Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

anaaaaam ne kadar uzun mesai öyle nasıl dayanılır be!benim dersim 14.30'da bitiyor her gün ona bile zor dayanıyorum

bende öyle belirtiler yaşadımki sorma son iki aydır güya takmıyım dedim ama yine beceremedim takmamayıama bu ay ovulasyona denkgeldi gecen aylardan farklı olarakta tükrük salgım çok arttı agzım buruş buruş gibi hissediyorum dilimi yani son 3-4 aydır gögüslerim çok acıyordu bu ay sadece kahverengi kısmı acıyor diger taraflar az acıyor falan fılandı ama bugün damla damla başladı işte(

Doğal Yolları Deneyin

Hamilelikten korunmaksızın, bir yıl süreyle düzenli bir cinsel yaşama rağmen hamile kalınamaması durumunda kısırlıktan(infertilite) söz edilebilir.Bu sure içerisinde hamile kalmak için doğal yollara başvurabilirsiniz.Amerika da özellikle kısırlık yaşayan (infertil) hastalar düşünülerek, doğal yolla hamile kalmaya yardımcı olması amacıyla üretilmiş olan Preseed jel, artık TC. sağlık Bakanlığı izini ile ülkemizde de bulunmaktadır.

Bu jel, içerdiği doğal ARABİNOGALAKTAN bitki şekeri sayesinde spermlere zarar vermeyip, sperm hücrelerine antioksidan desteği sağlayarak güçlendirip, spermlerin yumurtaya doğru olan yolculuğunda önemli ölçüde fayda sağlayarak, doğal yolla hamile kalınmasına yardımcı olan bir üründür.

Ürün kadının üreme sisteminde, spermlerin için en uygun ortamı sağlamaktadır. Üretkenlikle ilgili ciddi problemi olmayan çiftler, cinsel ilişki sırasında 6 ay kadar bu ürünü kullanmalarını tavsiye edilmektedir. Çünkü, bu ürün Dünyada ve Türkiye de doğal yolla hamile kalmayı desteklemede güvenle kullanılan tek üründür.tüp bebek tedavisine geçmeden mutlaka denemelisiniz.

[video=youtube;ZWHpcKXt-qQ]http://www.youtube.com/watch?v=ZWHpcKXt-qQ[/video]

Koptum ya Hele klomene başladım ya ben de sanki çok da olacakmış gibi bir de çoğul gebelik fobisi var:18:dördüzlerin olduğu yerde izlerken şiştimmmm

Canım bu konuda yanılıyorsun miniğimmmm 0 ila 5 arası negatif oluyor malesef. hani 5 in üstü olsa umut olabilir. ben geçen ay adetin üstünden 1 hafta geçti ki adetim 1 buçuk yıldır düzenlidir.hemen kan verdim kesin hamileyimdir diye. 1,5 gibi bişey çıkmıştı negatifti yani

ecntrk kullanıcısından alıntı
​KARAR VERDİMM adeti görene kadar üzülmek yok :)))))

canım seninde belirtin çoktu demi benim gibi

acaba adet gecikirse tekrar testmi yaptırsam

Bence yaptırma canım adetin 1 hafta geçene kadar bekle.Hatta ne yap biliyor musun Bat ının üstüne 5 ekle sanki batın o günmüş gibi davran inan çok iyi oluyor. umutla bekleme umutla bekleyince insan daha çok yıpranıyor. (tecrübelerime dayanarak) he ola ki bir hafta gelmedi o zaman yaparsın test.ama genelde de hamile olanların evdeki testlerde de belli oluyor. Hiç kan man uğraşma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…