK49::KK49::emir_bebek:

insallah insallah dualarımız hep kabul olur ınsallah. RABBIM SİZLEREDE VERSIN HAYIRLISI ILE KISA zamanda...

kızlaarrr kızlarrrrr benim adet 25 kasım dı 4 gün gecikmeli olarak geldi malesefff :KK43:(
gerçi bu ay ilk denememizdi ama nasip değilmiş olamdı
bende şimi umudum aralık ayı diyorum
burada banada yer varmı acaba ????
bat 31 aralık

benimde canım ikisindede ve çok fazlalar :KK43: bende 6 ayda bi gidiyorum bana verdi hayıtı ama ben faydasını görmedim kistler açısından yüzde 40 lik bir kısım fayda görüyomuş ama ben bebişe ooalan faydasını gördüm

Bünyeden bünyeye farkediyo heralde enteresan.. peki senin hayıtı kullanmadan önce kaç ay hamile kalamamıştın? hayıt kullandığında hamile kalmışsınya bebeğin dünyaya geldimi bi sıkıntı olmadı dimi? bende bu ay kullanıcam inş.merak ediyorum benimde yumurtlama zamanım belli değil düzensiz 3 aydır ovu.kullanıyorum sadece ağustosta pozitif gördüm oda ramazan ayı diye pek uğraşmadım açıkçası diğer aylar göremedim umarım hayıtla vaktinde yumurtlarım:KK9: hakikaten tavuk gibi olduk yumurtalarımızı sayıyoruz:KK1::KK1:

canım ama bana doğum kontrol kullanma dedi dr ii değil dedi benim kistler içi :26:

Bünyeden bünyeye farkediyo heralde enteresan.. peki senin hayıtı kullanmadan önce kaç ay hamile kalamamıştın? hayıt kullandığında hamile kalmışsınya bebeğin dünyaya geldimi bi sıkıntı olmadı dimi? bende bu ay kullanıcam inş.merak ediyorum benimde yumurtlama zamanım belli değil düzensiz 3 aydır ovu.kullanıyorum sadece ağustosta pozitif gördüm oda ramazan ayı diye pek uğraşmadım açıkçası diğer aylar göremedim umarım hayıtla vaktinde yumurtlarım:KK9: hakikaten tavuk gibi olduk yumurtalarımızı sayıyoruz:KK1::KK1:

canım ben hayıtı kullanmadan önce zaten korunuyodum bebiş istemiyodum bigün elime gelen sertlik yüzünden dr a gittim oda 3 ay kullan dedi hayıtı kullandım sonra gebelik önerdi azalır dedi büyük ölçüde... denediğim ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu aldılar bebeğimi :KK43: bende düşükten sonra 3 ay ara verdim geçen ay hayıt kullanmadım aklıma bile gelmedi yani baktım burda arkadaşilar hayıttan bahsediyor bende dank etti :) acaba hayıttanmı dedim hemen hamiş kaldım tekrar başladım 10 gündür ,içiyorum bakalım görecez canım... inşallah işimize yarar yani :KK16: bende ilk defa bu ay ovulasyon testi aldım kullandım benim adetin 12. 13. günü gördüm çizgileri o günler ii çalıştım :KK17: hakkımızda hayırlısı artıkkkk...:KK16::KK16:

X