Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

anaaa batta aynı benimki de ocak 4 hadi bakalım inşallah ikimizde hamiş oluruz. sen de istanbuldasın değil mi. Bana özelden yazmıştın yanlış hatırlamıyosam ama ben daha burada çömez olduğum için sen mesaj yazamazsın dediler gönderemedim

ya şimdi hamile kalsak ağustos onu eylül başı olacak galiba :44: amaaaann ossunda anacım hangi ayda olursa olsun

Kova Burcu
Sınırsız hayal güçleri olsa da Kova’lar gerçekçi, ileri görüşlü ve akılcıdırlar. Bencil olmayan Kova’lar, insanlara olan sevgileri ile tanınırlar. İnsanları mutlu etmeyi; ırk ve cinsiyet gözetmeksizin bütün insanların aynı imkanlara sahip olmasını isterler. Hümanist, idealist ve entelektüellerdir. Modern görünüşlerine rağmen dik kafalı, inatçı ve sabit fikirlilerdir. Herkesle kolayca iletişim kurabilirler fakat ne kadar samimi ve dostça davransalar da arada mutlaka mesafe bırakırlar. Kısıtlanmaktan hoşlanmayan Kova’lar özgürlükleri için her türlü özveride bulunurlar. Bir kişiye bağlanmaktan hoşlanmazlar. Bu yüzden de aile yaşamı zor gelir. Yeniliklere ve değişikliklere açık olsalar da alışkanlıklarını kolay değiştirmezler. Çok yönlü oluşlarından zor anlaşılırlar. Dürüst ve güvenilirlerdir. Kendi işlerini yapmaktan büyük keyif alırlar. Maddiyata önem vermezler. Kova’ların çok fazla sağlık sorunları olmaz. Çünkü hastalıklara karşı dayanıklı ve tedbirlidirler. Farklılığı seven Kova’lar farklı spor ve aktivitelerden hoşlanırlar.

ben burcumun bütüüüün özelliklerini tasıyorum sadece mesafe bırakma konusunu yapamıyorum.o yüzden baya zor durumlarda kaldıgım oldu ben herkesi insan sadece insan olarak görüp konusurum güleryüzlü oldugum içinde tanımasam bile gülümseyerek konusurum kadın erkek ama erkekler farklı anlıyolar.(mallar)

tsemavi herkesin elbetteki istediği bebeği ile ilgili hayal ettiği şeyler olsun ister kova burcu istiyosan inşalah olur Ben öle burçdan pek anlamadığım için nasıl olursa olsun olsunda tek diyorum ama ağustos ayında da doğsa fenada olmaz hani

canımmm diğer topicleri sıcak bulmadım ben ya nedense 2011 eylül gelinlerine gittim baktım bi ara onlarda kendi aralarında iyiler.çok takılmıyorum orayada.burası cok iyi :)
kıss sorma ben salak gibi devlet hastanesine gittim içeriye 3 kişi mi ne girdik doktor senin neyin var dedi bana bende dedim hamilelikten önceki testleri yaptırmak istiyorum.doktor öle bişey yok dedi gülerek.bende liste yapmıstım özelde yapılan muayeneler testler falan ben bunları netten buldum yaptırmak istiyorum dedim.yasımı sordu söyledim bunlar için özele git içini rahatlat ama hiç gerek yok yasın daha kacki senin dedi.sadece alttan ultrasonla baktı(ama nasıl utandım ben arkaya gec kontrol edeyim dedi asistan kız var ona sordum napıcak die alttan bakıcak dedi duyunca bunu saolun ben sonra tekrar gelirim falan dedim ama bırakmadı kızım gec diorum sana bi daha geldiğinde de ben bakmam dedi zorla oturdum utana cekile asistan kız tmm sakin ol gözünü kapat sen falan .. ) temiz bişey yok dedi kist falan varmı dedim kızım bişey yok dedim ya sana dedi bi de azarladı

inş. oluruz kuzum ya evet istteyim beylikdüzü bende yani esenyurtla beylikdüzünün ortası dogru ya gerci farketmiyor saglıklı olsun da inş.

16 şubat bebeeem burcu kova olsun diorum duymadıgım laf kalmıyo ya.sacma seyler düşünüomusum da .... bayanlarda bu takıntı var ama nedense sizde de var mı böyle bişey ?ben cok isterdim kova burcunda olsun

16 şubat mı ablam da 16 şubat doğumlu bnm hiç aklıma gelmedi ama isterim kova burcu olmasını

profilimdeki fotodaki gibi kızım olsa :) ne seker olur.bu fotoya bakarkende sanki benm kızımmıs gibi oluyo benimde buna benzer bişiy olur heralde :) saglıklı sıhhatli olsun inş da.
bunu anlatınca aklıma geldi tam hatırlayamıyorum hikayeyi ama bi kadının cocugu olmuyormus bir gün bi dergide bi resim görmüş keske benimde böyle bi bebeğim olsa demiş yalvarmıs.yıllar sonra o dergidekinin nerdeyse aynısı bebeği olmus ama konusamıyor duyamıyor ve yürüyemiyormus.sonra dergi bi zaman eline geçmiş tam o bebeğe bakerken altındaki yazılar dikkatini cekmiş (tam hatırımda değil) konusamayan duyamayan yürüyemeyen .... o konuyla haber olmus. burda anlatılmak istenen dualarımızı tam yapmamız gerekiyormus hayırlısı saglıklısı gibi.ibretlik olaylarda okumustum galiba

