Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

benide eklermısınız tabloya :KK70: 3 aralık

selam kızlar ya dün çok umutluydum ama bugün o umudum kalmadı nedense ya galiba hamile değilim ben olsa hissederdim de mi ama:26::26:

selam kızlar ya dün çok umutluydum ama bugün o umudum kalmadı nedense ya galiba hamile değilim ben olsa hissederdim de mi ama:26::26:[/QUOT
hayırlısı olsunn arkadaşımm ama bence acele kararlar verme ben 2. bebiş için uğraşıyorumm kendimle ilgili hissiyatlarımda hiç başarılı olamadımmmmm umarım bebeciğin seninledirrr

merhaba arkadaslar bende umudumuz aralık dıyenlerdenım bata 4 gun var ama catlıycam meraktan...arada kasık ağrılarım oluyo yumurtlamamdan sonra da sağ kasıgıma kramplar gırıyordu ama bugunlerde gectı hayırlısı bakalım

benide eklermısınız tabloya :KK70: 3 aralık
ekliyorum tatlımmmm.hoşgeldin...bat ta baya yakın.inşallah gelir bebişin bu ay...

selam kızlar ya dün çok umutluydum ama bugün o umudum kalmadı nedense ya galiba hamile değilim ben olsa hissederdim de mi ama:26::26:

canım öle hissedilebilen bişi olsaydı keşke gebelik testlerine gerek kalmazdı demi ama :KK9::KK9:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

nekadar çok hamile kalmak isteyen var,bende bi benim sanıyorum bu dertten muzdarip..
3 gün gecikti adetim,tabi heycanla bekliyorum,hafiftende bir ağrım var adet olacakmışım gibi,3 gündür böyle inşallah rabbim gönlümüze göre verir..

bende senin gibi düşünüyordum. bu siteyi görünce hem sevindim yalnız olmadığıma hemde üzüldüm bu konuda bukadar çok sıkıntı çeken kişi olduğuna ama Rabbim başka dert vermesin eğer bu bizim imtihanımızsa Rabbim sabır nasib etsin inş.AMİN:26:

canım öle hissedilebilen bişi olsaydı keşke gebelik testlerine gerek kalmazdı demi ama :KK9::KK9:[/QUOTE]

ne bileyim canım ya hamileler hem yazıyoya ben anladım hissettim falan diye demekki hissedilecek bişey diye düşünüyorum ama sende haklısın ya:KK53::KK53::KK53:

bende senin gibi düşünüyordum. bu siteyi görünce hem sevindim yalnız olmadığıma hemde üzüldüm bu konuda bukadar çok sıkıntı çeken kişi olduğuna ama Rabbim başka dert vermesin eğer bu bizim imtihanımızsa Rabbim sabır nasib etsin inş.AMİN:26:

senin bat bugündü demi canım ne yaptın gelen giden var mı:KK1::KK1::KK1:

Ne zor şeymiş hamile kalamamak. 3 yıllık evliyim 8 aydan beri korunmuyoruz ama hala tık yok. Doktora gitmeyede çok korkuyorum.kötü bişey söylerse çok üzülürüm. Napıcam bilmiyorum.

selam kızlar ya dün çok umutluydum ama bugün o umudum kalmadı nedense ya galiba hamile değilim ben olsa hissederdim de mi ama:26::26:[/QUOT
hayırlısı olsunn arkadaşımm ama bence acele kararlar verme ben 2. bebiş için uğraşıyorumm kendimle ilgili hissiyatlarımda hiç başarılı olamadımmmmm umarım bebeciğin seninledirrr

inşallah canım ya ne bileyim bıktım artık belirti aramaktan kırmızılar gelince bu ay belirtilere takılmıycam diyorum kırmızılar gidiyo hemen belirti arıyorum hapşursam hamileyim diycem nerdeyse o derece yani:KK1::KK1::KK1:

slm kızlar boll hamişli günler inşaallah bata 4 gün kaldı yawww her zaman rahat olcam takmıcam diyorum zaman yaklaştıkça dayanamıyorum :KK43:((
yasib cnm umut dünyası işte % 90 demişsin bugun tekrar etcem ovulasyon testini bakalım ne cıkcak ::KK70::KK70:
yaww kızlar dün uçuk çıktı ona bile sevindim hani herkeste sivilce çıkıyor ya hamilelik belirtisi bende uçuk çıkmıştır dedim :KK70::KK70:::KK31:

slm kızlar boll hamişli günler inşaallah bata 4 gün kaldı yawww her zaman rahat olcam takmıcam diyorum zaman yaklaştıkça dayanamıyorum :KK43:((
yasib cnm umut dünyası işte % 90 demişsin bugun tekrar etcem ovulasyon testini bakalım ne cıkcak ::KK70::KK70:
yaww kızlar dün uçuk çıktı ona bile sevindim hani herkeste sivilce çıkıyor ya hamilelik belirtisi bende uçuk çıkmıştır dedim :KK70::KK70:::KK31:

kızlar su ovulasyon testı olayı nedır lutfen bı anlatır mısınız

yav hamile kalmak bi yanada,şu tozdan bile nem kapmak yokmu,sinir oluyorum kendime,herzaman var olan şeyler belki belirti diye algıladıklarımız,ama öyle olmasını istedeğimiz için öyle inandırıyoruz kendimizi,olmayıncada CAM KIRIKLARI :KK43:

X