Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bu ay bende yumurtlamamı çok hissetttim..incir yediğim için ona bağladım ama bazı aylar oluyo canım takma kafana..

sakın ha halveti geçiştirme mutlaka halvet olsun.
..

ya ne bilim üşüttümmü dedim bi an yumurtalarımı hissettim resmenn halvet olur inşallah ne kötü bi durum ya hadi dersimizi yapalım der gibi oluyor

evet canım kullanıyorum yaptım hatta çizgiler koyu çıktı 12. gün oldu benim

ne duruyon gıııı çift çizgiyi de görmüşşün.ben olsam istesemde istemesemde boş durmazdım.eee bebek istiyoz ya çalışma olmadan nasıl gelecek bebiş.....
çalış canım çalışşş.Allah boş duranı sevmezmişşş

iyi ama 6 ydır bebek yok...ne zamanak adar içeceğim ki..2 yıl olmazsa 2 yıl içecekmiyim..
boşuna içmek inanki sinir bozucu oluyo zaman geçtikçe..

Aynen cnm bende 3 ay içtim 2 kutuyu aldım içtikçe olmayıncada can sıkıcı bıraktım ne zaman olur o zaman başlarım dedım bi taraftanda içimi huzursuzdu yanlış mı yaptım diye neyse tek değişlmişim

yok canım olmaz bişey allahın izniylee..
benim yengem ve arkadaşımın hamilelikleri sürpriz oladu onlara...
sonrada başladılar folik asite..bebişleri de çok sağlıklı maşallah
hamilelik olsun sonra içeriz bizde..

sğl cnm aylarımız aynı ya senin söylediklerine pek güvendiğimi fark ettiim hayıt suyu ve peresed die bişey demiştin nerden alınıyo hiçbir zararı yokmu

sğl cnm aylarımız aynı ya senin söylediklerine pek güvendiğimi fark ettiim hayıt suyu ve peresed die bişey demiştin nerden alınıyo hiçbir zararı yokmu

preseed türkiyede yok canım yani eczanelerde falan bulunmuyo...gitti gidiyorda var ama ordan alan arkadaşlarım var..ilişkiden önce vajinanın içine sıkılıyo ve spermlerin daha kolay hareketine ve daha uzun süre yaşamalrına neden oluyomuş..

hayıt hapı (agnucaston) ise tüm eczanelerde var..hormon dengeleyici bi ilaç bitkisel bi zararı yokmuş yani istersen sende araştır için rahatlar hem..

denemekte fayda var diye düşünüoyurm

sğl tatlım cok teşekkür ederim araştırmaya değer

Kizlar beni de eklermisiniz Sat im 17 kasimdi, bat bu ay haricinde hep 29 dur o yuzden onumuzdeki ayi da 29 dusunerek 16 aralik diyeyim ama buyuk ihtimalle dayanamayip oncesinde test yaparim, biz daha 2 kez denedik biri adetten itibaren 7. digeri 11. gun, yumurtlama gunume sanirim 3 gun daha var, hic ates olcme yontemini denemedim , kizima da hic hesap kitap yapmadan hamile kalmistim :)

ben de sizlere bana farkli gelen bir hesaplayicidan bahsedeyim , yeni buldum ben de:) ovulation calendar diye internette arama yaptiginizda sonu net le biten sayfayi tiklayip sag tarafta hesaplayici cikiyor kiz ve erkek cocuk icin sansinizin yuksek oldugu gunleri hesapliyor buna gore ovulasyon gununuz ve 2 gun oncesi erkek, ovulasyondan 5 gun once , 4 gun once ,ve 3 oncesi kiz diye hesapliyor:)

günaydın arkadaşlarr dün çok işim vardı giremedimm napıyonuz ammada kaynatmışsınız bakimmm
aysunumm hayırlısı olsunn arkadaşımm kırmızılar gelene kadr umut var tabi ama nede olsa sen kendini bilkiyorsunn nasip bir dahaki aya ...
hülyacımm hayırlı olsun arkadaşımm Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh
ayşenurumm benim sinirlerimm çok bozuk ben bu ay bir türlü yumurtlayamıyorumm bugün testim yine negatiff bacımm ben ne yapçamm yaaaaaaaaaaaaaa
birde yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgeldiniz sefalar getirdinizz hepinizin gönlünün muradı olur inşallahhh
sinhus arkadaşımm ovulasyon testinde çok koyu pozitifi görmen gerekiyo deniyor ama hiç bir kanıtlanmış geçerliliği yokk ama hayırlısıyla bebişin gelir inşallahhh
ayy ne çok yazdımmm hepinizi öptümmmmm

selam kızlarrr .. benımde umudum aralık bakalım Allah nasip ederse ilk defa ovulasyon kiti denicem bende dün baktım negatifti 11. gündü bugun yarın ve çift çizgiyi bulana kadar bakıcam bebiş istiyorum sizlerin ne alemde denemeler??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…