Umudumuz 2012

iyiyim bitanem sen napıosun?nerelerdesinn??özledim vallahii..bu arada yarın adetimin 7.günü ve bu ay soğan suyuna başlıcamm inş hayırlı olurr..ve bu arada adetim bittikten sonra hergün meryem suresi ve yusuf suresini okucam..arkadaşlarımla beraberr herkes 1 tane okuması gerekiomuş 500 yasinn okuncakk birkaç tane tesbih varr onları günlük çekcem veee bi hocamız söledii bir elma okuncak bana ve eşimee sonra o elmayı ortadan kesip çekirdekli saplı herşeyiyle yiyeceğiz bakalımm hayırlısı olsun artıkk tatlımm invciride bırakmıcamm tabiii..unutmadan gün aşırı ilişkii ayaklar havada totişte yastıkk hemen banyoya girmeme..hayırlısıı en azından herşeyii yapayımdaaa şunuda yapmadım demeyimm tatlım bakalımm artıkk..bu arada senin batt ne zaman tatlımm??

ooo sen baya yoğunsun canım, Rabbim yardımcın olsun biçok şeyi yapıyosun, çaba sarfediyosun en azından bu çok güzel bişey. Rabbim 2012'de yüzünü güldürsün inşallah :KK16::KK16:
Benim bat en geç 8 Ocak canım bekliyorum :KK31::KK31:

Son düzenleme:
ooo sen baya yoğunsun canım, Rabbim yardımcın olsun biçok şeyi yapıyosun, çaba sarfediyosun en azından bu çok güzel bişey. Rabbim 2012'de yüzünü güldürsün inşallah :KK16::KK16:

inş canımm daha başlamadımm bu ay inşş tatlım bakalımm hayırlısıı artık tatlımm

bekleme tatlımm inş gelmeyecekkk oo kırmızılarrr inşş içini biraz rahatt tutt canımm

iyiyizz tatlım sen napıosunn ??bu arada geçmişi okudum biraz öncee uyku halleri varmışş hadi hayırlısı inşallahh canımm batt 1 ocak demi canımm seninn??hadii güzel haberler ver bizeee canımm

iyiyim canım kuzeyi izliyorum bir yandan face de geziniyorum bir yandan burda bir yandan da gözüm yatakta uyumak istiyorum serviste gelirken de uyumuşum bir güzel oohhhh

canımm inşş allahh gönlüne göre verir inşş canımm var mıı belirtilerr canımm

Amin cümlemizin inşallah :KK54: Belirti yok canım daha yanlız bi rahatsızlığım var. Ben çok sık idrara çıkmazdım. Evlendiğimden beri özellikle bu ay 5-6 kez lavaboya giriyorum. Üstelik aniden geliyo ve tutamıyorum. Dışardayken falan gelse altıma kaçırırım :18: Doktora gitmem gerekirmi??

Amin cümlemizin inşallah :KK54: Belirti yok canım daha yanlız bi rahatsızlığım var. Ben çok sık idrara çıkmazdım. Evlendiğimden beri özellikle bu ay 5-6 kez lavaboya giriyorum. Üstelik aniden geliyo ve tutamıyorum. Dışardayken falan gelse altıma kaçırırım :18: Doktora gitmem gerekirmi??

ooo süperr bişi bu al sana belirti işteee daha nolsun kuşumm sık gidiosan neden olmasınn vallahiii inş canımm yaaa hadi bakalımm

ooo süperr bişi bu al sana belirti işteee daha nolsun kuşumm sık gidiosan neden olmasınn vallahiii inş canımm yaaa hadi bakalımm

Eğer bu belirti ise ki ben sanmıyorum hiç sevmedim bu belirtiyi :KK20::KK20: Geçen ayda böyle çok sık gidiyodum ama en azından tutabiliyodum bu kez tutamıyorum çok sıkıştırıyo :KK50: Korkuyorum hastalıksa diye :26: Eşim dalga geçiyo prostatmı oldun yoksa diye :KK47::KK47:

Eğer bu belirti ise ki ben sanmıyorum hiç sevmedim bu belirtiyi :KK20::KK20: Geçen ayda böyle çok sık gidiyodum ama en azından tutabiliyodum bu kez tutamıyorum çok sıkıştırıyo :KK50: Korkuyorum hastalıksa diye :26: Eşim dalga geçiyo prostatmı oldun yoksa diye :KK47::KK47:

:)))))tatlımm ayaklarınıda üşütmüş olabilirsinn o haldee ne diyimm ama inşş hamişsindirr canımm uykun falan nasıll ?

X