Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

geçmiş olsun canım sen Allah yine verir inş.

Allah senden de razı olsun canım benim ama tekrar ediyorum çiçek yağı olmaz iyi marka bir zeytinyağı olacak

şu zamanlar muhtemelen benim yumurtlama dönemlerim.bebiş olusurken agır kaldırmak ev işi yapmak falan zarar verir mi yani düşüğe sebep olabilir mii aceba ? ben hiç dikkat etmemiştim

cvp verirmisiniz

ben oğluma hamile olduğumu bilmiyordum o kadar iş yapmıştım ki o ay ...boya ,badana, halı yıkadım komple ev temizliği.defalarca hamama gittim(hamilelere hamama gitmeyin derler ya)hatta inanır mısın gondola bindim:)))ama hiçbişey olmadı.ablam hamile olduğunu öğrendiğinde izne ayrıldı öylece yattı evde yardımcı kadını var zaten hiçbişeye elini sürmedi.üstelik düşük tehlikesi falan yoktu yani doktor tavsiyesi değildi istirahat.ama noldu,altı haftalıkken ne yazık ki düştü.işte böyle Rabbim isterse tutar,istemezse yapacak hiç bişey yok.sen yine de yorma kendini elinden geleni yap gerisi takdir-i ilahi.çok fazla pimpirikli davranma sakınan göze çöp batarmış,Allah muhafaza eder inşallah.

ben kaçar canlarım ,ablalarım görüşmek ve güzel haberler duymak duası ile iyi akşamlar öptüm sizleriiiiii

famusay (ya da topiğimizin sevgili ablası)
senin oğlun vardı değil mi, Allah bağışlasın. O kaç yaşında?

ablam kusura bakma geç gördüm,geçmişi okuyordum da ondan.ablası benim oğlum beş yaşında.bi duysan başımın etini yiyor kardeş isterim diye fdeda ben oğlumun yolunu yedi yıl gözledim annem o nasıl değerli bilsen:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…