Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

geçtiğimiz sene çalıştığım ilçede 19 mayıs prograamını şehir stadında ben sunmuştum,ilçenin kaymakamı okul müdürümü bulup adımı soyadımı memleketimi falan sormuş:))müdür anlayınca kaymakamın niyetini"hoca hanım karslı ama eşi samsunlu" demiş:))))))müdür bey bana anlatırken diyor ki"bi bozuldu kii anlatamam".yok bacım ne kendini beğenmişliği yaaaa:)burada kendimiz övüp de satlığa mı çıkaracağız töbe haşa.üzerinde durduğumuz konu önemli.evet kocalarımız kıymetimizi bilmiyor.biliyor musun bir evladım olmasaydı belki boşanırdım evet yanlış duymadın sırf bu sbepten boşanabilirdim.

10gun olacak nerdeyse hala tık yok bizdeee

ozaman yol yakınken ben gidem boşayam:):):):
töbe tbe ilk göz agrım valla arada uyuzluk yapar ama onsuz duramam ben:) kardeş kardeş yatsakta razıyım yani:)
hani çirkin falan olsakta canlr çekmese bizi anlycamda güzelizde ama yine canları çekmiyo demek::) boşuna dememişler rabbim çirkin şansı versin diye:)benim bi aradşım var kıza çirkin demek istemiyorum ama güzel deilll.. neysee kocası her hafta sonu yastıgının yanına gül koyar öprek uyandırır ve kahvaltısını hazırlar.. aynı sene evlendikkk adam hala aynı.. şans valla bacımmm sans:)

Kiiiiizzbacimmmmmmmm bende KARSLİYim

inan her ay çıldıracak gibi oluyorum,ya bir erkek nasıl olur da hiç arzulamaz hiç mi istemez canı yaaaa aklım almıyor vallaha

kızlar ben gidem yatam:) famusay bacım heycanla uyuycam bugun kaç zamandır moralim bozuk yatıyodummm bugun heycanla uyuycammmmmmm:)
kıslarrr bebiş olsunda kocalarla ayda bir yapak bşy olmas:)

inan her ay çıldıracak gibi oluyorum,ya bir erkek nasıl olur da hiç arzulamaz hiç mi istemez canı yaaaa aklım almıyor vallaha
bende cozemedimm su erkekleri

kızlar ben gidem yatam:) famusay bacım heycanla uyuycam bugun kaç zamandır moralim bozuk yatıyodummm bugun heycanla uyuycammmmmmm:)
kıslarrr bebiş olsunda kocalarla ayda bir yapak bşy olmas:)

Hadi iyi geceler opuldun

Hımm çok başlardaymışsınız canım siz erken başlamışsınız tedaviye....Ama önemli olan sonuç tabi...bebiş olsun da hayırlısıyla. Allah kimseyi de fazla bekletmesin..

minikgelincimmmmm iyi hoş da bu içeceklerden sakın sen içmeeee...Zaten dikkat edersen üzerinde de yazar.Hamileler için sakıncalıdır enerji içecekleri...hamile olabilirsin ilk dönemler önemliii.Dikkat et kendine ne olur ne olmaz...

hayatınızda karşınıza çıkabilecek en ilginç vakayı size tanıtmak istiyorum o da BENNN!... cuma günü kan testi negatif çıktı bu 1., doktora gittim (aslında vajinal ultrason çekmedi ama) pek güvenemesemde ayın 12'si yani 16. günümde yumurtlama olmuş dedi bu 2., adet sancılarım var bu 3. ve tablom aşağıda :))) yüksek ateşle adet olan tek benim herhalde. bugün adet günüm ve çoktan olmam lazımdı

38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

famusay canım ya sana bişey sormam lazım msjı okuduğunda bana özelden yazarmısın

Günaydın canlaaaarrr

dün o kadar netin başında vakit geçirdim kimsecikler yoktu ben gittikten sonra gelmiş millet ooooo tatlı tatlı dedikodulaar edilmiş üzüldüm şimdi kaçırdığım için :106:

bu olay dahada ilginç bir hal alsa ve sen adet olmasan kırmızıyı görmedikçe umut vardır hep hayırlısı olur inşallah

belki de hamilesindir canım inşallah öyledir

listeye şöle bi baktımda aralık 16 ya kdr negüzel hamiş haberleri aldık.. ama aralık 16 sından sonra bşy yokk

evet canım benimde dikkatimi çekti...
16 aralıkta sonra hi hamiş haberi almamışız....
inşallah 31 aralıka kadar bir sürü güzel haberler alırız..
ve 2012 yılına mutlu gireriz...

vallah benimde almam lazım.....
bizim herifte haftada bir 10 günde bir bazen 15 günde bir bile oluyor....
benim koli koli almam lazım özelliklede ovulasyon zamanında.....

canım günaydın..........
kırmızıları görmeden umudunu yitirme......
size bunu yazmaktan parmaklarımda tüy bitti......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…