Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

çok teşekkürler herkese arkadaşlar
ne yalan söliyim dirayetli olucam ağlamıycam dedim ama elimde olmadı ağladım üzüldüm ilk gün isyan etmedim ama elimde değildi ağlamamak
ama düşündükçe anlıyorum bazı şeyleri Allahın dediği oluyo biz ne kadar çabalasakta herşey taktir. şu anda ateş ölçümü,ovulasyon testi,kürler herşey boş geliyo artık, çokta umursamamaya karar verdim. ben naparsam yapıyım herşey kader kısmet Allahım hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin isteyen herkesle birlikte banada...

şu zamanlar muhtemelen benim yumurtlama dönemlerim.bebiş olusurken agır kaldırmak ev işi yapmak falan zarar verir mi yani düşüğe sebep olabilir mii aceba ? ben hiç dikkat etmemiştim :KK43: :KK43:

cvp verirmisiniz

kızlar biraz önce internetten fortel erken gebelik testi istedim....
BAT tan 5-7 gün önce sonuç veriyormuşşş....
doğruluk oranı % 99 muş.....

ne yalan söliyim dirayetli olucam ağlamıycam dedim ama elimde olmadı ağladım üzüldüm ilk gün isyan etmedim ama elimde değildi ağlamamak
ama düşündükçe anlıyorum bazı şeyleri Allahın dediği oluyo biz ne kadar çabalasakta herşey taktir. şu anda ateş ölçümü,ovulasyon testi,kürler herşey boş geliyo artık, çokta umursamamaya karar verdim. ben naparsam yapıyım herşey kader kısmet Allahım hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin isteyen herkesle birlikte banada...

canım hakkında hayırlısı olsun....

evet canım biz be kadar çabalasakda herşeyin bir vakti zamanı var rabbim inşallah çok geciktirmeden nasip eder sağlık bir yavrucak üzülme tatlım:KK71:
:KK71:

şu zamanlar muhtemelen benim yumurtlama dönemlerim.bebiş olusurken agır kaldırmak ev işi yapmak falan zarar verir mi yani düşüğe sebep olabilir mii aceba ? ben hiç dikkat etmemiştim :KK43: :KK43:

cvp verirmisiniz

Kafana takma bence eğer ağır iş yaptıysan rabbim verecekse hiiç birşey olmaz. Benim arkadaşımda öyle tek başına kanepeler bile kaldırdı şimdi nur topu gibi bir bebişi var inşallah hem hamişsindir hem birşey olmaz inşallah.
Ama ne olursa olsun nundan sonra daha dikkatli ol canım benim :)

Son düzenleme:

cvp verirmisiniz

canım tabiki ağır kaldırma kendini çok yorma, bide bana dr tavsiyesi olabildiğince ilaç kullanma ilk dönemde önemli düşük nedeniymiş

Kafana takma bence eğer ağır iş yaptıysan rabbim verecekse hiiç birşey olmaz. Benim arkadaşımda öyle tek başına kanepeler bile kaldırdı şimdi nur topu gibi bir bebişi var inşallah hem hamişsindir hem birşey olmaz inşallah

ağır iş yapmadım ama günlük rutin ev işleri işte.daha bişey yok ama olur inş. :)

canım tabiki ağır kaldırma kendini çok yorma, bide bana dr tavsiyesi olabildiğince ilaç kullanma ilk dönemde önemli düşük nedeniymiş

tamam dikkat ederim ilaç kullanmıyorum ama folik asit kullanıyorum hergün alıyorum onun da zaten zararı olmaz heralde.

ağır iş yapmadım ama günlük rutin ev işleri işte.daha bişey yok ama olur inş. :)

İnşallah olur canım benimm. daha küçükmüşsün de ay sen ve benim gibilerin morali tavan olmalı :KK70: kanımız deli akıyo o yüzden bişiciğimiz olmaz inşallah bebeğimiz hemeen gelir :KK70::KK16:
:KK16:

