Umudumuz 2012

bizim herrifler ilgiye alışık değil,azıcık bakım,sonra ilgi,kahve,ağda fln olunca seviniyo garipler..kendileri için yapıyoruz sanıyolar.Amacımız biraz başka.BEBİŞŞŞŞŞ...
Kırmızıları görünce de 2 metre uzak olsunlar lütfen.:KK1::KK9:acıcık mola.

slm kızlar bugun adet oldum maalesef:KK43: benıde lısteye eklermısınız: bat 14 ocak...

nilüfercim demek adet oldun veee bunun için üzülüyosun??? ama yok tatlım olmaz böle adet oldumuzdada şükrediyozki güsel güsel adet olduk dimi :KK16: üzülmek yok umut var mutluluk var arkadaşım hiç darlanma gel burda dağıtıyoz biz sende bise katıl :KK1:

hepinize iyi aksamlar kızlar güzel anne adayları:KK3:Allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın gönlünüze göre versin:emir_bebek:bende hiç beklemedıgım bir zamanda öğrenmiştim hamile oldugumu o an neye ugradıgımı bilemedım ama dünyanın en güzel duygusu dogumuma cok az kaldı:KK49:ocakta anne olcm allahım nasip ederse insallah sizde ocak ayında bebişlerınızın size attıkları ilk adımın haberını alırsınız:KK9::KK9:

bize dua et canımmm.. allah sağ salim hayırlı agrısız acısız doğum nasip etsin..

birde sabah akşam taze sıkılmış havuç suyu unutmayın keçiboynuzu kürünü uygulayamıosanız en azından yedirmeye çalışınn

bizim herrifler ilgiye alışık değil,azıcık bakım,sonra ilgi,kahve,ağda fln olunca seviniyo garipler..kendileri için yapıyoruz sanıyolar.Amacımız biraz başka.BEBİŞŞŞŞŞ...
Kırmızıları görünce de 2 metre uzak olsunlar lütfen.:KK1::KK9:acıcık mola.

ayyyy valla doğru söylüyon...

nilüfercim demek adet oldun veee bunun için üzülüyosun??? ama yok tatlım olmaz böle adet oldumuzdada şükrediyozki güsel güsel adet olduk dimi :KK16: üzülmek yok umut var mutluluk var arkadaşım hiç darlanma gel burda dağıtıyoz biz sende bise katıl :KK1:

şöyle bi okudumda,acayip gaz vermiş bazı arkadaşlar:KK1::KK1::KK1: bebek istemeyen bıle bebek yapası gelır valla:KK1::KK1::KK1: ay bugun cok üzüldüm ama ya elimde dil,,aslında ne zaman olursa dıyordum bı kızım var zaten allaha şükür,,ama heveslenmişim demekkı farketmeden..daha fazla çalışma gerekıyo galıbaa:KK1::KK1: şu yumurtlama gununu tutturamadık heralde allah hayırlısını versın artık önümüze bakıcaz:KK1:

onlar bizim muhendisimiz cnm nasıl es geceyim :KK70::KK70: tuğla falan eksik olmasın diye kahve içiyoruz adamlara misafir haricinde içmez pek şaşırıyor garibim
:KK9::KK9::KK9:
ya arkadaşım tabirlerine ölüyorum;süppersin.Arkadaşlar ya çok sağolun;dolsun göbüşleriniz inşallah.Moraller sıfırdı;tavana çıktı.

şöyle bi okudumda,acayip gaz vermiş bazı arkadaşlar:KK1::KK1::KK1: bebek istemeyen bıle bebek yapası gelır valla:KK1::KK1::KK1: ay bugun cok üzüldüm ama ya elimde dil,,aslında ne zaman olursa dıyordum bı kızım var zaten allaha şükür,,ama heveslenmişim demekkı farketmeden..daha fazla çalışma gerekıyo galıbaa:KK1::KK1: şu yumurtlama gununu tutturamadık heralde allah hayırlısını versın artık önümüze bakıcaz:KK1:

aannammm senin bide güseller güseli kızın var eeee ne güsel bu durumda hiç yakışıyomu bi anneye üzülmek sakın üzülme bi olmuş bida olur bak sen üzülürsün kızında üzülür omaz ama omaz datlum :KK16:

haha alemsiniz yahuuuuu:):) bırakın tadını çıkarsınlar biraz kızlar bebiş olunca ne yazıkki göremicekler o ilgiyi o yüzden şimdi ilgi gösterin kocişlere:) ihtiyaçları var çünkü:KK9:

katılıyorum hayatım ben sana biz kocişlere ilgi gösterelim onlar bize göstersin bişe anlayalım evlendimizden dimi amaa yaaawww :KK52:

X