Umudumuz 2012

sağol canım Allah razı olsun. bu ayda normal deneyeyim. öbür ay soğan suyu kürüne başlamayı düşünüyorum.inşallah gerek kalmaz

Saçma sapan bir konuya abone olmuşum onu sileyim derken ne kadar abone olduğum konu varsa silmişim iki saattir onlarla uğraşıyorum ya off çok kızdım kendime

aayy tatlım hoşgeldin valla bekliyom burda gelecek kızlar die kayınvalidem belini incitmişti ondaydım sonra evdede işlerim oldu giremedim... iim ben çok şükür sen nasılsın tatlım ???

ay cnm iki lafın belini kırayım dedim net gitti giremedim bidaha k bakma bebeğim vefalı gelin afferim bacım iyi yaptın kayınvalidene yardımcı oldun bizde kayınvalide olcaz ilerde

sinhusum ilk bat senin herhalde ilk güzel haberi sendenmi bekliyoruz

28 aralık bebek20 var cnm o sevındırsın bizi bende yılbaşında kan testi yaptırcam ne olur ne olmaz diye ben sevındırcem sonra batı gelen herkessss sırayla sevındırcek bizi

Nedendir bilmem ama kimse beni takmıyo, kimseyle sohbet edemiyorum sanırım benden kaynaklanan birşey kimse için o bunu dedi bu böyle yaptı diyemem o yüzden kimseyi kırmadan, üzmeden ve daha fazla kırılıp üzülmeden sessiz sedasız gidiyorum. Hoşçakalın
:105:

Ben eyüpteyim canım sagol tesekkür ederim.Umarım yüzyüzede tanışmak kısmet olur çalışıyormusun iş yerin ne tarafta

inşallah olur tatlım göbişleri tokuştururuz ben evdeyim cnm çocuk için çalışıyorum sadece benimde 7. ayım benimde bu ay olmazsa eşim test yaptırcak sen gidersen haber ver bakalım ne yapılıyor ne diyolar 7 ay için fikir edinir senden ona göre hareket ederim

oyyy bebeğim kıyamam gitme sen gell gellll valla ben gecmişi okuyodum cnm bişey görmedim k bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…