İnşallah olur canım benimm. daha küçükmüşsün de ay sen ve benim gibilerin morali tavan olmalı :KK70: kanımız deli akıyo o yüzden bişiciğimiz olmaz inşallah bebeğimiz hemeen gelir :KK70::KK16:
:KK16:

inş. cok beklemeyiz ya korkuyorum yıllarca beklemek istemiyorum.normalde ben şimdi değil denisan, mayısta falan baslıycaktım calısmalara ama tabi mayısta yapıp subatta dogurcaktım :)(ben subat dogumluyum bebişimde öle olsun istiyordum da) öle zannediyordum ama bakalım bu ilk denemeydi ilk seferinde olcak mı olmıycak mı merakla bekliyorum gayet güzel calıstık bu ay :) hayırlısı Allahtan

inş. cok beklemeyiz ya korkuyorum yıllarca beklemek istemiyorum.normalde ben şimdi değil denisan, mayısta falan baslıycaktım calısmalara ama tabi mayısta yapıp subatta dogurcaktım :)(ben subat dogumluyum bebişimde öle olsun istiyordum da) öle zannediyordum ama bakalım bu ilk denemeydi ilk seferinde olcak mı olmıycak mı merakla bekliyorum gayet güzel calıstık bu ay :) hayırlısı Allahtan

Benimde bu ay ilk denemem bakalım ne olursa artık adetime iki hafta var ama belirtileri şimdiden başladı normalde bir hafta kala başlardı bilmiyom artık kendi kendime kuruntumu yapıyorum demeden de geçemiyorum :KK70: İnşallah seninde ilk seferde tutar :KK16:çalışmalardan inşallah güzel sonuç alırsın :KK49:

Ben bu ay hamiş kalırsam bebemde benim gibi ağustoslu olacak :KK70:

eneee kız sen şubat doğumlu musun,bn de şubat doğumluyum:) şubatın 10 u senin ne zaman:)

Benimde bu ay ilk denemem bakalım ne olursa artık adetime iki hafta var ama belirtileri şimdiden başladı normalde bir hafta kala başlardı bilmiyom artık kendi kendime kuruntumu yapıyorum demeden de geçemiyorum :KK70: İnşallah seninde ilk seferde tutar :KK16:çalışmalardan inşallah güzel sonuç alırsın :KK49:

Ben bu ay hamiş kalırsam bebemde benim gibi ağustoslu olacak :KK70:

24 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim ve daha u ay başladım çalışmaya ne kadar verimli oldu bilmem ama :KK1::KK1:

seninle batımız aynı heralde benm de yaklasık 2 hafta var.yani 3 ocak.ya nasıl agustos oluyorr amann agustosta olmasın ama ben heseplattırıyorum ilk adet gününü soruyor 5 aralık 10 eylül cıkıyor tahmini hadi 1 hafta önce gelse eylülün basları oluyo.neden bilmiom ama agustusta dogum yapmak istemiyorum :) eylül ayını seviyorum.inş. verimli olsun da minilere kavusalım nasıl bişey olcak aceba cok merak ediyorum hehehe bende 22 yasındayım 4 bucuk aylık evliyim altta da görünüyo zaten :) benm kayınvalide cok baskı yapıodu illede torun diye sonra eşimm istemeye basladı şimdi bende istiyorum hayırlısı

aynen bende senin gibiyim renkdaşım. gittim başka topiklere ama bi türlü kaynaşamadım:nazar:..
kk ya girdiğim zaman hemen bu topiğe giriyorum sonra diğer topiklerre bakıyorum ama vala burdaki tadı bulamıyorum diğer topiklerde :KK56:
bende minikgelinin dediği gibi yapıcam.. ay sonuna kada bekleyip bu topikle hareket edicem:KK55:
Hakkımızdaa hayırlısı bu arada dün doktora gittim reglimin 4. günü idi. ultrasonla karndan baktı:KK76:
bi problem yok dedi:KK34: ilaç verdi 5 gün kullanıp yumurtladım mı die bakıcas.. Hakkımızda hayırlısı olsun..:KK34:

ben de buradayım ay sonuna kadar, hatta hamiş :KK49: kalana kadar buradaki arkideşlerimle olucam, sizlerle :KK16::KK16::KK16:
ben de bir kontrole gitsem mi diyorum, biz bebek düşünüyoruz bir sıkıntı var mı diye sorsam mı acaba? kan tahlillerimi yeni yaptırmıştım, demir ya da folik eksikliğim yok ama belki ilaveten birşeyler vermek ister. ya da sık enfeksiyon geçiriyordum belki yine vardır, tedavi gerekir. Bilemiyorum, ben en iyisi bir randevu alıyım haftaya...

eneee kız sen şubat doğumlu musun,bn de şubat doğumluyum:) şubatın 10 u senin ne zaman:)

16 şubat bebeeem burcu kova olsun diorum duymadıgım laf kalmıyo ya.sacma seyler düşünüomusum da .... bayanlarda bu takıntı var ama nedense sizde de var mı böyle bişey ?ben cok isterdim kova burcunda olsun :KK70:

X