Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

benımde bat 1 aralık ben hamıleyım ama daha yazılmasın ııstemıyorum cunku 3 aralıkda kan tahlılı ıle kesınlessın ıstıyorum :) ben ayagımı süreyım de ugurlu gelsın istersen sizlerede :)

olsun canım tebrikler allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah sen ayağını epey güzel sürü canım belirtin falan var mıydı yazarsan sevinirim:nazar::nazar::nazar:

olsun canım tebrikler allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah sen ayağını epey güzel sürü canım belirtin falan var mıydı yazarsan sevinirim:nazar::nazar::nazar:

evet 1 hafta önce kasıklarımda agrı oldu ara ara ve 20 aralıkdan beride sol yumartam hep batıyordu ve göbeğim cok hassaslastı suan dokunsam hafıf acı hıssedıyorum bende olur böyle göbek acısı ordan anladım zaten hamıle olabılcegımı dayanamadım dun aksam test yaptım cok sılık dı ama görunuyordu sanırım daha cok yenı ama ben 3 aralıkda netlessın ıstıyorum doktor takıbınde ve göğüslerim şişti suan dokunulmayacak derecede hassas bakalım hayırlısı insallah. RABBIM SİZLEREDE BAGISLAR INSALLAH.

benımde bat 1 aralık ben hamıleyım ama daha yazılmasın ııstemıyorum cunku 3 aralıkda kan tahlılı ıle kesınlessın ıstıyorum :) ben ayagımı süreyım de ugurlu gelsın istersen sizlerede :)

ayy çok sevindim şimdiden hayırlı olsun darısı bizim başımıza inş. bu arada kaç ay oldu senin acaba?
bende yarın sabah test yapıcam ümidim yok ama yinede bi umut:))

evet 1 hafta önce kasıklarımda agrı oldu ara ara ve 20 aralıkdan beride sol yumartam hep batıyordu ve göbeğim cok hassaslastı suan dokunsam hafıf acı hıssedıyorum bende olur böyle göbek acısı ordan anladım zaten hamıle olabılcegımı dayanamadım dun aksam test yaptım cok sılık dı ama görunuyordu sanırım daha cok yenı ama ben 3 aralıkda netlessın ıstıyorum doktor takıbınde ve göğüslerim şişti suan dokunulmayacak derecede hassas bakalım hayırlısı insallah. RABBIM SİZLEREDE BAGISLAR INSALLAH.

ya ben batıyomu anlamıyorum ama benimde sol kasığımda bi kaç gündürki hafif ağrı da değil tam ama hissediyorum işte 9 ay önce dış gebelikten kürtaj oldum sonrasında göğsüm hiç ağrımadı şimdi biraz ağrı var göbeğimde bişey hissetmiyorum ama ağzım çok kuruyo bide 5 gün falan önce belimde bi kaç gün süren ağrı oldu şimdi o kadar yok azaldı duan içinde sağol canım allahım herşeyi gönlüne göre versin inşallah

:KK49:
selam kızlar benide ekler misiniz listeye 1 aralık batım
gelir mi kırmızılar bilemiyorum ama belkide topiğim ilk hamişi olurum ayağımı sürürüm hepiniz hamiş kalırsınız inşallah:KK1::KK1:

hemen ekliyorum canım hoşgeldi.topiğin ilk hamişi hülya olacak inşallah sana 2. sırayı ayırıyorum canım...ayaklarınızı basa basa sürüyün kızlarrr gelsin bebişlerrr:emir_bebek::emir_bebek:

tatlım sende sürü ayaklarını bakemmmm...
hamiş patlaması yaşansın aralık ayında inşallahhhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysry
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

minikgelin
27 Aralık

kızlar ovulasyon testini yaptım dünkü koyuluktan eser kalmamış silik çıktı neydi bu şimdi anlamış değilim nys bugunde koyu cıksaydı bayağı umutlancaktım hayırlısı olsun artık bata kdr beklıcem :44:

inşallah sende hamilesindir canım batın ne zamanki senin allahım gönlüne göre versin

Saol canım inş.hepimiz hamişizdir dualarım hep öyle. Bat 30 kasım yani yarın eğer varsa yarın belli olur diye düşünüyorum ama kısmet bakıcaz. Adetim geçsin diye bekleyemiyorum çünkü adetlerim düzensiz olduğundan sürekli gecikiyor :KK43: yarın sabah yapayım yarın yazarım sonucu ama kasık ağrılarım yokk:KK43:(( sadece bel birkaçgündür baş ağrısı vede göğüs şişkinliğim var :KK43:(

kızlar ovulasyon testini yaptım dünkü koyuluktan eser kalmamış silik çıktı neydi bu şimdi anlamış değilim nys bugunde koyu cıksaydı bayağı umutlancaktım hayırlısı olsun artık bata kdr beklıcem :44:

bildiğim kadarıyla ovulasyonlarda pozitif sonuç 1 gün olur ertesi günü pozitif görememen normal yani bu 24 ila 36 saat içinde yumurtlama olacağına işaret. sen bat filan bekleme direk çalışmalara başla bence.kolay gelsin:))

hayırlısı olsun canım.
bencede sen bata kadar bekle...en kesin sonuç gebelik testi yada kan tahlili zaten.
ovucan lh ölçüyo
gebelik testi hcg demi ama

