Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bugün işyerinde amirlerin çoğu yok (devlet memuruyum bir bakanlıkta), etraf o kadar sessiz ki... öğleden sonra nasıl bir rehavet çöktüyse doğru düzgün çalışmadım bile
mesai 6da bitiyor, gözüm saatte devamlı, sizler neler yapıyorsunuz?

yani burda doğumgünü kutlaması yapıcaz değil mi kızlar???

hahaha ayy ne güzel olurr.3 gün daha bekliycez yanii.canımda bugün pasta istemişti hamiş olsamda hergün bişey aşersem hehehehe

hoşgeldin canım.nasıl olayım adet olmanın keyfini çıkarıyorum:))

hayırlısı olsun inş.Rabbim ennn kısa zamanda saglıklı bebik versin

off ya nasıl memur olunuyor arkadaş.valla her gittiğim yerde bakıorum aceba bu kızlar nasıl calısıyor burda diye.kpss ye girmiştim tabi calısmadan tam 70 gelmiş.istde halkla ilişkiler üzerine 2 yer mi ney gördüm yıldız teknik ünisi galatasaray ünisiydi galiba.ya ben tercih yapmaktan anlamıyorum zaten karman corman bişeydiii.offf iş de bulamadım zaten aman amnnn napsam bilmiyorum

aynen benimde mesai 6 da.. bende saate bakıyorum habire:))

off ya nasıl memur olunuyor arkadaş.valla her gittiğim yerde bakıorum aceba bu kızlar nasıl calısıyor burda diye.kpss ye girmiştim tabi calısmadan tam 70 gelmiş.istde halkla ilişkiler üzerine 2 yer mi ney gördüm yıldız teknik ünisi galatasaray ünisiydi galiba.ya ben tercih yapmaktan anlamıyorum zaten karman corman bişeydiii.offf iş de bulamadım zaten aman amnnn napsam bilmiyorum[/QUOTE]

canım önceden üniversitede arş. gör. idim. kpssye girdim, ve uzman yardımcısı olarak burayı kazandım, burda henüz 8 aydır çalışıyorum, toplamda 4 yıllık memurum. Vallahi oturup kpss çalışmıştım, sonra da bu kurumun sınavına çalışmıştım. Mühendisim ben, o yüzden kurum sınavlarına çalışmak daha zor olmuştu. ama çok şükür şimdilik bitti Darısı inşallah senin başına olsun, Rabbim iş anlamında gönlündekini versin.

aynen benimde mesai 6 da.. bende saate bakıyorum habire:))
cuma günleri zaten geçmek bilmioyr

canım önceden üniversitede arş. gör. idim. kpssye girdim, ve uzman yardımcısı olarak burayı kazandım, burda henüz 8 aydır çalışıyorum, toplamda 4 yıllık memurum. Vallahi oturup kpss çalışmıştım, sonra da bu kurumun sınavına çalışmıştım. Mühendisim ben, o yüzden kurum sınavlarına çalışmak daha zor olmuştu. ama çok şükür şimdilik bitti Darısı inşallah senin başına olsun, Rabbim iş anlamında gönlündekini versin.

cuma günleri zaten geçmek bilmioyr[/QUOTE]

sen cts leri çalışmıyosun tabi.. ben cts öğlene kadar çalışıyorum..
haftasonu çalışmamak da bi güzel yaa.

sen cts leri çalışmıyosun tabi.. ben cts öğlene kadar çalışıyorum..
haftasonu çalışmamak da bi güzel yaa.

evet ekstra bir mesai olmadıkça çalışmıyorum,
c.tesi çalışsam evin işlerine nasıl yetişirdim bilmiyorum. H.içi eve gelmem 7yi buluyor. ancak yemek ye, mutfağı topla. Bazı akşamlar da sosyal aktivite için dışarı çıkarsak herşey haftasonuna kalıyor.

Sen nasıl yetişiyorsun, vallahi bravo? var mı ev işleri için gelen bir yardımcın?

84 aralık 26 doğumluyum, 3 gün sonra 27 bitiyor
ama annemler nüfusa 1985 şubat yazdırmışlar

ayyyy ne güzel topiğimizde yeni yaşına basacak birisi var çok sevindim valla
yani burda doğumgünü kutlaması yapıcaz değil mi kızlar???

evet evet evet bence de yapalım hem böyle birazda olsa kafamız dağılmış olur hemde çok güzel olur yaaaaaa Heyecan yaptım şimdiden kutlama eğlence dediğin zaman kendimden geçiyorum ben nedense

ne kadar tatlısınız siz öyle, kutlama için sabırsızlanıyorum

allahtan öğlene kadar. eve gelince yapıyorum işleri napiim.. ayda 1 veya 2 kez yardımcı geliyor temizliğe o kadar diğerlerini kendim yapıyorum.
iş bitince gezmeye çıkıyoz ama bu sefer dinlenmeye bazen vakit kalmıyoo.

cuma günleri zaten geçmek bilmioyr[/QUOTE]

maşallah ne güzel yaa.bende bi ara askeriyeye girmeyi cok istemiştim zaten baska hiçbişey istemiodum evlilik aklımın ucunda yoktu ama boyum tutmuyo iyi bi yerden torpilini bulman lazım dediler nerden bulcam ben babam bakan mı sanki askeriye hayallerde kaldı.istediğim bişey yok ama en azından bi şirkette bari işe başlayabilsem ama okulla iş hayatı cokk farklı iş basvurusu yapıcam ne o su kadar yıl deneyim olsun yok su programları bilsin anasının nikahı yani büyük yerde de büyümediğimiz için geliştirdigim bişey yok şimdi yapsam yapsam sekreterlik onu da bulamıyorum.amann iş konusunda cok kötü bunalımdayım kendime hiççç özgüvenim kalmadı önceden okula giderken falan kendimi asker gibi hissederdim basım dik ve güçlü yürürdüm şimdi eser yok valla mıymıy bişi oldum

neyse yüzler biraz olsun gülüyor çok şükür.. kafamızı dağıyoruz işte ne güzell:)))

slm kızlarrrr balım hoşgeldin aşkım:)
ben bugun bi salaklık yaptık kızlar iş arkadaşımın gazına ugrayıp tes yptım işyerinde ve negatif normal olarak..
ama gariptir hiç üzlmedimmmmm:)
şimdi kocam gelyomuş ben yemegimi yaptım pilav yapcam gelmesem yemekten sonra ugrarım yoksada ara ara bakrım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…