Umudumuz 2012

üzülmek yok canlar yola her türlü devam hamişiz biz üzülmek yok stres zararlı bebişe:):KK9: ayyy çok gaza geldim yaw valla nerdeyse birazdan kendim bile inanacam hee hamile olduğuma:KK1:

:KK52: valla tatlım bu gazla bize sperm falan lazım diil biz birazdan doğururuz bile haahaahaaahh :KK52:

bakıyorum kocişlere bişe olacak korkusu sardı :KK52:

bebiş her zaman olur be tatlım ama kociş hayatta bi kere çıkar insanın karşısına hayatta bi kere sever insan ... eşim hep bana der olmasa bile bebeğimiz hiç önemli değil sen benimle ol yeter der benim içinde öle tabi çok istiyorum olmasını ama rabbimin taktiri ilahisi vermezse vermez o yüzden hakkımızda daima hayırlısı olsun kızlar hep böle dua edelim önemli olan hayırlısı olması.... birazda duygusala bağlayalım yaw:KK1::KK1::KK9:

bebiş her zaman olur be tatlım ama kociş hayatta bi kere çıkar insanın karşısına hayatta bi kere sever insan ... eşim hep bana der olmasa bile bebeğimiz hiç önemli değil sen benimle ol yeter der benim içinde öle tabi çok istiyorum olmasını ama rabbimin taktiri ilahisi vermezse vermez o yüzden hakkımızda daima hayırlısı olsun kızlar hep böle dua edelim önemli olan hayırlısı olması.... birazda duygusala bağlayalım yaw:KK1::KK1::KK9:
ESİLA_ASKİN:::
kaç yıllık evlısın nezamandır istıyosun sen bebiş??? sende kocaelindensin galiba????

Son düzenleme:
iyi akşamlar lütfen benide yazı. dış gebelik geçirdim üç aylık korunmam ocakta bitecek. 30 ocak bat tarihim.

üzülmek yok canlar yola her türlü devam hamişiz biz üzülmek yok stres zararlı bebişe:):KK9: ayyy çok gaza geldim yaw valla nerdeyse birazdan kendim bile inanacam hee hamile olduğuma:KK1:

inan cnm iyi enerji yolla ama kendını kaptırmadan dicem ama bize bu enerjıyı verende sensın bi topikte okumuştum uzmanlar aynanın karşına gecin karnızı okşayın ve ben hamıleyım deyın demiş adamlar bişey biliyorda diyor :KK70::KK70: kımyasaldan sonra hamılelık cabuk oluyormuş cnm hadiii hayırlısııı

kesinlikle tatlım kocam hep olsun hep yanımda olsun onun varlığı benim ilacım... kocamda çok istiyo bebiş ama çok destektir bana her adet oldumda anlıyorum oda üzülüyo ama beni neşelendirmek için neler yapar neler allah razı olsun ondanda :KK54:

haha şuan bunları okusalar ne tepki verirdiler acep:KK1:

daha çok gaza gelirler heralde :KK70::KK70: benımkıde cok istiyor bebişimiz olsun ama önce sen yanımda ol diyo zaten bana dediki söz verelım birbirimize eğer bebişimiz olmazsa birbirimizi bırakmayalım bende dedım nıe bırakalım delimisin dedim sperm testine gidicekti korktu garibim :KK70::KK70: bende göndermedım o korkunca :KK70::KK70::KK70: biz biraz deliyiz de

canlar çıkmam lazım ama sizide nasıl bırakcam yaaa ooohoooo :26:

Son düzenleme:
hadi bende yemek yapcam cıkıyorum hadi cıkın sizde :KK70::KK70: yarın görüşürüz bebişimin teyzeleri :KK70::KK70:

daha çok gaza gelirler heralde :KK70::KK70: benımkıde cok istiyor bebişimiz olsun ama önce sen yanımda ol diyo zaten bana dediki söz verelım birbirimize eğer bebişimiz olmazsa birbirimizi bırakmayalım bende dedım nıe bırakalım delimisin dedim sperm testine gidicekti korktu garibim :KK70::KK70: bende göndermedım o korkunca :KK70::KK70::KK70: biz biraz deliyiz de

aaaaa o nasıl söz öle tatlım bırakmakta ne demek kocişlere kıyılırmı hiç bu allahın vergisi kimsede bi suç aranamaz demi.... yaşasınnn kocişlerrrr:KK1:

X