Umudumuz 2012

inşallah olur tatlım göbişleri tokuştururuz ben evdeyim cnm çocuk için çalışıyorum sadece :KK70: benimde 7. ayım benimde bu ay olmazsa eşim test yaptırcak sen gidersen haber ver bakalım ne yapılıyor ne diyolar 7 ay için fikir edinir senden ona göre hareket ederim

Olur mutlaka yazacağım foruma tüm detayları paylaşacağım.

Nedendir bilmem ama kimse beni takmıyo, kimseyle sohbet edemiyorum sanırım benden kaynaklanan birşey kimse için o bunu dedi bu böyle yaptı diyemem o yüzden kimseyi kırmadan, üzmeden ve daha fazla kırılıp üzülmeden sessiz sedasız gidiyorum. Hoşçakalın
:105:

Gitme lütfen:9 Kusura bakma bazen dalgınlıgımıza geliyor arkadaşım.Topicimizi bırakma.:KK76:

Uyanın uykucular uyuyomusunuz hala.
Herkese KOCAMAN GÜNAYDIN .İşi olanlara hayırlı işler evde olanlara kolaylar gelsin.....
Hepinize dua ediyorum sabah sabah .
Hepimiz bir gün anne olacağız umudumuz bitmesin........

Uyanın uykucular uyuyomusunuz hala.
Herkese KOCAMAN GÜNAYDIN .İşi olanlara hayırlı işler evde olanlara kolaylar gelsin.....
Hepinize dua ediyorum sabah sabah .
Hepimiz bir gün anne olacağız umudumuz bitmesin........

günaydın canım;ben de buradayım...dün hesaplayıcılara göre ovulasyon günümdü.Çalışma tamam :) İnşallah bu ay hamiş oluruz yavrum.:KK16::KK16:

dün ovulasyon günümdü fakat yine gün aşırı (bir gün arayla) devam etmeyi düşünüyorum;ne olur ne olmaz,ne dersinz?:18::18:

meraba kızlar nadiren gelebiliyorum takip ettiğim topiklerden biri. bende çalışmalara tam gaz devam şu aralar yumurtlama dönemim. ovulasyon testi denicem bugün aldım fırsat bulup girebilirsem paylaşırım burda selamlar herkese kolay gelsin:))

X