Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

oy o civcivleri yerim çogalsın ikiz üçüz olsun inş
benim ikiz çocugum olursa keisn işimi bırakmam gerekir ondan tek olsun çok sevsemde ikizleri:)[/QUOTE]

ikiz zor olur yaaa :)) üçüz daha iyi:))))))))))

oy o civcivleri yerim çogalsın ikiz üçüz olsun inş
benim ikiz çocugum olursa keisn işimi bırakmam gerekir ondan tek olsun çok sevsemde ikizleri:)

ikiz zor olur yaaa :)) üçüz daha iyi:))))))))))[/QUOTE]

üçüz olursaaa çıldırırız zanlımca ben tekine bile nsl bakarım hiç bilmiyorum:)
zaten ben anca ev ütü çamaşır temizlik işe gelgit zor dayanıyorum:)

aynen benimde öyle

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni canım

benimde her iki göğsümde var kist yıllık kontrole gidiyorum hayıtın iyi geldiğini bilmiyordum ii ozaman inş. hem kistlerimiz gider hemde bebişlerimiz gelir inş. bu arada ben yumurtalık kistim için doğum kontrol kullanmıştım oda göğüs kistlerimi eritmişti zaten prospektüsünde yazıyordu gerçekten faydası oldu

kırmızılardan sonra çok güzel bi haber bu gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin senden önce hülyabaskurt vardı ctesi dr gidicek ondanda hayırlı haberler bekliyoruz umarım herşey gölünüze göre olsun bizim içinde dua edinnnnn....

doktorum gunun gecer gecmez hamıle testı yap dedi kan testı yaotık bakalım bugun 4de arayıp bılgıyı alıcam hayırlısı olsun. bende iğneye baslıycamm evet bende genetık tıp bölümünde tahlıl oldum arkadasın ınsallah kolay hamılelık gecırır ıgneden cok korkardım ama artık olsun da iğne olayım yeterkı dıyebılıyorum nasip...

Rabbım herkese en hayırlısını versın ınsallah cnm . bugun kan testı yaptırdım sonuc beklıyorum bakalım 4de ara dedi doktor hayırlı haberler beklıyorum :) doktorun gülümsemesı motive edıyor zaten ınsanı okdr ıyı kı aile hekımlıgı yarın kadındogumcuya randevum var bugun sonuc bellı olur olmaz hemen yazıcam sizlere hayırlısı cnm ..

İnş.herşey yolundadır canım enazından senin hamile kalamamak gibi bi sıkıntın yok evt düşük olayı oldukça yıpratıcıdır eminimki ama enazından şifası var o iğnelerde inş.şifa olsun sana bebeğini getirsin Rabbim kimseye şifasız hastalık dermansız dert vermesin:26:
hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz

evet canım hormon ilaçları iyi değil doğım kontrol hapı mesela dr bana kesinlikle kullanmıcaksın dedi onlar arttırıyomuş. benim göğsümdede çok fazla var ben 6 ayda bi gidiom dr a eğer hamiş kalırsam doğurunca gitcem :)

benimde canım ikisindede ve çok fazlalar bende 6 ayda bi gidiyorum bana verdi hayıtı ama ben faydasını görmedim kistler açısından yüzde 40 lik bir kısım fayda görüyomuş ama ben bebişe ooalan faydasını gördüm

insallah insallah dualarımız hep kabul olur ınsallah. RABBIM SİZLEREDE VERSIN HAYIRLISI ILE KISA zamanda...

kızlaarrr kızlarrrrr benim adet 25 kasım dı 4 gün gecikmeli olarak geldi malesefff (
gerçi bu ay ilk denememizdi ama nasip değilmiş olamdı
bende şimi umudum aralık ayı diyorum
burada banada yer varmı acaba ????
bat 31 aralık

Bünyeden bünyeye farkediyo heralde enteresan.. peki senin hayıtı kullanmadan önce kaç ay hamile kalamamıştın? hayıt kullandığında hamile kalmışsınya bebeğin dünyaya geldimi bi sıkıntı olmadı dimi? bende bu ay kullanıcam inş.merak ediyorum benimde yumurtlama zamanım belli değil düzensiz 3 aydır ovu.kullanıyorum sadece ağustosta pozitif gördüm oda ramazan ayı diye pek uğraşmadım açıkçası diğer aylar göremedim umarım hayıtla vaktinde yumurtlarım hakikaten tavuk gibi olduk yumurtalarımızı sayıyoruz

canım ama bana doğum kontrol kullanma dedi dr ii değil dedi benim kistler içi :26:

canım ben hayıtı kullanmadan önce zaten korunuyodum bebiş istemiyodum bigün elime gelen sertlik yüzünden dr a gittim oda 3 ay kullan dedi hayıtı kullandım sonra gebelik önerdi azalır dedi büyük ölçüde... denediğim ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu aldılar bebeğimi bende düşükten sonra 3 ay ara verdim geçen ay hayıt kullanmadım aklıma bile gelmedi yani baktım burda arkadaşilar hayıttan bahsediyor bende dank etti :) acaba hayıttanmı dedim hemen hamiş kaldım tekrar başladım 10 gündür ,içiyorum bakalım görecez canım... inşallah işimize yarar yani bende ilk defa bu ay ovulasyon testi aldım kullandım benim adetin 12. 13. günü gördüm çizgileri o günler ii çalıştım hakkımızda hayırlısı artıkkkk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…