Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Merhaba arkadaşlar.4.aydayım.benim de bat 1-2 aralık ama umudum yok. eşimin sperm testleri baya kötü çıktı. hayırlısı.başka yolları denicez.yolumuz uzun.Allah ne zman nasip ederse artık buralara sizlerden iyi haber almak için bakıyorum.inş hamiş kalırsınız...kalırız...

İSİM-------------- ------------- BAT

hulyabaskurt---------------------1 aralık
gull_aslan------------------------2 aralık
seraprap-------------------------3 aralık
perilous -------------------------5 aralık
aysunayy------------------------2 aralık
depresyonnn---------------------6 aralık
pdr55-----------------------------6 aralık
deryalcın-------------------------7 aralık
kepi3-----------------------------7 aralık
didos86--------------------------7 aralık
mulberry8092--------------------8 aralık
slna------------------------------8 aralık
eknhanifsay---------------------8-9 aralık
neevercare----------------------9 aralık
sakaaar-------------------------11 aralık
mrysry---------------------------11 aralık
niluferr--------------------------12 aralık
orkide2--------------------------12 aralık
sama----------------------------13 aralık
nilufereren----------------------13 aralık
yesil33---------------------------14 aralık
sementa33----------------------15aralık
ddeerryya-----------------------15 aralık
yasib2538-----------------------17 aralık
aleyyna--------------------------17 aralık
saranhaeyo---------------------17 aralık
mzuhal--------------------------18 aralık
ikizler5--------------------------20 aralık
gamzelal------------------------21 aralık
olimbera------------------------23 aralık
ecntrk---------------------------26 aralık
minikgelin-----------------------27 aralık

su4184---------------------------1-2 aralık
sub--------------------------------6 aralık

Son düzenleme:
yumurta akı gibi canım ama uzayan şekilde işte sende başka ne tür belirtiler var
canım bu ay akıntım diğer zamanlara göre daha koyu kremsi genelde daha sulu olurdu...
bide göbek deliğimin etrafı gıdıkalnıyo gibi oluyo bazen bazende acıyıp ağrıyor.
göğüs hassaiyeti var.
bide bugün baş dönmesi ve bulantı sorunu oldu ama (ben bunu yediklerime bağlıyorum)

Merhaba arkadaşlar.4.aydayım.benim de bat 1-2 aralık ama umudum yok. eşimin sperm testleri baya kötü çıktı. hayırlısı.başka yolları denicez.yolumuz uzun.Allah ne zman nasip ederse artık buralara sizlerden iyi haber almak için bakıyorum.inş hamiş kalırsınız...kalırız...

sonuçlarınızı yazarmısın canım..
benim eşimdede problem var biraz.

keçiboynuzu ve incir kürü uyguluoruz.
sen herhangi bişey uyguladın mı?

canım bu ay akıntım diğer zamanlara göre daha koyu kremsi genelde daha sulu olurdu...
bide göbek deliğimin etrafı gıdıkalnıyo gibi oluyo bazen bazende acıyıp ağrıyor.
göğüs hassaiyeti var.
bide bugün baş dönmesi ve bulantı sorunu oldu ama (ben bunu yediklerime bağlıyorum)

canım benim akıntım her zaman olurdu o nedenle kendimi ümitlendirmekte istemiyorum hatta adetten 3-4 gün öncede koyu renkli(k.rengimsi) akıntılarım olurdu ki burda çoğu kişi yerleşme kanaması tarzında birşey diyor buna ama bende her ay oluyor zaten hatta ben adet başladı sanıyorum ama başlaması 3-4 gün sürüyor şahsen benim belirti diyebileceğim hiçbirşey yok açıkcası sadece şu değişik baş ağrıları dışında hoş onunda gebelikle alakası varmı hiç bilmiyorum midem bulansa normal derim çünkü bende reflü var :) adet olmadan göğüslerimde ağrı oluyor buda bir belirti niteliği taşımıyor bende yani kısacası milletin gebelik belirtilerini ben her ay yaşıyorum hemde korunuyordum ilk defa bu ay korunmadım eşim askere gidecek aralık 10-12 gibi o gitmeden olsun istiyorum sizin gibi bu ay olmazsa gelecek ayda diyemiyorum en az 6 ay olmayacak(kısa dönem ihtimali ile) o nedele takma çok fazla ama merak ediyor insan o ayrı bende çok merak ediyorum adetime 1 hafta falan var acaba yarın kan tahlilimi yaptırsam diyorum ama adete 1 hafta kalada belli olurmu bilmiyorum

oohhhh listeler hazırlanmış arkadaşım benide eklermisin 11 kasım.... bol hamileli bi ay olur inş

meraba arkadaşlar yeni katıldım aranıza bu ay olmadı inş aralıkta olur yarın yada salı günü adet günüm bakalım hayırlısı

su4184---------------------------1-2 aralık
sub--------------------------------6 aralık
cadicuk--------------------------11 aralık

oohhhh listeler hazırlanmış arkadaşım benide eklermisin 11 kasım.... bol hamileli bi ay olur inş

ekledim tatlım..hadi bakalım hayırlısı inşallah...