Slm kizlar adetim suanda yarın hayit tohumu Alcam yumurta olgunlastiriyormus kullananlar ovulasyon zamanı acaip akıntısı oluyormuş cok iyi yumurtluyorlarmis baya araştırdım çok faydası var deneyin derim:)

hayırlısı olsun canım.
bencede sen bata kadar bekle...en kesin sonuç gebelik testi yada kan tahlili zaten.
ovucan lh ölçüyo
gebelik testi hcg demi ama

öyle cnm hep belirtilere takmıcam diyorum ama yapamıyorum :KK70::KK70: ovulasyondada belli olanlar epey olmuş okudukçe kaptırdım kendımı nys kı cabuk döngum vrajdan sen yapcan mı bak bekle istersen benım gb umutlanma

Slm kizlar adetim suanda yarın hayit tohumu Alcam yumurta olgunlastiriyormus kullananlar ovulasyon zamanı acaip akıntısı oluyormuş cok iyi yumurtluyorlarmis baya araştırdım çok faydası var deneyin derim:)

nasılsn miniğim ya ben çörekotu bal tarcın duymuştum hamile kalan cok olmuş başladım 2 3 gun içtim bıraktım cunku cok yumurta oluncada yumurtalar catlamıyınca kiste ceviriyomuş cnm aman ha kaş yapalım derken göz cıkmasın iyi arastır cnm

evt bende duydum onu işe yarıyor diyorlar bu ay olmazsa bende alıcam ondan ama onu kullanmaya adetin ilk günü başlıyomuşsun sanırım peki ne kadar zaman kullanılıyor bilgin varmı??

öyle cnm hep belirtilere takmıcam diyorum ama yapamıyorum :KK70::KK70: ovulasyondada belli olanlar epey olmuş okudukçe kaptırdım kendımı nys kı cabuk döngum vrajdan sen yapcan mı bak bekle istersen benım gb umutlanma
canım ben eğer yaparsan yasibin dediği gibi 4 gün kala falan yaparım herhalde daha 7 gün var benim....
adetini bekle tatlım snde.daha umut varrrr:KK49:

nasılsn miniğim ya ben çörekotu bal tarcın duymuştum hamile kalan cok olmuş başladım 2 3 gun içtim bıraktım cunku cok yumurta oluncada yumurtalar catlamıyınca kiste ceviriyomuş cnm aman ha kaş yapalım derken göz cıkmasın iyi arastır cnm
İyi diyelim iyi olsun balım üzülüyorum bebegim olmadığına :KK43: bunun hayıtin yaklaşık 200 sayfa yorum okudum yan etkisi var diyen kimse girmedim zaten dengeleyiciymis hormonun yükselse normal seviyeye indiriyormuş düşüksede normal seviyeye yukseltiyormus İnan 1 tane olumsuz bsy okusam kafam karisirdi pimpirikliyimdir:)bence denemeye deger 2 ay kullanmayı dusunuyorum :)

evt bende duydum onu işe yarıyor diyorlar bu ay olmazsa bende alıcam ondan ama onu kullanmaya adetin ilk günü başlıyomuşsun sanırım peki ne kadar zaman kullanılıyor bilgin varmı??

Cnm adetin 5. Gunü başlayın diyolar benim adetimin 3. Gunü bugun.yarın Alcam baslarım kullanmaya:)genelde 3ay kullanın diyorlar kimisi 1 ay kullanınca hamile kalmış bünyeden bünyeye deisiyor herAlde:)

canım üzme sakın kendini umarım gebelik testinde görürsün 2. çizgiyi

Herkese selamlar;

Hülya kardeşimizi tebrik ediyorum Allah gönlüne göre versin canım, en kısa zamanda kesinleştirirsin inşallah. Ben de bugün folik asit almaya başladım çok faydalıymış bebek için gebelikten önce alınması daha uygunmuş, doktora gitmeden alıyorum ama yanlış yapmıyorumdur inşallah, ayrıca dün gece şiddetli bel ağrısı çektim sağ kasığımda ise batmalar vardı o gün çok yürümüştük eşimle belki ondan da olmuş olabilir ama ne bileyim işte umut dünyası :KK66:

Herkese selamlar;

Hülya kardeşimizi tebrik ediyorum Allah gönlüne göre versin canım, en kısa zamanda kesinleştirirsin inşallah. Ben de bugün folik asit almaya başladım çok faydalıymış bebek için gebelikten önce alınması daha uygunmuş, doktora gitmeden alıyorum ama yanlış yapmıyorumdur inşallah, ayrıca dün gece şiddetli bel ağrısı çektim sağ kasığımda ise batmalar vardı o gün çok yürümüştük eşimle belki ondan da olmuş olabilir ama ne bileyim işte umut dünyası :KK66:

folik asitin doğurganlığı artırdığını da duydum doktordan.

X