Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

evet bende bugüneczaneden gidip ilacını alacağım hayıtın..
şifa olsun canım..

folik mi ben onu bırakalı 2 ay oldu..3 ay içtim hevesle bebek gelmedi ve sinirlerimi bozmaya başladı bıraktım..
aysunayy canımmm benim ateş birden yükseldi sence neden
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart

canım ovulasyona yaklaşana kadar böyle ani iniş çıkışlar normal kabul edilebilir..
bişey söylemek için çok erken..aslında adet bitimine doğru ateş yükselmeye başlıyo genelde seninki birden yükselmiş..tekrar düşecektir..

canım dün yazmıştım benim dün akıntım vardı ve ateşte düşük olunca ov. oldu zannettim olmuş olabilirmi ama neden yükseldi birden

inşallak hayıtın faydasını görürüz....

ahh ahhh sorma anamızın evinde ne de rahatmışız dimi yaaa hergün ne yemek yeneceğini temizlik onu bunu hep anneciğim düşünürdü şimdiii bizz neyseki ben evdeyim çalışmıyorum senin işin daha da zor Allah kolaylık versin canımmmm

sağol canım benim

canım dün yazmıştım benim dün akıntım vardı ve ateşte düşük olunca ov. oldu zannettim olmuş olabilirmi ama neden yükseldi birden
olabilir belkide ayda 2 kez yumurtluyosundur canım akıntın olduğunu yazmışmıydın okumadım..adetliyken akıntıyı nasıl ayırt ettin ki..demek ki baya çok oldu..

inşallak hayıtın faydasını görürüz....

inşallah canım...

günaydın kızlar:)
hayıt kardeşligiiii gittikce artıyor:):):):)
herkes kulanıyor demiii.. kimler var şimdi kullanan..
çok merak ediyorum bu ayın sonunda kullananlarda işe yarıycakmı:)
araştırmalarıma göre 3 ay düzenli kulanmak lazım.. ama ilk ayında hamile kalanda var.. inş bizde onlardan oluruz:)
ben şimdii demledim içeçem 5 dk sonra.. hiç svemedim ama tadını:)arkadaşımla aynı sıra başladık o adet düzensizligi ve tüylenme için içiyor..
bende adet agrısı ,hamile kalmak,tüy sorunu için içiyorum:)

aynen ya bende çalışıyorum ve ev işinden bıktımmmm...allahtan yemek yapmayı severim ama zor gerçektende..
bebek olunca daha da zor oalcak..eminim..bakıcı tutmam gerekecek 6 aydan sonra..
ama olsun da gerekirse 1 yıl çalışmam.amaan bebek gelsindeeeeeee ne olursa razıyımmm.gel bebişim gelllllllll...

günaydın canım..bende bugün ilacını alacağım ve yarın adetin 3.günü başlayacağım..

peki bunu ne zamana kadar içeceğiz adete 3-5 gün kala bırakmak lazımmış doğru mu??

bende adet ağrısı olmaz tüylenme vs de yok...sadece hamileliğe yardımcı diye..

günaydın kızlar..
bak yükseliyo canım dediğim kürlere başladın mı başlamadıysan hemen başla göreceksin nasıl yükselecek
...

günaydın cnm.öğrendiğimiz hafta başladık hemen keçi boynuzuna .incire başlamadık daha.incir almam lazım:) bir de ilk testi laboratuarda 2.testi özel hastanede yaptırdık.2.testi örneği evdn götürdük. belki onlarda etkiledi.bilmiyorum yükselir inş daha çok.ben de kırmızılar gelmedi daha.kahveler var.bu ay doktora gittiğim zaman polip olabilir demişti.ondan etkilendm gelmiyolar herhal.son kullanma tarihi aralık olan bi testim vardı. kırmızılar gelse de yapıcaktım :) yaptım negatif. bekliyorum işte.adet bittikten sonra doktora gitcem gene. polip kendiliğinden gitmiş mi gitmemiş mi diye.

