Umudumuz 2012

haha ben bu kıza çılgın diyorumda anlamıyolar beni:) valla miski ne mis hemde ohhh sabah kalkma derdi yok bişeyi yok ne güzel:)

ayyyy canımcım aniden çıktım içim etmedi yaaa gerii geldim :)) şimdi veda edip çıkıyom hepiniz öpüldünüz bye bye

Son düzenleme:
esilacımmm yapmışsın bakkk bende yapmak istiyorumm banada söleee

tatlım ben bunları ezberden ekliyorm üstüne gelince iki nokta üstüste bide rakamlar çıkıyoya onları yazıyorum öle oluyo ama normalde yazı satırında otomatik olması gerekmiyomu bunların ... renk fontlarıda yok bende hiç bişe yok yaa:KK43:

ekimdeki tutmadı maalesef,şimdi hayıt içiyorum 1 aydır yaklaşık,3 ayda etkisini gösterir diyolar ocağa kadar günde 2 bardak içicm.Yanlış nyapmıyorumdur inşallh.bugün fsh a yine baktırdım önceki 14 tü bakalım inşallh bi nebze düşmüştür.Dua istiyorum.Allah hepimizin yard.olsun

ekimdeki tutmadı maalesef,şimdi hayıt içiyorum 1 aydır yaklaşık,3 ayda etkisini gösterir diyolar ocağa kadar günde 2 bardak içicm.Yanlış nyapmıyorumdur inşallh.bugün fsh a yine baktırdım önceki 14 tü bakalım inşallh bi nebze düşmüştür.Dua istiyorum.Allah hepimizin yard.olsun

inş düşer tatlım yaa hayıta devam edebilrsin faydasını göreen çok onun ...

X