Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

herkese mrb
bu ay ilk defa ovu.testlerinden kullandım. işleyiş mantığını ve çizgilerin ne zaman oluştuğunu görmek için erken başladım kullanmaya. ilk günlerde t bölümündeki çizgi oldukça silik çıktı. hatta eşimle ışık altında incelemek zorunda kalıyorduk:) ama ovulasyon gününden bir gün önce iki bölümdeki çizgi de aynı derecede belirgindi. bir sonraki gün t bölümü c bölümünden bile daha koyuydu. işte o gün testin pozitif sonuç verdiği günmüş. kullanmak isteyenlere tavsiyem, bir kaç gün öncesinden başlayıp değişikliği gözlemlesinler.

maşallahhh canımmm iyi yapmışsınnnn 3 gün daha çalış sonrası inşallahh

ayyy inşallah canımmm yaa öyle yapcam canım geçen ay hep kaçırdım yumurtlama dönemini bu ay kaçırmıcam bakalım nolacak hayıt hapıda içiom görcez olmazsa öbür ay hiç bişey yapmıcam oluruna bırakacam:18::18::18:

hoşgeldin canımmm beninm 7 yaşında kızım var 2. bebiş içinn uğraşıyorumm bu ay 3. denemem ne yazıkki geçen ay kimyasalım oldu bu ayda hala yumurtlamayı bekliyorum işte...

bir dahaki aya gerek kalmadan bu ay gelir bebişin umarım arkadaşımm

yasib arkadaşım bende yumurtlayamıyorum arkadaşım ya.. hemde 2 aydır yumurtlayamıyorum. adetimin 6. günü baktı doktor yok. 9 günü baktı yine yok. 14. günü bidaha bakıcaak bakalım yine yoksa bilmiyorumben napıcam. ve işin daha da kötü yanı benim hiç çocuğum yok. senin yine var ve yumurtlayıp yumurtlamadığını biliyorsun..en azından yumurtlayabiliyorsun bunu biliyorsun bu ay olmassa bidahaki aya.. ya hep böle giderse benim durumum

canımm geçmiş olsunn umarımm tez zamanda bebişin olur drun klomen falan önermedimii yumurtlama problemi olanlara genelde veriyorlar gönlünü ferah tut ve sürekli kontrole gidebileceğin bir dr bul bence hayırlısı canımmm

hoşgeldin canım.seni tanıdım 2012 ağustos anneleri topiğinden
ekliyorum listeye tatlım.
kızlarr bu arada buda benimm yumurtlayamadığımmm ateş tablommm

My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url]
canım arkadaşım.nasılsın?tablonda hala yumurtlama yok aşkitom.ovucanda negatif yazmışşın.ya daha vakti var yada kimyasal sonrası vücut değişime uğradı.....bekle bakalım daha

Umudum Aralık ayı..... BAT:27 Aralık. inşallah yeni yıl hediyem olur
haşgeldın canımcım.senide ekliyorum.inaşşallah bu ay hediyelerimiz gelir...

kızlar nasılsınız
karnımın alt tarafında gaz sancısına benzeyen bi ağrı var nedendir acep daha bata çok var (12 gün falan)
umarım bebiştendir yada ben hayal kuruyorummm (

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

2 aydır adetlerim dengesizleşti.. Önceki ay iki adetimin arası 20 gündü. doktorr erken yumurtlayacaksın bidahaki ay 6. günü gel bakalım deddi. dediği gibi sonraki ay yine erken oldu 23 gün sonra oldu. gittim doktora baktı yok. 9. günü yine baktı yok. 14. bakıcak işte snra bi yol çizecek bakalım.. ama neden böle oldu die sormamak içten bile değil. hayatmda ilk defa bölebişi yaşadım ben. 20 gün arayla adet oldum..

Son düzenleme:
maşallah arkadaşımm tablon süper gidiyor umarımm sonuda güzel olurr
inşallah Yasemincim ....
bazen kesin hamileyim diyorum bazen kesin değilim diyorum.bende bilmiyorum......
canım sen geçen ay ovucanla kaçgün kala test yaptıydın benim 5 gün var ne dersin denesem mi?
bide akıntı durumun nasıldı?

canımm ben 5 gün kala yapmıştımm ve akıntımm hiç kesilmemiştii kremsi tarzda sürekli vardıı çamaşırımda dene bence ne zararı olacakk aynı ovulasyondaki giğbi çok koyu iki çizgi görmen gerek arkadaşımm yap benide haberdar et bu arada varsa eğer çişini tutmasanda çok koyu çıkıyor ben gün içinde farklı saatlerde yaptımm hepsindede pozitifi görmüştümm

sağol canım.akıntım kremsi tarzda senin dediğin gibi.ama bu güne kadar öyle fazla yoktu bende bazen gördüm bazen görmedim.bugün baya yoğun akıntım ondan sordum.
bu gün yaparım belki bi ara ama negatifse diyede korkuyorum....
yaparsam yazcam tatlım sana

nekadar çok hamile kalmak isteyen var,bende bi benim sanıyorum bu dertten muzdarip..
3 gün gecikti adetim,tabi heycanla bekliyorum,hafiftende bir ağrım var adet olacakmışım gibi,3 gündür böyle inşallah rabbim gönlümüze göre verir..

Son düzenleme:

tets yapsana arkadaşımmm inşallah bebişin seninledirr

güzel haberlerini bekliyorumm çımazsada dert etme daha erkenn olduğundan çıkmıyorda olabilir kesinn bir test te değilll sonuçtaaa canımmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…