Umudumuz 2012

slm kızlarr benzsiz enerjimi yayıyorsunuz aaa cok ayıp ben hamıleyımmmmmm :KK70::KK70::KK70: ağdamı yaptım geldim akşam halvet Allahın izniyle yaaa tutarsaaaa :KK52::KK52:

HOŞGELDİN BALIM ..... valla biz çok iyiyiz gördüğün gibi pozitif pozitif takılıyoz :KK1: ve biliyonmu hepimiz HAMİLEYİZZZZZZZZZZZZZZZ:KK1:

hoşbulduk... süpersin canım ya... hamileyiz tabi.. spermleri depoladık... olacak allahın izniyle...
heyecanlı bekleyiş ve belirtiler başlayacak yakında : )

:KK54: amin amin amin.... ama öle diill hepimiz hamiş hamiş hamiş inş ben sizsiz hamiş kalmam :KK52: rabbim hepimize hayırlısını versin inş... :)))

canım bnm yaaaa yerim seni ... inş hepimiz haykıra haykıra bağırırız burda hamişiz diye ne güzel olur demi yaaaaaaa:KK9::KK9:

kızlar morelcâzımı düzelttiniz valla...Birkaç gündür kendimi tuhaf hissediyordum.İnşallah bu ay hamişizdir.Bir an içime his doğuyor;hamişim diyorum.Sonra adet günü yaklaşınca arkadan JAWS müziği dırın dırın dırındırırırn.....Korku filmi gibi.:KK1::KK1::KK9::KK9:

hepinize iyi aksamlar kızlar güzel anne adayları:KK3:Allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın gönlünüze göre versin:emir_bebek:bende hiç beklemedıgım bir zamanda öğrenmiştim hamile oldugumu o an neye ugradıgımı bilemedım ama dünyanın en güzel duygusu dogumuma cok az kaldı:KK49:ocakta anne olcm allahım nasip ederse insallah sizde ocak ayında bebişlerınızın size attıkları ilk adımın haberını alırsınız:KK9::KK9:

slm kızlarr benzsiz enerjimi yayıyorsunuz aaa cok ayıp ben hamıleyımmmmmm :KK70::KK70::KK70: ağdamı yaptım geldim akşam halvet Allahın izniyle yaaa tutarsaaaa :KK52::KK52:

oh oh başlasın çalışmalar şişsin göbüşler :KK49:
tutar tutar... bizde bu azim varken...
dün ben eşime kahve yaptım halvetten önce
sende yap canım sperm hareketliliğini artırıyomuş

hepinize iyi aksamlar kızlar güzel anne adayları:KK3:Allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın gönlünüze göre versin:emir_bebek:bende hiç beklemedıgım bir zamanda öğrenmiştim hamile oldugumu o an neye ugradıgımı bilemedım ama dünyanın en güzel duygusu dogumuma cok az kaldı:KK49:ocakta anne olcm allahım nasip ederse insallah sizde ocak ayında bebişlerınızın size attıkları ilk adımın haberını alırsınız:KK9::KK9:
İNŞALLAH CANIM;Allah bebişini sağlıkla almayı nasip eder inşallah.Çok az kalmış mutlu kavuşmayı..
Güzel dua ve dileklerin için sağol:KK16:

kızlar morelcâzımı düzelttiniz valla...Birkaç gündür kendimi tuhaf hissediyordum.İnşallah bu ay hamişizdir.Bir an içime his doğuyor;hamişim diyorum.Sonra adet günü yaklaşınca arkadan JAWS müziği dırın dırın dırındırırırn.....Korku filmi gibi.:KK1::KK1::KK9::KK9:

valla bende burda kendimi buldum hayatım bundan iki ay önce adet oldumda yaşadım üzüntüyü hatırlayınca boşa üzmüşüm kendimi diyom bi dahada üzmicem kendimi allahın izniyle

oh oh başlasın çalışmalar şişsin göbüşler :KK49:
tutar tutar... bizde bu azim varken...
dün ben eşime kahve yaptım halvetten önce
sende yap canım sperm hareketliliğini artırıyomuş

ay sorma cnm gecen ay yaptım adam da sasirdı :KK52: gözleri yaşardı :KK70::KK70: ohhh sefası olsun napalım tutsun inşaallah ama hepimizin tutsun aynı anda :KK70::KK70::

biz de bu akşam başlıyoruz.START.....FINISh KIRMIZI BAYRAK.Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin;ve inşallah bu ay hepimiz bekleyen ve dua eden herkes o mükemmel rütbe adayı oluruz....

ay sorma cnm gecen ay yaptım adam da sasirdı :KK52: gözleri yaşardı :KK70::KK70: ohhh sefası olsun napalım tutsun inşaallah ama hepimizin tutsun aynı anda :KK70::KK70::

canım ne yalan sölim bende normalde pek yapmam.. misafir gelince yaparım. dün yapınca çok sevindi afiyetle içti kahveyi

X