canım benim akıntım her zaman olurdu o nedenle kendimi ümitlendirmekte istemiyorum hatta adetten 3-4 gün öncede koyu renkli(k.rengimsi) akıntılarım olurdu ki burda çoğu kişi yerleşme kanaması tarzında birşey diyor buna ama bende her ay oluyor zaten hatta ben adet başladı sanıyorum ama başlaması 3-4 gün sürüyor şahsen benim belirti diyebileceğim hiçbirşey yok açıkcası sadece şu değişik baş ağrıları dışında hoş onunda gebelikle alakası varmı hiç bilmiyorum midem bulansa normal derim çünkü bende reflü var :) adet olmadan göğüslerimde ağrı oluyor buda bir belirti niteliği taşımıyor bende yani kısacası milletin gebelik belirtilerini ben her ay yaşıyorum hemde korunuyordum ilk defa bu ay korunmadım eşim askere gidecek aralık 10-12 gibi o gitmeden olsun istiyorum sizin gibi bu ay olmazsa gelecek ayda diyemiyorum en az 6 ay olmayacak(kısa dönem ihtimali ile) o nedele takma çok fazla ama merak ediyor insan o ayrı bende çok merak ediyorum adetime 1 hafta falan var acaba yarın kan tahlilimi yaptırsam diyorum ama adete 1 hafta kalada belli olurmu bilmiyorum
canım bu iş herkeste bir olmuyokiiii.
ben kızımda pek belirti yaşamamıştım mesela.hele o yerleşme kanaması herkeste olmuyo canım bende de olmadı...
hatta ben adet ağrısı gibi ağrı çekmiştim.adet olucam diye zırtpırt tuvalete gidiyodum.1-2 gün ağrım oldu ben hep adet olmayı bekledim mesela.ama gelmeyince genelde düzenli olduğu için adetlerim gelmesi gereken gün akşam test yaptım pozitif çıktı testim anında.....

demem oki burada yazılan belirtileri arama kendinde herkeste tamamen farklı oluyor çünkü....
ben sadece bende diğer aylardan farklı olan şeyleri yazdım sana.ama bunlar hamilelik belirtisi diyemem şimdilik...
hamiş olursam inşallah bunlar belirtiymiş diyeceğim...

ekledim tatlım..hadi bakalım hayırlısı inşallah...

canım bu iş herkeste bir olmuyokiiii.
ben kızımda pek belirti yaşamamıştım mesela.hele o yerleşme kanaması herkeste olmuyo canım bende de olmadı...
hatta ben adet ağrısı gibi ağrı çekmiştim.adet olucam diye zırtpırt tuvalete gidiyodum.1-2 gün ağrım oldu ben hep adet olmayı bekledim mesela.ama gelmeyince genelde düzenli olduğu için adetlerim gelmesi gereken gün akşam test yaptım pozitif çıktı testim anında.....

demem oki burada yazılan belirtileri arama kendinde herkeste tamamen farklı oluyor çünkü....
ben sadece bende diğer aylardan farklı olan şeyleri yazdım sana.ama bunlar hamilelik belirtisi diyemem şimdilik...
hamiş olursam inşallah bunlar belirtiymiş diyeceğim...

canım inşallah hamilesindir inan senin kadar mutlu olurum
ben çok meraklanıyorum ya yarın test yaptırsam doğru sonuç verir mi acaba 1 hafta var bata

Allah gönlümüze göre versin, liste çok hoş bakalım kimler olmayacak bir daha ki aya :)
bir de bişey sormak istiyorum kan testinde ne zaman belli olur acaba? salı günü arkadaşımın yanında hastaneye gideceğim kendisi 2 aylık hamile, kontrol için gidecek acaba diyorum, bi kan testi yaptırsam mı? eğer bişey varsa hemen belli olur mu ki? bu merak çok kötü bişey ya:)

canım inşallah hamilesindir inan senin kadar mutlu olurum
ben çok meraklanıyorum ya yarın test yaptırsam doğru sonuç verir mi acaba 1 hafta var bata
canım bazılarında çıkıyomuş testte ama bazılarında çıkmıyor.bence biraz daha beklemeliyiz....
inan bende çok merak mediyorum

