Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Canım mrb
beni hatırladın demiiii
Mailine cevap yazamadım mesaj sayım henüz 100 olmadığı için
ah yavrum seni nasilunuturum kader arkadasim bnm yaaaa surekli aklimdasin cnm bnmmmm
GURBET GÜZELİ
Canımmm bu arada sanaq çok geçmiş olsun düşükten sonra bi hastalık atlatmışsın aLLAH şifa versin
bat ın 30 aralıkmış inşallah hamilesindir
benim 20 siydi dün test yaptım evde hamileyim
Yüce Allah inşallah bunu bana bağışlar
seninde inşallah bu ay olur tatlımmm
hadi gozunaydin guzelim ins bu ay tutacak cok umudluyum guzelim yaaaa
slm gurbet güzeli
öncelikle hamileliğini tebrik ederim
rabbım sağlıklı sıhhatli kucagınıza almayı nasip etsin.
O soruyu soran bendim canımm.
öğrenmek için sordum.
Ayrıca da abdest alıp başımı örtmek zor geldiği için değil.
Iş yerinde iki fatura kaydederken bi taraftanda bu mübarek duayı okuyabilmek.
Cevabın için tekrar teşekkürler...
hamile degilim cnm belirtileir paylasmis bir arkadas o nedenle sizede aktarayim dedim
cnm bn evde olanlar icin sledim abdest almayi ve bas ortmeyi hani bunlar yapilirsa ihlasli olur demek istedim o kadar cnm sen cek ne istiyorsan Rabbimin hazinsi bol kabul edecektir
slm kızlarbenim acaip başım agrıdı ve midem bulandı iş yerinde duramadım eve geldim azcık dinleneyim bşyer yersem düzelir diye biraz hafifledii şükür... adetten önceki klasik belirtimde buydu ve ben en gec 5-7 gün sonra adet olcam belli etti kendinii..şimdi işe tekrar gitcemm:KK43:bisüür işim var..
gurbetgüzeli cnm sne hamileymiydinnn yenimi ögrendinn ben sanki dün senle konuştum hamile deilsin giib anlamıştım:)
meric cnm hayırlı olsun daırısı bize inş dua et bizim içinde. senin bariz belirtilerin varmışş şimdiye kdr kimse belirtim olmadan hamiş kaldım demedii keşke öle olanlarda yazsa umut olsa:)
famusay bcımmmm doktorun dedig olabilir belki bebeiş var diyeeee sancı yok ama çok umutlandırma kafanı bulandırma bebegim..adet oldu gibi kabul et doktora gttiginde varsa beiş haberi alınca daha çok sevinirsin:)

Ok be guzelim beklemedeyim henuz hamis degilim belirtiler hakkinda bilginiz olsun diye paylastim bn batim 30 aralik ins kirmizi gelmezzz

Günaydın arkadaşlar,
benim regl bitti, h.sonundan itibaren yeni mücadele başıyor :KK1: ilk ayda tutturamadık bakalım 2. ay nasıl olacak? :44::44:
Gidip de bir ocak topiğine kaynaşamadım, sıcak gelmedi hiç. herhalde buraya alıştım diye.

famusay kırmızıları görmüş sanırım, üzüldüm ama Rabbim hayırlı zamanda nasip edecek, henüz zamanı değilmiş demek ki.
sen de moralini bozma minikgelin, daha vaktin var, iyi şeyler düşün.
olmazsa ocak ayında yine birbirimizi gazlaya gazlaya çalışmalara devam ederiz :KK9::KK9::KK9:

aynen bende senin gibiyim renkdaşım. gittim başka topiklere ama bi türlü kaynaşamadım:nazar:..
kk ya girdiğim zaman hemen bu topiğe giriyorum sonra diğer topiklerre bakıyorum ama vala burdaki tadı bulamıyorum diğer topiklerde :KK56:
bende minikgelinin dediği gibi yapıcam.. ay sonuna kada bekleyip bu topikle hareket edicem:KK55:
Hakkımızdaa hayırlısı bu arada dün doktora gittim reglimin 4. günü idi. ultrasonla karndan baktı:KK76:
bi problem yok dedi:KK34: ilaç verdi 5 gün kullanıp yumurtladım mı die bakıcas.. Hakkımızda hayırlısı olsun..:KK34:

slm kızlar meğer kimyasalmış
10 gün süren mutluluk,hayeller umutlar sonra başlayan kanama
11 aralık adet günümdü10 kasımda beta hcg 63 çıktı 10 gün sonra kanamam başladı dr a gittim kese görünmüyor, test yaptı beta hcg 3000 lerde olması gerekirken 317 çıktı dr tutunması imkansız kanama ile düşecek dedi inşallah tekrar hamile kalırsam keseyi görmeden hamileyim demiyeceğim...

