Umudumuz 2012

Arkadaşlar herkese günaydın;
Dün doktora gittik biliyosunuz üstten ultrason ile baktı herhangi bir miyop kis filan görmedi normal dedi.Kan testi yapıldı sonucunu pazartesi alacağız.Eşimede spermiyografi yapılacak bugun sonuclar cıkınca yorumlayacak doktor.
Neyse önemli bir detayı paylaşıp sizden yorumlarınızı almak istiyorum çok tedirgin olduk ikimizde.Doktor dediki 4 yıllık evlisiniz 7 aydır deniyosunuz ondan önceki korunma şekliniz nasıldı dedi ri eşimde anlattı ilaç veya prez. kullanmadık ben kendim geri çekilme yöntemi ile korunduk dedi.Doktor da dediki bu iyi bir korunma yöntemi değil 4 yıldaka muhakkak bir kaçağınız olurdu şu testler cıksın detaylı bakalım pek normal bir durum değil dedi
Çok sinirlerim bozuldu.Sizcede bu şekilde korunmak sağlıklı değil midir?
Lütfen yorumlarınızı paylaşın doktoruda hiç gözüm tutmadı zaten.

bence bu şekilde korunmak tabiki de sağlıklı fakat her zaman bi risk var hamilelik açısından onu sölemeye çalışmıştır doktor
ama çok dikkatli olmuş olabilirsiniz yani... bir doktorla sınırlı kalmayın derim çok farklı şeyler sölüyolar bazen hakkınızda hayırlısı olsun:))

Cok teşekkür ederim canım sağol bu yorumlara ihtiyacım var. Şu sonuçları alayım mutlaka başka bir doktoradaha gideceğim.

Cok teşekkür ederim canım sağol bu yorumlara ihtiyacım var. Şu sonuçları alayım mutlaka başka bir doktoradaha gideceğim.

bizde 8 aylık evliyiz ve 7 aydır korunmuyoruz. rabbim ne zaman nasib ederse o zaman olcak. ben muayene oldum doktor bişi yok dedi biraz daha deneyelim eşim de muayene olcak ama sebep yokken bile geç olabilir kısmet meselesi... biz çalışmaya devam edelim:))) bu ay yumurta takibi yapmayı deniyorum bakalım hayırlısı hamileleik haberleri vermeye başlayalım artık yaaaa......

canım günaydın yazını okunyunca fikrimi söyleyeyim dedim.Kullandığınız yöntem sağlıklı olabilir fakat güvenilir değil canım 4 yılda çok uzun bir süre bu süre içinde kaçak olma ihtimali yüksek doktor da buna dikkat çekmiş..Ama tabiki bazı testler sonucunda neyin var neyin yok anlaşılır canım.oyüzden tüm testlerini yaptır önce bu gittiğin doktora git testlerini göster söyledikleri seni tatmin etmez ise ozaman doktorunu değiştir.Çünkü sürekli doktor değiştirmekte bazen sorun olabiliyor.

Böle bişey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi

Böle bişey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi

detaylı muayneden önce bişey belli olmaz canım o yüzden testlerinin sonuçlarını bekle umarım bişeyin yoktur şeker..çokta kafaya takma neticede çok iyi korunmuş olabilirsiniz..Umarım en kısa zamanda istediğin bebişini kucağına alırsın....

cnm bende 4 yıllık evliyim ve 7. ayımız denememizde testlerin cıksın ondan sonra konuşalım şimdiden umutsuzluğa kapılma cnm bişey cıksada en azından erkenden öğrenmiş olcaksın ve tedavine başlanıcak ve arkadaşlarımda güzel sölemiş belkide cok güzel korundunuz sonuçların cıkınca yaz tatlım merak ettim

bende bu ay ovulasyon testini kullancam.. bu gün adetimin 3. günü .. bu siteden gerçenten çok fikir edindim.. aklımda sıraladım neler yapıcamı..

merhaba canım bu yöntem arkadaşların dediği gibi çok güvenilir değil, bu şekilde hamile kalan bir arkadaşım var mesela, yakında bebişi olacak... ayrıca çok yakın bi arkadaşımda bu şekilde korundukları için sonrasında eşinin bi türlü rahat olamadığını söylemişti. erkek için uzun süreli bu şekilde korunmak sonra sıkıntı yaratabiliyor demişti. tabii sizde nasıl bir durum var bilemem güzeim. örnek olsun diye anlattım. ayrıca bu arkadaşım ilk bebeğini düğününden 9 ay 17 gün sonra dünyaya getirmişken bu şekilde birkaç yıl korunduktan sonra ikinci bebek için 10 ay uğraştılar.. şimdi ocak 20 gibi bekliyoruz Alperen bebeği.. sen içini rahat tut, bu işler psikoloji ile çok ilgili biliyosun canım.. umarım hepimiz hayırlısıyla en kısa zamanda yaşarız bu mutluluğu..

canım nerde bizim kuzukcuklar yoksa zaman azaldıkça bunlar saat başımı çalışma yapıyorlar ne fırsat bulamıyorlar heralde sen nasılsın kuzum

yoklar yaww alıştırdılar beni buraya başka yerede gidemiyorum kimbilir acaba yeni bir formul mü buldular saat başı iyi diye iyiyim tatlım yaaa 1 haftam kaldı benm kan testi yaptırcam bekliyoruz her zamanki gibi sende durumlar nasıl cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…