bunu bende duymuştum yaaa allahım esirgesin yaaa evveliyatta hayırlısını dilemek lazım ve sağlıklısını. Kıızzz bebemiz olsun çirkin bilem olsa bize dünyaaa tatlısı gelir
Anaaa bak olmayan bebeme içim kaynadı şimdi yumuk yumuk eller küçücük ağız burun ayyyyyyy rabbim hepimize versin yaa hayali bile ne güzel

kız allah canını almasın öldüm gülmekten

doktora bak yaaa, devlet hastanesi mi böyle acaba? Ben özele gidiyorum, daha önce de gittiğim bir doktor, yumurtalığımın dışında bir kistim vardı, ara ara onu kontrol ettiriyorum. daha önce özelde gittiğim başka bir doktor vardı ve o bu kisti görmemişti, üniversite hastanesinde bir doktora gitmiştim evlenmeden önce, hap kullanmak için. O doktor görmüştü kisti, hatta "bunu herkes görmez, çoğu zaman sezeryan için açılırsa karın o zaman farkedilir, önemsiiz bir kist" demişti. ben de ara ara takip ettiriyorum, büyüyor mu diye. Şimdi çarşamba günü için randevu aldım, hem muayene etsin, hem baksın bakalım büyüyen yumurta var mı? [/QUOTE]

doktor cok farkediyor ya Allah dogumumda uzman birine düşürsün beni bilemiyorum yaa yoksa cıktıgımda parcalarım ordaki herkesi ay ben evlenmeden hastaneye gidememiştim ki bacım ya sorma kadın doğum yaa millet ne düşünür gibisinden yani nişanlıyken gideyim dedi aman amann cahil insanımız daha.inş. sende de bişey yoktur inş. catlayıp döllenen yumurta vardır

16 şubat mı ablam da 16 şubat doğumlu bnm hiç aklıma gelmedi ama isterim kova burcu olmasını

hadi yaaa sizin temel atma törenleri yaklasık tarihlerde olmus desene

hehehe.öle olur demi ama merak ediyorum ben güzel mi olcak çirkinmi bana mı babaya mı benziycek kız mı erkek mi olcak gözleri bana geri kalan yanı babaya benzerse güzel olur bizimki

kız allah canını almasın öldüm gülmekten

hehehe. bende cıktıktan sonra güldüm sorma.eşim aradı naptın cıktın mı diye ayy adam içime bişey soktu adam miniğime baktıı cok kötü hissediyorum kendimiii diyorum o da sasırdı

doktor cok farkediyor ya Allah dogumumda uzman birine düşürsün beni bilemiyorum yaa yoksa cıktıgımda parcalarım ordaki herkesi ay ben evlenmeden hastaneye gidememiştim ki bacım ya sorma kadın doğum yaa millet ne düşünür gibisinden yani nişanlıyken gideyim dedi aman amann cahil insanımız daha.inş. sende de bişey yoktur inş. catlayıp döllenen yumurta vardır

Vallahi o dönem d.kontrol haplarıyla ilgili damar tıkanıklığı yaşayan insanların haberleri çıkyordu. ben de tahlil yaptırmadan korunmak istemedim. pıhtılaşma-çökelme testleri falan istedi doktorum kanda, sonra hapla korunabilirsiniz dedi. tabi ben yine de tedirgin olduğumdan aralar vererk kullandım.sonra da eşim korundu.

reglim yeni bitti, doktora gittiğim gün 11. gün olacak, genelde 14 gibi yumurtluyorum ben, daha doğrusu o zamanda çatlıyor yumurta. Doktor belki 11. gün gittiğimde, yumurta gelişmiş gelişmemiş, çatlamak üzere falan gibi birşeyler söyleyebilir. İnşallah kist ya da enfeksiyon gibi kötü şeyler duymam gerçi ne zaman gitsem mutlaka birşeyler çıkıyor, fitil falan veriyor. sık enfeksiyon kapıyorum ben. enfeksiyon tedavisi sırasında da eşle ilişki yasak...kısmet bakalım, önce sağlık nasıl olsa :26::26:

ya kızlarr oh ben burda yazıp duruyom sohbet güzel de ben daha yemek yapmadım anammm gidim bi ayar verim gelebilirsem gelirim yine öptüm

ikinizinde güzelliklerini alsın ortaya süper bişi çıksın çok güzel olur valla Benimkie babaya çekerse çook datlı olur benim küçüklüğüme çekerse çirkin şimdiki halime çekerse iyi olur ama risk alm ak istemiyom babaya çeksin diyom

ayyyyyy kuzum çatlattın beni gülmekten miniğime baktı haa süpermiş valla
hihihi ben de gittiğimde doktora adam baktı baktı üşütmüşsün dedi şutladı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…