yaaaa ben de topiğin ablasıyım sanıyordum bla senmişsin:))ben 79 luyum canım.inşallah adet olmazsın ne diyim canım Rabbim hayırlıysa versin evladını

:) ablalar cogaldı maşallah.yası 22 den küçük olan var mı aceba ?????sanırım topiciğin en küçüğü de benim hehehe ::)

kızlar 10 kasım değil aralık olacak anlamışsınızdır herhal kafam dağınık biraz belli olduğu üzere

duyguyildiray canım hiç bu kadar belirgin bir 2 çizgi görmemiştim. senin hormon baya yüksek anlaşılan.
canım ne zaman yaptın testi. bat ı geçmişmiydi...
çok merak ettim

11 aralık adet günümdü10 kasımda beta hcg 63 çıktı 10 gün sonra kanamam başladı dr a gittim kese görünmüyor, test yaptı beta hcg 3000 lerde olması gerekirken 317 çıktı dr tutunması imkansız kanama ile düşecek dedi inşallah tekrar hamile kalırsam keseyi görmeden hamileyim demiyeceğim...

canımmm bende aynı şeyi yaşadım. hiç üzülme... rabbim bi daha verir.
317 oldugunu duysam ben ümitlenirdim. demekki tecrübe ve bilgili olmak çok önemli.
canım bişey soracağım doktor kanama sonrası korun dedimi?
yoksa korunmana gerek yokmu dedi.
benimde tam 1 hafta sonra başladı kanama

hakkında hayırlısı olsun,geçmiş olsun..

Oooo süpermiş valla yeni bir bilgi bende deniyeyim gideyim de yoksa dünden beri bu baş ağrısı deli edecek beni sağol canım :KK71:
:KK71:

Allah seden razı olsun.. eşimde bende neler çekiyoruz bu baş ağrısından.. evimiz merkezi sistem kömür kaloriferi.. ve aşırı derecede kuruyo evin içi ve havasız kalıyo.. peteklere slar filan koyuyorum ama pek etki etmiyo..ilk ağrıda deniycem canım..çok sağol:KK19:

ah canım benimmm canımmm:KK19:
çok çok geçmiş olsun..
üzüzlme tatlım..
en azından hamile kalabiliyorsun bak bunu öğrenmiş oldun.
Rabbim kısa zamanda nasip etsin inşalalh sağlıkla sıhhatle..:KK31:

bugün havadan mı benden mi bilmiyorum hiç iyi değilim habire ağlıyorum yaaa :KK43:
:KK43::KK43:bir de bata 2 hafta var adet belirtilerim başladı bir hafta kala başlaması lazım erken mi geliyo ne bu sefer :KK43:

geçmiş olsun hakkında hayırlısı olsun inş.üzülme bu sefer nasip değilmiş demekki sabırla ocagı bekle Rabbim nasip etsin

kızlar ben kırmızıları gördüm geldiler

Canım hayırlısı buymuş demekki rabbim en iyisini bilir... En azından durum netleşiyor regl olmanın en iyi yanı bu bence. Daha önce söylemiştim ya benim de 1 hafta geç gelmişti geçen ay geç gelince hiç ağrı sızı olmadan geliyor.Ben de çok rahat olmuştum.Mesela bu ay erken geldi nasıl ağrılı nasıl ağrılı bak sonunda da kist göründü. Demek kistte yok bu da iyi bir şey.

Canım benim lütfen kendini üzme
Allah hayırlı zamanda inşallah bir tane daha nasip eder hayırlısı böyleymiş
bende bitane kaybettim seniv çık iyi anlıyORUM
KENDİNİ FAZLA YIPRATMA

canımmm bende aynı şeyi yaşadım. hiç üzülme... rabbim bi daha verir.
317 oldugunu duysam ben ümitlenirdim. demekki tecrübe ve bilgili olmak çok önemli.
canım bişey soracağım doktor kanama sonrası korun dedimi?
yoksa korunmana gerek yokmu dedi.
benimde tam 1 hafta sonra başladı kanama

saol canım inşallah hepimize verir
eşimde ümitlendi 317 yi duyunca ama kanama başlamıştı bide değerin 3000 lerde olması gerekiyodu normalde
dr sadece 1 hafta sonra tekrar baktır sıfırlanması gerekiyo beta hcg nin dedi ben zaten gerisini dinleyemedim ağlayarak odadan çıktım...
zor ama Allah beterinden korusun dr arkadaşımla konuştum şükret haline dış gebelik olsaydı hayatın tehlikeye girerdi dedi korunun falan demedi oda, zaten kadınların çoğu bu durumu anlayamadan adet gecikmesi zannederek düşük yapıyomuş korunmaya gerek olduğunu sanmıyorum sadece ovulasyon gününü kestirmek zor olcak zannedersem

çok çok geçmiş olsun:KK5:
rabbim inşallah tez zamanda sağlıkla ve hayırla yeniden nasip eder..

X