benim adet günlerim çok sancılı geçiyordu ishal kusma bazende tansiyon düşüklüğü..v.s düğünüme 2 ay kala adet sancısından acillik oldum sonra jinekoloğa muayene ettirdiler ultrasonda tek yumurtalığımda 7,5 cm kist çıktı. kistler çeşit çeşit benimki polikistik over kısaca pco diyolar yumurtalar düzgün çatlamadığı için oluyo sanırım sonra 1 gece hastanede yattım 5 cm yukarı ameliyatla alıyolarmış fakat ben bakire olduğum için ilaçla tedavi edelim dediler doğum kontrol hapına başladım 3 ay içinde kist küçülerek yok oldu ama ben adetlerim düzene girsin diye birde çocuk ozamanlar düşünmediğimizden 7 ay kullandım işte nerdeyse 1 sene olucak kist nüksetmemişti geçen ay adetim 23 gün kecikince tekrar dr gittim mm boyutta kistim tekrar çıkmış işte o kistler hem yumurtlama düzenini bozuyor hemde adetini geciktiriyo hatta dr o ay için yumurtlanmışsın dedi ama ona rağmen ilaç olmadan adet olamadım dr verdiği 6 günlük ilaçla adet oldum ama eğer sende kist olsa onu görmemek mümkün değil adet düzensizliği hormonlardanda kaynaklanabiliyor aslında senin güzel bi hormon testi yaptırman lazım yada çok iyi bi jinekoloğa görünmende fayda var. Böyle işte canım Rabbim hepimizi sağlık afiyet bolbol bebiş versin inş.AMİNNN...

uzman araştırmacılara göre, bazı kadınlar ayda bir defa değil, değişik zamanlarda da birden fazla yumurta üretebiliyorlar. Bu nedenle de farklı zamanlarda oluşan yumurtalama döneminin takibi zorlaşıyor.
internette okudum şimdi

cnmm adet oldugunda bırakcan yine 4-5. günü başlıycan diye biliyorum..bi,de benim son adetlerim 9 gün ve 5 gün gecikti.. şimdi adet olcagımdan 4-5 gün önce bıraksam bilmiyorumki nezaman adet olcam ya 10 gün sonra olursam bu demek oluyorki 2 hafta içmiycem... onun için adet günüme kdr içmeyi düşünüyorum cnm.. bu ay kullanıp bırakırımmm sanırım...gögsümde kist var zararı olurmu tam emin deilim... ondannn 1 ay sadece kullancam.. kimi yerde gögüsdeki rahimdeki kistlerede iyi geliyor hayıt tohumu diyorlar... ama yinede vesvese ettim:)

canım ben 10 gündür hayıtın hapını içmeye başladım ama öncesinde daha önce anlatmıştım 3 ay aralıksız kullanmışlığım var göğüs kistlerim için canım ve bebişi istediğim ilk ayda hamile kalmıştım şimdi nekadar süre kullanınca kalırım bilmiyorum tabi ama yaşayıp görcez benim bat 14 aralık bakalım ozaman görecem sende tohumunu içemiyosan hapını al canım

evt cnmmm ayda bi kaç kez yuımurtlama oluyormuşş.. adet döneminde adetten sonra adet başlangıcında ortasında:) ay ben yumurtlayayımda 1 kere olsun:)hiç olmamasından iyidir:)

evt cnmmm ayda bi kaç kez yuımurtlama oluyormuşş.. adet döneminde adetten sonra adet başlangıcında ortasında:) ay ben yumurtlayayımda 1 kere olsun:)hiç olmamasından iyidir:)

kendimi tavuk gibi hissediyorum :)) çift sarılı yumurtalar :) bıktım artık ya yok yumurta beyazı akıntı yok ateş. ateşimde birden yükseldi bugün zaten

canım ben dr a gitmiştim göğsümdeki kistler için bizzat dr verdi bana geçirsin diye hiçbi zararı yok demişti tamamen bitkisel rahatlıkla kullan diye kullandım tabi ama benimkileri geçirmedi çok var bende kist ama gebe kal demişti bebek olunca azalırmış büyük ölçüde inşallah bebişlerimiz gelirde 2 sıkıntıdan birlikte kurtuluruzzz

kendimi tavuk gibi hissediyorum :)) çift sarılı yumurtalar :) bıktım artık ya yok yumurta beyazı akıntı yok ateş. ateşimde birden yükseldi bugün zaten
kız bugun bişyler yap akşam boş gecirme ha:) yumurtalar döllensin :)

ayyyyyyyyyy gerçektenmi yaaaaaa bana doktorum hormon ilaçları kullanma demişti gögsünde ki kistleri kötüye cevirebilir diye ondan hiç hormon ilacı kulanmadım... bu hayıtta hormonları dengeliyor ya acaba zararı olurmu vesvese ettim.. şimdi sen için rahat kulan diyorsun demi cnm.. benim gögsümde 2 tane 1 cm lik kist var.. iki tanede ondan biraz küçük... digerleride çok küçük...
inş ya inşşş hem bebeiş gelir hem kistler gider nsl güzel olur anlatamam sana:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…