Umudumuz 2012

bebekimm maşallahhh benimm adetimm hala bitmedii anlamadımda nold biliomusun başlarda kahverengi akıntı geldi 1 gün boyunca ertesi gün pembe akıntıı ve akşama doğru adet oldumm tatlımm ve hala oluyorumm anlamadımm acaba diyorumm düşük yaptımda haberim mi olmadı:)))

olabilir canım..
bi çok kadın bilmeden düşük yapıyomuş...
bendede önce bir iki damla geldi aynı senin anlattığın gini kahverengi...
olabilir bence...
test yapmışmıydın

mevtülümmmm ne güzel yazmışsın öyle...
evet onlar ne zaman geleceklerini biliyorlar...

Sen neden sadece mevtüle cevap veriyosun, bende yazmıştım sana hoşgeldin hayırlısı olsun falan diye bana cevap vermedin hııh :KK22:

Son düzenleme:
Sen neden sadece mevtüle cevap veriyosun, bende yazmıştım sana hoşgeldin hayırlısı olsun falan diye bana cevap vermedin hııh :KK22:

canım benimmmm görmedim
yazmazmıyım hiçççç
valla kusuruma bakma dikkatimden kaçtı demekki...
nasılsın tatlım
bende durumlar kötü negetif : ((

Hiçbişey yapmıyorum ben bu ay sadece ilişkiye girerken yastık koyuyorum belimin altına. İlişki sırasında kokuyorum ben yanlız, iş bittikten sonra değil :KK9:

Ben birazdan değiştiricem bi tane daha al canım istersen :KK1:

Hoşgeldin canım hayırlısı olsun hakkında, şifa olsun yedikleriniz içtikleriniz inşallah

canımmmmm bak şimdi gördüm 3lü yazınca görmemişim bitanemmm
duanda pek güzelmiş... aminnnnn

bebekimm sen gündüzleri çalışıyosunn girmiyosunn tüm gün mü okuldasın tatlımm??
umudumuzz sen çalışmıosun sen nasıl geçiriyosun günlerinii?aslen kastamonulumusun tatlımm?orda mı yaşıyorsunn?

Kastamonuda yaşıyorum canım kastamonulu değilim. Çalışmıyorum ben ev hanımıyım. Aslında tam anlamıyla Kastamonudada yaşamıyorum bi ilçesinin köyündeyim vın ile bağlanıyorum geç cevap veriyorum biraz kusura bakmayın :KK31:

evet canım tüm gün okuldayım... canım çıkıyo. çok yoruluyorum.
okulumda uzak... ne yapalım bunada şükür.
bugun geldim eve yemekten sonra kendimi atıvermişim
uyudum biraz sofra bile ortada kalmış
eşim toplamış ben uyurken

canım benimmmm görmedim
yazmazmıyım hiçççç
valla kusuruma bakma dikkatimden kaçtı demekki...
nasılsın tatlım
bende durumlar kötü negetif : ((

canımmmmm bak şimdi gördüm 3lü yazınca görmemişim bitanemmm
duanda pek güzelmiş... aminnnnn

Hımm iyi o zaman canım ya üzülücektim neredeyse :KK9: Rabbim sağlıklısından versin inşallah üzülme :KK16:
Bu arada ben çıkıcam sanırım kocişin bakışları değişti :KK9::KK9:
Bu gecenin sonu banyo ile biteceğe benziyor :KK4::KK4:

Kastamonuda yaşıyorum canım kastamonulu değilim. Çalışmıyorum ben ev hanımıyım. Aslında tam anlamıyla Kastamonudada yaşamıyorum bi ilçesinin köyündeyim vın ile bağlanıyorum geç cevap veriyorum biraz kusura bakmayın :KK31:

sorun değil canım hiçte geç gelmioo yazdıklarınn bilesinn..

hımmm anladım canım...
hadi koş o zaman bekletme kocişi..
gülüm ilişkiden önce mutlaka ayetel kürsüyü oku tamammı...

Hımm iyi o zaman canım ya üzülücektim neredeyse :KK9: Rabbim sağlıklısından versin inşallah üzülme :KK16:
Bu arada ben çıkıcam sanırım kocişin bakışları değişti :KK9::KK9:
Bu gecenin sonu banyo ile biteceğe benziyor :KK4::KK4:

ayyy ne güzel ne güzelll hadii çık artıkk o zamann..bu arada laf aramızdaaa:)))))adetimin bitsin istiyorumm artıkk ben kocamııı özledimm amaaa:KK43:(((çalışmalara başlasakkk misali yani:)))

sorun değil canım hiçte geç gelmioo yazdıklarınn bilesinn..

Sevindim :KK8:

hımmm anladım canım...
hadi koş o zaman bekletme kocişi..
gülüm ilişkiden önce mutlaka ayetel kürsüyü oku tamammı...

Tamam canım teşekkür ederim :KK23:

ayyy ne güzel ne güzelll hadii çık artıkk o zamann..bu arada laf aramızdaaa:)))))adetimin bitsin istiyorumm artıkk ben kocamııı özledimm amaaa:KK43:(((çalışmalara başlasakkk misali yani:)))

Başlarsınız canım inşallah :KK9:
Ben gidiyorumm, öptüm hepinizide kendinize çok iyi bakın, ayaklarınızı üşütmeyin, bolca dua edin, dualarınızda benide unutmayın hıı birde Allaha emanet olun.. Görüşürüüüüzzz :KK54::KK54:

X