Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

senden de allah razı olsun canım.yok yok test falan yapma bekle boşuna strese girme nasıl olsa öğreneceksin biraz sabır,biraz metanet...kız her gün ilişkiye girmyeceğiz delüüüüüüüü:)doktorun söylediği her gün dedim.hani biliyon benimki bu ay sadece iğneden 36 saat sonra ilişkiye girdi daha da girmedik.yani tüm ay sadece bir kere yemin ederim.zaten hamile olsaydım mucize olurdu:))

tmm cnm test yapmıycam sen böle diyince heycan yaptım sabah yapsammı dedimde durayım heycanlıo heycanlı bekliyeyeim:)
adetm gecsin öle bitane yaparım ama:)
haaaaaaaaaaaaaa kıs ben hergün nsl olcak diyorum:):):):) doktorun dedigi zaman zaten toplasan 3 gün olcak.. 3 günde sıksın hatta sen doktor 5 gün dedi de 5 gün yapsın garanti olsun:)..

aynen öyle diyecem canım(ayyyyyyyyyy kadın kurnazlığı)napiyim bacım çaresiizm:))))

aynen öyle diyecem canım(ayyyyyyyyyy kadın kurnazlığı)napiyim bacım çaresiizm:))))

herşey bebek için:):):) bacımmmm koskoca 30 günden topu topu 5 gün yapsalar nolur sanki sonra neyapıyolarsa yapsınlar:) allahtan bi evladın varrrrr ondan tesellin var çok şükür.. ikinciside olocak inşşşş :)

evet herşey oğlum abi olsun diye:))sorma yaaa valla iyi ki bişeyleri var töbe töbe:)))anam ne kıymetliymiş,kullanmaya kıyamıyorlar:))))))))))hele de benimki yıpranır sanki bir ay fazla kullansa.ama bu ay kaçarı yok söz verdi.bilsen teyzesi oğlum bugün bana diyor ki"anne lütfen bir kardeşim olsun da oyuncaklarımla oynayalım ama lütfen hemen beş yaşına gelen bir kardeş olsun sen mutfaktayken ben ona bakarım"işte bu ve benzeri sözleri duyunca deli oluyorum yaaa((rabbim oğlumun yüzü suyu ürmetine verir inşallah

ya benim anlamadıgım hergün karısının peşinden koşan illa ilişki olsun diye kendini parçalayan adamlar olur kadın yüz vermez bizdede tam tersi şasn işte:) aman bebişlerimiz olsunda şeyleride onların olsun neyapak:)bu ay düzenli olacak inşşş söz verdiyse yapar bacımmm:)

lülülülülülülülü64::ben geldım halayları cektım kurtları doktum bır guzelllll ohhhhh kocısde mutfaktaa kunefeyle mısır patlatıyorrr ohhh sızler naptınızzzz

lülülülülülülülü64::ben geldım halayları cektım kurtları doktum bır guzelllll ohhhhh kocısde mutfaktaa kunefeyle mısır patlatıyorrr ohhh sızler naptınızzzz

anam bu saatte mısırmı yiyceksiniz demek daha oturcaksınız sabah iş yokmu ben bugun 12 de uyandım hiç uykum yok ama yatmam lasım sabaha bisürü işim var sene sonu diye işleri topluycaz:)

mınık gelın bende anlamıyorum oyle adamları benım ark kocası oyle hergunn pesındeymısss yuhhh dıyorumm bızım 1 hafta oldu hala tık yokk dusununn bızdemı sorun varkı

anam bu saatte mısırmı yiyceksiniz demek daha oturcaksınız sabah iş yokmu ben bugun 12 de uyandım hiç uykum yok ama yatmam lasım sabaha bisürü işim var sene sonu diye işleri topluycaz:)

canooo bız hergun st 3 edıyoz ben yatarım 12 1 kadar kocıs gıder st 10 ısee o yuzden rahatız yanıı sekerımmmm

bak ne diyecem şimdiye kadar hiç böyle bişeyden bahsetmedim ama şimdi diyecem artık:)32 yaşındayım ama öğrencilerim dahil yaşımı duyan şaşırıyor,25-26 gösterdiğim söyleniyor.1.78 boyundayım,60 kiloyum.beş yaşında bir oğlum olduğunu duyanlar"nerden çıkardın sen çocuğu"diyorlar oldukça fit bir görüntüm var.yüzüm de güzel hamdolsun.geçen gün arkadaşlarımdan biri diyor ki"neden sık sık nezle olduğunu anladım senin kocan hiö rahat bırakmıyor seni demek ki"ahhh ahhh bir bilse gerçeği.benim kocamın koynuna bildiğiniz en seksi bayanı koyun yine de kılı kıprdamaz vallaha bak öyle bi tuhaf.kardeşim diyor ki abla eniştemin serbest testesteronu az salgılanıyor hormonal bozukluk var,başka açıklaması olamz.şansa bak,dediğin gibi.küçümsemiyorum ama nice tıknaz kilolu hanımlar biliyorum ki eşiyle tavuk horoz gibiler vallaha biz ise kankayız:))

ooooo ben haftada bir kereye razıyım kızlar,benimki ayda bir kere en fazla iki kere yapar o kadar.mesela bu ay 4 aralık gecesi ilişkimiz oldu daha da yok yemin ederim koskoca ayda sadece bir ekre.bu adam hep böyleydi.

Hehe bir ben yanlışın zannetmiştim bizde kanmayız bebis olursa minize bebekk olucak

:):):) kısmet bacım kısmett:) ben kısa boylluyum ama yüzüm güzeldir allah içinnn:) kendini begemek gibi oluyor amaaa güzleim neyapammm:) kocam kımet bimiyo valla.. işyerindeee erkekler daha çok varr hepsi muhabbet etmek için sıraya giriyo resmen ama ben suratsızım odaya birileri girince bakmkıyorum bile işi olan soru sorar cvplarım giderler.. ben işe ilk başladıgımda çok güzel bi mimar gelmiş diyeee laf söz olmuşş her elen evlimiyim d iye parmagıma bakıyodu ben altın hiç sevmem ama ilk işe başadıgımda kırolar gibi altın bilezik takmak zorunda kaldım milet evli oldugumu anlasın diye.. kısacası elimizi sallasak elliside gel görki bunu kocalarımıza anlatsak:)

ooooo ben haftada bir kereye razıyım kızlar,benimki ayda bir kere en fazla iki kere yapar o kadar.mesela bu ay 4 aralık gecesi ilişkimiz oldu daha da yok yemin ederim koskoca ayda sadece bir ekre.bu adam hep böyleydi.

yok bacım benimki haftada 1-2 yapar.. hafta sonları olur oda... cuma cumtesi bizim milli günlerimiz:) yani aya vurursak bu hesabı 6-8 arası olur.. sneinkide çok az hatta hiç yok anam ben bnimkine az diyorum şükredeyim en iyisi:)

selam kızlar bende 21 aralıkta 3 gün erkenden yedim kırmızı kartı ailem geldi bi süredir giremedim onlar gittikten sonrada bi süre yazdıklarınızı okudum. inşallah sizlerden bu ay güzel haberler alırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…