Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hayıt ilacı agnucaston adı cnm bulabilirsen içgünde 1 kez kahvaltıdan sonra bitkisel bi ilaç ve yan etsiki yok..özellikle polikistik olanlar içiyorlar birde hormonlarında problem olanlar..
ama hiç bişey yoksada içiliyo ben içtim bu ay mesela.bi problemim yok ama yumurtlamaya yararlı diye içtim..
incir kürü çok tatlı bende içemedim vede yapmadım ama bu dediğimi yap bak.

incirleri 2 ye böl..küçük bir kavanoza doldur..üzerini geçene kadar z.yağı doldur..her sabah birer parça eşin vede sen ye
bunu da yiyemem derse incirin kendisini ye mutlaka her gün..başlangıç için bunları yap bakalım..benim yeni başladığım bi kaç şey daha var eğerki işe yararsa bende onlarıda söylerim istersen

üzülmeden yola devam tatlım..bak sende eşinde sorun yok..bu çok güzel bişey.inş.gelecek bebeğin yakın zamanda.

Son düzenleme:

katılıyorum canım sana allah nezaman nasibederse o etmedikten sonra bak topiclerde bi çok arkadaş hamile kaldı düşük oldu demekki önemli olan bizim çabamız degil allahın nasibi

ayyyyy ben karıştırdım bacım yaa kusura bakma bi tarafdan dizi isliyom bitaraftan çay içiyom bitaraftan kocama laf yetiştiriyorummm bide başım agrıyorr hatlarım bugun gidip gelio:)

aay canım benim yaa rabbim seninde ogüzel kalbine göre versin ne diyim canım rabbim isteyen herkese nasibetsin canım seninde ilkmi olucak

ayyyyy ben karıştırdım bacım yaa kusura bakma bi tarafdan dizi isliyom bitaraftan çay içiyom bitaraftan kocama laf yetiştiriyorummm bide başım agrıyorr hatlarım bugun gidip gelio:)

kocaya laf yetiştirmek dışında beni tarif ettin zannettim dizi çay kk. eşim evde yok benim geç saatlere kadar çalıyor o yanlızım yanlız

aay canım benim yaa rabbim seninde ogüzel kalbine göre versin ne diyim canım rabbim isteyen herkese nasibetsin canım seninde ilkmi olucak

çok sağol tatlım inşallah..
evt canım ilk bebeğim olacak inşallah...
7.ayımdayım bende ama olmadı.
eşimde hız sayı vs problem var keçiboynuzu kürü 5 aydır yapıyoruz ve bi kaç şey daha.
Rabbim büyük..
olacak inanıyorum ben..

kocaya laf yetiştirmek dışında beni tarif ettin zannettim dizi çay kk. eşim evde yok benim geç saatlere kadar çalıyor o yanlızım yanlız
:):):) benim kocadaaaa arada çenesi düşerr arada hiç konuşmaz:) kafanı dinle boşver:)

cnm hamile kalmada en yüsek ay 6-7. aylarmış:)

amiiiin canım benim batın ne zaman kaç yaşındasın çokmu soru sordum ben:)

:):):) benim kocadaaaa arada çenesi düşerr arada hiç konuşmaz:) kafanı dinle boşver:)

cnm hamile kalmada en yüsek ay 6-7. aylarmış:)
öyle dimi cnm..bilmem ki keşkeee
amiiiin canım benim batın ne zaman kaç yaşındasın çokmu soru sordum ben:)
batım 5 ocak daha çok var yani.. vede 29 yaşındayım cnm..

sen??

sen??

sen çalışmaları sıkı tutuyorsun demi ovucan zamanların çünkü:)
bende 28 yaşındayım 1.5 senelik evliyim 5. denememiz bu ay:) genelde 6-7 en yüksek hamile kalma ayıymış ondan bu ay olmassa önümüzdeki ay daha umutlu olcam sanki:)

canım 19-20.gün çift çizgiyi gördüm...17-19-20-21-22 halvet oldu belki bide yarın yani 24.gün olur kapatırım bu ayıyumurtlamam bitti..

yaşıtız berdeyse bende 13 aylık evliyim...7.ayım..zonguldaktayım 13 aydırda..siz hangi şehirdesiniz

Son düzenleme:
hah canım işte planım ve hayalim aynen bu bi bebeğim olsa degilki kocamı kendimi bile unuturum ben okadar çocuk seviyorum ben deli gibi

aynen öle bacımmmm rabbim bizlere saglık huzur versin bebek olur elbett:)
canım 19-20.gün çift çizgiyi gördüm...17-19-20-21-22 halvet oldu belki bide yarın yani 24.gün olur kapatırım bu ayıyumurtlamam bitti..

ovv mşlh kıs hiç kaçarı yok bu ay gelcek bebiş:) dedigin giib yarınıda yap aklında kalmasın:)sonra ocak 5 de beiş haberi alalım:)

sen??

bende 29um canım yaşıtız yani evet batına çok var ama canım özellikle şunu söyliyim lütfen hiç bir degişikliği hamilelik belirtisidir deme kaptırma kendini bak şimdi bana nekadar üzülüyorum sanki olmuşta düşmüş gibi:)

İNŞALLAHHHH
ama olmazsa da yola devam..Rabbim bilir ne zaman vereceğini..
yeni yeni planlarım var

cnm ben 3yada 4. ayımdı..miğde bulantısı ki hiç yaşamam yaşadım..
akıntı-halsizlık uyku vs bi sürü belirti yaşadım ve de kana gitti..kanda 2.00 çıktı büyük yıkım olmuştu çok üzüldüm..
sonra sonra belirtilere inanmamaya başladım..yani inanmam canım...
kanda 5 ten yüksek rakam görene kadar inanmam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…