Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

arkadaşlar bi sorunum var nette araştırdım bişey bulamadım belki burda başına gelenler vardır.... su gibi bi akıntım oluyo geçen ayda yumurtlama dönemimde oldu ama dün çok fazlaydı sanki çamaşırıma su dökülmüş gibi ne bir koku ne bir renk telaşlanmaya başladım bi yardımcı olurmusunuz

slm kızlar...
nasılsınız bakalım?
ben bugün pek iyi hissetmiyorum.hastamı olucam nedir anlamadım???
başım sersem gibi,midem taş gibi sindirim sorunu var sanki,uykum varrrrr.....

hayırdır inşallah arkadaşımmmmmmm hastalıkmı kuzucukmuu acabaaaaa 2. şık olur inşallahhh rabbim sana hayırlı sağlıklı bir erkek evlat nasip eder inşallahhhhh :KK52:

canım ateşin düşmüş yine.ovucan ne diyo bugün?:KK76:senin yımırta yolda galiba...

canım maşallah ateşin çok güzel.yarın büyük gün düşmezse ateşin bebiş yolda diyebiliriz :KK49::KK49:

ovucan bugün yine negatiff ama t deki çizgimm koyulaşmaya başladı sanırımm yarınn tam kıpkırmızı pozitifi görürümmm :KK9:

hayırdır inşallah arkadaşımmmmmmm hastalıkmı kuzucukmuu acabaaaaa 2. şık olur inşallahhh rabbim sana hayırlı sağlıklı bir erkek evlat nasip eder inşallahhhhh :KK52:

ayyy canım Allah söyletmiştir inşallaahhhhhhh...
inşallah 2. şıktır:KK49: ve hayırlı sağlıklı bir erkek evlat nasip eder Allahım inşallah..sana ve isteyen herkesede nasip etsin.
kız erkek fark etmez sağlıklı olsun inşallah ama.kızım var ya bide oğluşum olsun isterim yani şöle maviş maviş....oooyy yirim onu bennnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ovucan bugün yine negatiff ama t deki çizgimm koyulaşmaya başladı sanırımm yarınn tam kıpkırmızı pozitifi görürümmm :KK9:

koyulaşmaya başladıysa yakın demektir.benim pozitiften önceki gün silik çıkmıştı ovucanım.
çalış çalış çalış canımmmm:KK9::KK9::KK9:

kızlar ya midem için soda içtim daha iyi gibi sanki.ama baş dönmem var ve henüz geçmedi malesef.
tansiyonum düşmüştür diye tuzlu bişiler atıştırdım ama hala aynı durumda.....

ben öğle içtiğim nescafeden şüpheleniyorum bana bazen öle bi tansiyon düşüklüğü yaptığı oluyoda...
ne bilim yaaa:26:

kızlar ya midem için soda içtim daha iyi gibi sanki.ama baş dönmem var ve henüz geçmedi malesef.
tansiyonum düşmüştür diye tuzlu bişiler atıştırdım ama hala aynı durumda.....

ben öğle içtiğim nescafeden şüpheleniyorum bana bazen öle bi tansiyon düşüklüğü yaptığı oluyoda...
ne bilim yaaa:26:

canım bi durummu var acabaaa geçmiş olsunnn..

ay ne bilim canım yaaa.
bugün böle oldu anlamadım hasta falanmı olcam ,yediğim bişimi dokundu yoksam hamişmiyimmmm:KK49::KK49:
ayyy son şık olsun inşallah....

inşallah son şıktır canım :)

ben de bu ay son haftada 2 kez şiddettli baş ağrısı çektim ama hiç böylesini yaşamamıştım yeni kalkmama rağmen saatlerce uyumamı sağlıyor ve uyandığımda agrı geçmiş oluyor 2defadırda aynı şey oldu niye acaba adetimede 1 hafta falan var ve ayrıca bugün uzayan bir akıntım oldu neden acaba kızlar

inşallah son şıktır canım :)

ben de bu ay son haftada 2 kez şiddettli baş ağrısı çektim ama hiç böylesini yaşamamıştım yeni kalkmama rağmen saatlerce uyumamı sağlıyor ve uyandığımda agrı geçmiş oluyor 2defadırda aynı şey oldu niye acaba adetimede 1 hafta falan var ve ayrıca bugün uzayan bir akıntım oldu neden acaba kızlar

sende de mi butür şeyler ilk kez oldu bu ay???
ayy inşallah sende hamişşindir tatlım yaaaa...
benim adetime 1 haftadan fazla var ama benim akıntımda yapışkan uzayan bişi (açık sarı gibi ama)
senin yumurta akı gibim mi?

sende de mi butür şeyler ilk kez oldu bu ay???
ayy inşallah sende hamişşindir tatlım yaaaa...
benim adetime 1 haftadan fazla var ama benim akıntımda yapışkan uzayan bişi (açık sarı gibi ama)
senin yumurta akı gibim mi?

yumurta akı gibi canım ama uzayan şekilde işte sende başka ne tür belirtiler var

kızlar şimdi adet oldum 5 gün geçikmeden sonra..
benide listeye alırmısınız..
27 aralık minikgelin :)
offf 1 ay nsl bekliycez yine maraton başladı:)

meraba arkadaşlar temmuz ekim ve kasım topiklerine yazıldım ama fos çıktı inşallah aralık topiği bizlere uğur getirir ve bebişlerimiz gelir benide eklerseniz sevinirim

kızlar şimdi adet oldum 5 gün geçikmeden sonra..
benide listeye alırmısınız..
27 aralık minikgelin :)
offf 1 ay nsl bekliycez yine maraton başladı:)

hayırlısı olsun ekliyorum canımmm hemen.inşallah bu eklendiğin son liste olur tatlım...:KK49:

meraba arkadaşlar temmuz ekim ve kasım topiklerine yazıldım ama fos çıktı inşallah aralık topiği bizlere uğur getirir ve bebişlerimiz gelir benide eklerseniz sevinirim
bat verirmisin canım?

kızlar kızlar gelmeyen adetim bugün sınav sırasında (sabah sınavım vardı) pantolonumdan çıkacak kadar çok geldi :))
hayırlısı olsn bakalım.
arkadaşlar bi sorunum var nette araştırdım bişey bulamadım belki burda başına gelenler vardır.... su gibi bi akıntım oluyo geçen ayda yumurtlama dönemimde oldu ama dün çok fazlaydı sanki çamaşırıma su dökülmüş gibi ne bir koku ne bir renk telaşlanmaya başladım bi yardımcı olurmusunuz
benimde geliyor arada öyle aynı su gibi:)korkma normal.yani ben çok mayene oldum bi sorun yoktu...

aminn canım aminn hepimize uğurlu gelsin...

X