Allah gönlümüze göre versin, liste çok hoş bakalım kimler olmayacak bir daha ki aya :)
bir de bişey sormak istiyorum kan testinde ne zaman belli olur acaba? salı günü arkadaşımın yanında hastaneye gideceğim kendisi 2 aylık hamile, kontrol için gidecek acaba diyorum, bi kan testi yaptırsam mı? eğer bişey varsa hemen belli olur mu ki? bu merak çok kötü bişey ya:)

canım kan testinde erkende olsa çıkıyormuş.ama herkeste bir olmuyor hele geç döllenme falansa...
sen bilirsin ama istersen bi yaptır

Son düzenleme:
canım bazılarında çıkıyomuş testte ama bazılarında çıkmıyor.bence biraz daha beklemeliyiz....
inan bende çok merak mediyorum

canım kan testinde erkende olsa çıkıyormuş.ama herkeste bir olmuyor hele geç döllenme falansa...
sen bilirsin ama istersen bi yaptır yaklaşık 10 gün varken belkide çıkar

canım yalnız şöyle bir şey var benim adet döngüm 28 gün değil 32-35 gün arası yani ben hamile ise şu an 3+5 olacak yani neredeyse 4 haftalık yinede çıkmazmı diyorsun?

canım yalnız şöyle bir şey var benim adet döngüm 28 gün değil 32-35 gün arası yani ben hamile ise şu an 3+5 olacak yani neredeyse 4 haftalık yinede çıkmazmı diyorsun?
canım yumurtlaman ne zamandı???
yaklaşık döllenmeden 7-10 içinde rahime düşüyomuş ve daha fazla hcg üretiyomuş vücut.
ben adetime 3-4 gün kala falan yaparım diyorum.
ee bi yap canım içinde kalacağına belkide çıkar.
çıkmazsa moral bozmak yok.günün yaklaştıkça tekrarlarsın

canım yumurtlaman ne zamandı???
yaklaşık döllenmeden 7-10 içinde rahime düşüyomuş ve daha fazla hcg üretiyomuş vücut.
ben adetime 3-4 gün kala falan yaparım diyorum.
ee bi yap canım içinde kalacağına belkide çıkar.
çıkmazsa moral bozmak yok.günün yaklaştıkça tekrarlarsın

canım hesaplamalara göre ayın 20 si falan yumurtlama günümdü yani 1 hafta önce bende diyorum yaptırayım negatif çıkarsa bu defa adet gününü bekleyeyim inan çok sabırsızım Allahım sen hayırlısını ver inşallah

canım hesaplamalara göre ayın 20 si falan yumurtlama günümdü yani 1 hafta önce bende diyorum yaptırayım negatif çıkarsa bu defa adet gününü bekleyeyim inan çok sabırsızım Allahım sen hayırlısını ver inşallah
canım yumurtlama zamanımız aynı bu durumda...
ben biraz beklicem bakalım ayın 30 unda yada 1 inde idrar testi denemeyi düşünüyorum...
ama kan tabiki daha kesin sonuç verir....
sen kan testimi yaptıracaksın?
ben idrar sandım onda çıkmaz daha erken çünkü.

Son düzenleme:
canım yumurtlama zamanımız aynı bu durumda...
ben biraz beklicem bakalım ayın 30 unda yada 1 inde idrar testi denemeyi düşünüyorum...
ama kan tabiki daha kesin sonuç verir....
sen kan testimi yaptıracaksın?
ben idrar sandım onda çıkmaz daha erken çünkü.

yok canım idrar testi yapmayı düşünmüyorum hiç yanıltıcı oluyor çoğunlukla sanırım ben kan testi yaptırmayı düşünüyorum ne diyosun yaptırayım mı bu ne kararsızlık ya delireceğim :S

yok canım idrar testi yapmayı düşünmüyorum hiç yanıltıcı oluyor çoğunlukla sanırım ben kan testi yaptırmayı düşünüyorum ne diyosun yaptırayım mı bu ne kararsızlık ya delireceğim :S
canım bazıları ilişkinin üzerinden 1 gün bile geçse çıkarmış.en kesin yöntem kan testi çünkü
eğer varsa çıkabilir bencede üzerinde 7 gün geçti ...
sen hangi gün yaptırmayı düşünüyosun????
yaptırırsın varsa çıkar zaten.bazen değer düşük çıkıyo 2-3 gün sonra tekrarlatıyolar testi yükselme varmı diye zaten.

X