Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ablam kusura bakma geç gördüm,geçmişi okuyordum da ondan.ablası benim oğlum beş yaşında.bi duysan başımın etini yiyor kardeş isterim diye fdeda ben oğlumun yolunu yedi yıl gözledim annem o nasıl değerli bilsen:))

maaşallah oğlunuza, sağıklı uzun ömürlü olsun :nazar::nazar:
kardeşi de onu çok bekletmeden gelsiin :emir_bebek::emir_bebek:
abim de benim için anneme hep " anne kardeşim olsun etekli olsun dermiş" :KK16::KK16::KK16:

kızlar bölee sizler bana iyi geldiniz valla:)

kasım ayında da umutluydum ben ve kasım ayı topiğindeydim.22 kasımda adet olunca topiği moğiği bıraktım bi ağladım bi ağladım düşünün ki sesime üst komşum geldi.ama bu ay kendimi öyle kötü hissetmiyorum siz varsınız.

üzülme bacım dua et rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlat versin size.ama içindeki burukluğu anlıyorum.bende çok çocuk istiyorum 28 yaşındayım eşimde 34 yaşında 7 ay önce evlendik ve çocuk istemiyor.bende bu konuda her reddetilişimde çok ağladım artık bıraktım bu konuyu açmıyorum bile :KK43:(((

abim var benim, ablam yok.. biraz size şımarıyım nooolur :21::21::21:
ama canım abim de ablam kadar yakındır, hakkını yemiyim :KK9::KK9:
bir tane 5.5 aylık yeğenim var, erkek ve ben onu çoook seviyorum, içimdeki bebek isteğini o arttırdı :KK16::KK16::KK16:

kendi bebeğinle de doyarsın o açlığa inşallah

oleeeeeeeeeeeey!abla ben oldum:))))))))))

way wavyy ablam gelmiş hoşgeldin ablacım nasılsın iysin inş.

ben oğluma hamile olduğumu bilmiyordum o kadar iş yapmıştım ki o ay ...boya ,badana, halı yıkadım komple ev temizliği.defalarca hamama gittim(hamilelere hamama gitmeyin derler ya)hatta inanır mısın gondola bindim:)))ama hiçbişey olmadı.ablam hamile olduğunu öğrendiğinde izne ayrıldı öylece yattı evde yardımcı kadını var zaten hiçbişeye elini sürmedi.üstelik düşük tehlikesi falan yoktu yani doktor tavsiyesi değildi istirahat.ama noldu,altı haftalıkken ne yazık ki düştü.işte böyle Rabbim isterse tutar,istemezse yapacak hiç bişey yok.sen yine de yorma kendini elinden geleni yap gerisi takdir-i ilahi.çok fazla pimpirikli davranma sakınan göze çöp batarmış,Allah muhafaza eder inşallah.

haklısın takdir ilahi de sende maşallah yanii yapmadıgın kalmamıs:) gondol hoşuma gitti diğerleri de agır işler ama .. iyi bişey olmamıs şükür.Allah sana bagıslamıs inş. bi minik daga bagıslar..

siz öyle dediniz diye dedim vallahi :KK34::KK34: hata mı ettim :KK14::KK14:

siz de olabilirsiniz, bir ablanın nesi var, iki ablanın neşesi var :KK9::KK9::KK9:

hehe demi ama bu topic maşallah cok neşeli :)

ikinizinde güzelliklerini alsın ortaya süper bişi çıksın çok güzel olur valla :KK70: Benimkie babaya çekerse çook datlı olur benim küçüklüğüme çekerse çirkin şimdiki halime çekerse iyi olur ama risk alm ak istemiyom babaya çeksin diyom :KK1:
:KK1:

ayyyyyy kuzum çatlattın beni gülmekten miniğime baktı haa süpermiş valla :KK70: :KK70:
hihihi ben de gittiğimde doktora adam baktı baktı üşütmüşsün dedi şutladı beni :KK70:

aminn inş. şeker şeker bebiklerimiz olur.anamm ordan da mı anlaşılıyormus üşütüldüğü hımmm

ben azcık dinleneyim gene gelirim kızlar,öpüldünüz,ben gelene kadar uslu durun,minik78 topik sana emanet,şımarıklara dikkat et:)))))))

X