Umudumuz 2012

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sayılır bu ay yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum belki benim dururmumda olan arkadaşlara yardımcı olurum. ben 24 kasımda adet oldum 15 gün sonra sol kasığımda batmalar başladı yumurtluyorum diye düşündüm 1 hafta kadar sonra başka farklı gebelik belirtileri yaşadım 24 aralıkta yani adet günümde göğüslerim şişmeye ve ağrımaya başladı kesin adet olcam dedim çünkü karnım dehşet ağrıyordu ama hiç geçmemesine rağmen adet olmadım. 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptım sonuç 2.9 du gebelik yok 2-3 gün daha olmazsa adet söktürücü iç dediler hastaneden ama ben içmedim. ogün okulda akşama kadar ağladım çok kötüydüm bu ay gerçekten hamileyim diyordum hissetmiştim. dün doktoruma gittim olanları anlattım tekra test yaptı ve sonuç hamileyimmmmmmmmmmmmmmm. geç döllenme olmuş. bu yüzden benim durumumda olanlar sizde biraz bekleyin derim. rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah.

KızlaR 30 aralıkta test yaptım pozitif çıktı.
Bugün yine yaptım ikinci çizgi dAHA belirginnn...Çok mutlu oldum darisi herkesin basına inşallah.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sayılır bu ay yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum belki benim dururmumda olan arkadaşlara yardımcı olurum. ben 24 kasımda adet oldum 15 gün sonra sol kasığımda batmalar başladı yumurtluyorum diye düşündüm 1 hafta kadar sonra başka farklı gebelik belirtileri yaşadım 24 aralıkta yani adet günümde göğüslerim şişmeye ve ağrımaya başladı kesin adet olcam dedim çünkü karnım dehşet ağrıyordu ama hiç geçmemesine rağmen adet olmadım. 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptım sonuç 2.9 du gebelik yok 2-3 gün daha olmazsa adet söktürücü iç dediler hastaneden ama ben içmedim. ogün okulda akşama kadar ağladım çok kötüydüm bu ay gerçekten hamileyim diyordum hissetmiştim. dün doktoruma gittim olanları anlattım tekra test yaptı ve sonuç hamileyimmmmmmmmmmmmmmm. geç döllenme olmuş. bu yüzden benim durumumda olanlar sizde biraz bekleyin derim. rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah.

amin Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah:KK9:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr..... süper bir haberim var.... hamileyimm..... inanamıyorum.......... dün akşam bu mesajı yazdıktan sonra stresli bir şekilde yattım.. hafif mide bulantm ve baş dönmem vardı. gece rüyamda yine hamileler gördüm.. sabah gözümü açtığım gibi aklıma ilk test geldi. hemen tuvalete koştum tabii testi alıp.. testi yaptım o sırada eşim uyandı .. erken yaptın testi diye yine bana kızacak diye hemen testi sakladım.. bir bardak su içtim heyecan içinde.. kafamı bir çevirdim kii.. iki çizgi.. bir çığlık attım ki kızlar.. eşime hemen yanıma gel diye.. kahvaltı yapıp hemen doktora koştuk.. doktor keseyi göremedi çok küçük olduğu için. kan testi istedi.. b-hcg 184.99 10 gün sonra keseyi görcez. kızlar müthiş bir duygu.. isteyen herkes en kısa sürede yaşar inşallah.....

canım benim o kadar sevindimki allah huzurla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... bide MAŞALLAH diyelim tabi önce nazar değmesin ne diyelim bacım mutluluğun tarif edilemez allah daim etsin inş :KK54:

Bugün yine yaptım ikinci çizgi dAHA belirginnn...Çok mutlu oldum darisi herkesin basına inşallah.

hamişlerimiz arttı ohh ohh :KK1: rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin tatlım sanada kocaman bir MAŞALLAH diyoruz rabbim mutluluğunu hiç bozmasın inş :KK54:

İkinizide tebrik ederim :KK9::KK9: Darısı bize inşallah :KK49::emir_bebek:

tebrik ederim dua edin benimde bütün isteyenlerinde olsun inşallah benimde umudum 2012:KK16:

İnşallah canımm inşallah, 2012 anne olduğumuz yıl olacak Allahın izniyle :KK49: :KK16:

hamişlerimiz arttı ohh ohh :KK1: rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin tatlım sanada kocaman bir MAŞALLAH diyoruz rabbim mutluluğunu hiç bozmasın inş :KK54:

Evet artıyor sayısına bereket, Hey güzel Allahım bizlerede nasib et hayırlısı ile, sağlıcakla aminn

:KK54::KK54:

DARISI BİZEE İNŞ :KK49:

kızlarr BAT 4 OCAK heyecanlıyım :KK54: yumurtalık kısmımdaki sancıdan başka bir şey yok :KK54:

kızlae az önce sütlü kahve içtim de şeyy kem küm bebiş varsa da yoksa da zararı olur mu ki :KK6:

kızlae az önce sütlü kahve içtim de şeyy kem küm bebiş varsa da yoksa da zararı olur mu ki :KK6:

canım bişey olmaz ama sen yinede çay ve kahve içme...
uyarıcı madde var
güzelim biliyosun hamileliğin ilk haftaları çok önemli...
inşallah hamişsindir tatlım...

canım bişey olmaz ama sen yinede çay ve kahve içme...
uyarıcı madde var
güzelim biliyosun hamileliğin ilk haftaları çok önemli...
inşallah hamişsindir tatlım...
kızlar ben hamişim ve sıgarayı bırakamıyorum normalde gunde bı paket ıcıyodum ve 4 taneye ındırdım gunde .. off bana yardım edın nasıl bırakacagım

X