Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım senin adına çok sevindim. tebbrikler. Allah korktuğuna uğratmaz inşallah.

darısı başımıza inşallah

bana doktorum yazmıştı.gebe kalmayı planlamaya başlamadan 3 ay önce kullanamaya başla demişti.ben kullanıyorum.bi zararı yok faydası çok...

mulberry8092 kardeşim özel mesaj attım sana ama daha yeni olduğum için gönderilmedi :)

Pek önemsiz bir istek ama gördükçe gözüme batıyor bat tarihimi yazarken adımı yanlış yazmışsın san zahmet bi el atıversen tekrardan :)

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

minikgelin
27 Aralık

ayyy ben yaşlandım galiba gözlerim görmüyor sanırım artık
düzelttim tatlım.kusura bakma nolur.bazen gözden kaçıyor işte

folik asiti kullanmanızda hiççç bir sakınca yok kızlar soran olmuş??

bana da yazmıştı doktor kullandım 3 ay büyük bir iştahla baktım içiyorum içiyorum bebek yok sinirlerim bozulmaya başladı bıraktım..

ne zaman hamile kalırsam tekrar başlayacağım..

folik asit bebekte nöral tüp defekti olmasını önlemek için verildiğinden hamile kalmadan başlamayı öneriyorlar. boş ver arkadaşım sen yine de iç

folik asit bebekte nöral tüp defekti olmasını önlemek için verildiğinden hamile kalmadan başlamayı öneriyorlar. boş ver arkadaşım sen yine de iç

iyi ama 6 ydır bebek yok...ne zamanak adar içeceğim ki..2 yıl olmazsa 2 yıl içecekmiyim..
boşuna içmek inanki sinir bozucu oluyo zaman geçtikçe..

iyi ama 6 ydır bebek yok...ne zamanak adar içeceğim ki..2 yıl olmazsa 2 yıl içecekmiyim..
boşuna içmek inanki sinir bozucu oluyo zaman geçtikçe..

Aysunay BATlarımız yakın bir belirtin yokmu arkadaşım, benım bel sırt agrılarım gazım bıttı bugun cok fazla kasıkta batmalarım oluyor ınce bır batma degıl ya acı verıyor sankı, umarım bunlar gebelık belırtısıdır günler zaten gecmıyor birde hüsranla sonuclanınca daha kötü oluyor :2::2: Hayırlısı Allahtan

bende 3-4 ay kullandım .ben içmeme gerek varmı dedim.doktor eşimin sonuçlarını gördükten sonra herhal 3 ay içtiysen bırakabilirsin dedi:) daha sonra yeniden başlarım herhal.

serapcım ben ateş ölçümü yapıyorum adete yakın bebek varsa ateşin aartar..adet geliyosada düşer..
bugün ateşim düştü yani adet gelio...bebek değil ama adet belirtisi var..bel ağrısı gaz ve ishal
hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım inşallh senin bebeğin gelir bu ay..benim umudum ocaka kaldı..
bu ay hayıt ilacına başlayacağım..birde preesede...bakalım..
bende 3-4 ay kullandım .ben içmeme gerek varmı dedim.doktor eşimin sonuçlarını gördükten sonra herhal 3 ay içtiysen bırakabilirsin dedi:) daha sonra yeniden başlarım herhal.

evet benim yengem..sonra en yakın arkadaşım..hamileliklere onlara sürpriz oldu ve sonradan içtiler foliki..
bebekleride sağasağlam maşallah şimdi içince gerçektende sinir oluyorum kendime...ne zaman gebe olursam ozaman içeceğim..tez zamanda bebeklerimiz gelir inşallah..

kızlar bugün yumurtlama günüm ama başım ağrıyor belim ağrıyor yumurtalıklarım sızlıyor sankiii :18: noluyor bana üşüttümmü yoksa halvet olması lazım ama hiç içimden gelmiyorrrrr

kızlar bugün yumurtlama günüm ama başım ağrıyor belim ağrıyor yumurtalıklarım sızlıyor sankiii :18: noluyor bana üşüttümmü yoksa halvet olması lazım ama hiç içimden gelmiyorrrrr

bu ay bende yumurtlamamı çok hissetttim..incir yediğim için ona bağladım ama bazı aylar oluyo canım takma kafana..

sakın ha halveti geçiştirme mutlaka halvet olsun.
..

kızlar bide folikasit için mutlaka gebelikten önce en az 2 ay içilmesi gerekiyormuş bana dr um verdi bide bebekte oluşabilecek anormalileri engelliyomuş büyük ölçüde ben içiyorum 3 ay olcak buayla tavsiye ederim yaniii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…