Umudumuz 2012

oyyyy kızdırmışlar bnm datlımı yav hadi dövelim hep birlikte:KK9: :KK53: oyyyyyyy nede güzel gider he şimdi şekerpare bizde isterizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:):):)

:KK9::KK9::KK9:
Canım daha neler neler istiyo anlatamam. Kaç gündür patatesli köfte çorbası yapmak istiyorum sonracıma aklımda bitane midye baklavası var onu yapmak istiyorum ondan sonracıma ayva getirdim annemlerden komposto yapmak için onlar gözümün önünde içim içimi yiyooo amaaaaaaa velakin bende bi tembellik! Napcam ben :KK8::KK8::KK8::KK8:

Canım daha neler neler istiyo anlatamam. Kaç gündür patatesli köfte çorbası yapmak istiyorum sonracıma aklımda bitane midye baklavası var onu yapmak istiyorum ondan sonracıma ayva getirdim annemlerden komposto yapmak için onlar gözümün önünde içim içimi yiyooo amaaaaaaa velakin bende bi tembellik! Napcam ben :KK8::KK8::KK8::KK8:

çok açım zaten ben yaaa kalkıp bişiler hazırlamaya üşeniyorum sen neler neler sayıyosun olmaz ki ama :KK20:

bende almakla almamak arasında kaldım sonra vazgeçtim almadım :)) akışına bırakıyorum bu ay herşeyi kızlarrrrrr

GİT-SİN KIRMIZILAR BAŞLASIN ÇALIŞMALAR GELSİN BEBİŞLER ŞİŞSİN GÖBİŞLER (yeni sloganım nasıl ama:)

Tuttum bu sloganı :KK1::KK1::KK1: Çok güzelmişşş :128::128::128:
Gitsin Kırmızılar, başlasın çalışmalar, Gelsin bebişler, şişsin göbişleerr :118::118:

Rica ederim canım ben de öğrenince benimle aynı durumdakilerle paylaşmak istedim hemen.

İyi yapmışsın canım valla, böyle şeylere ihtiyacımız var. Rabbim tez zamanda hayırlısı ile hamile kalmayı ve bebeğini kucağına almayı nasib etsin (amiin)

canlarrrrrrr korkuları umutsuzlukları endişeleri hepsini bu eski yılda bırakıyoruz ve yeni yıla bomba gibi giriyoruz yeni umutlarla yeni bebişlerle giriyoruz tamam artık korkmakta yok endişelenmekte yok herşey allahtan ... biz korksakta korkmasakta kaderimize ne yazıldıysa onu yaşarız o yüzden herşeyi akışına bırakyoruz ve çalışmalara bomba gibi devam ediyoruz bitanelerimmmmmmm

oy oy oy biz bu desteklerle neler yapmayız nelerrrrrrrrrrr...

balım daha hamiş olmadan aşermeye başladın bide hamiş olduğunda neler isteyecen allah bilir heee:KK8::KK8::KK8:

çok açım zaten ben yaaa kalkıp bişiler hazırlamaya üşeniyorum sen neler neler sayıyosun olmaz ki ama :KK20:

Ay canım benim çok pardon :KK35::KK35::KK35:
Neyseeeeee ben gidiyimde patlıcan közleyip salatasını yapimm yanındada tarhana çorbası :KK56: :KK33::KK33: Gelin aydaşlarım battaşlarım arkadaşlarım misafirim olun, yiyek içek eğlenek :KK9::KK9::KK9:

Tuttum bu sloganı :KK1::KK1::KK1: Çok güzelmişşş :128::128::128:
Gitsin Kırmızılar, başlasın çalışmalar, Gelsin bebişler, şişsin göbişleerr :118::118:

İyi yapmışsın canım valla, böyle şeylere ihtiyacımız var. Rabbim tez zamanda hayırlısı ile hamile kalmayı ve bebeğini kucağına almayı nasib etsin (amiin)

Amin bütün bekleyenlere inş:KK16:

balım daha hamiş olmadan aşermeye başladın bide hamiş olduğunda neler isteyecen allah bilir heee:KK8::KK8::KK8:

Hiç sorma canım yaa koca boğazlının biriyim ben afedersin :KK36::KK36: Hele birde aşerirsem falan eşimin benden çekiceği var :KK9::KK9:

afiyet bal şeker olsun bitanem :KK56::KK56:

Sağolasın canım benimm, gel birlikte olsun dicemm ama ankaradasın sanırım... Ben kastamonudayım. Ankarayı çok severim, memleketimede çok yakın. Hatta kastamonudaki görev zamanımız dolsun eşimi ankaraya ikna etmeye çalışıyorum oraya yerleşelim diye:KK52::KK52: (Kastamonulu değilim=) )

Son düzenleme:
Hiç sorma canım yaa koca boğazlının biriyim ben afedersin :KK36::KK36: Hele birde aşerirsem falan eşimin benden çekiceği var :KK9::KK9:

Sağolasın canım benimm, gel birlikte olsun dicemm ama ankaradasın sanırım... Ben kastamonudayım. Ankarayı çok severim, memleketimede çok yakın. Hatta kastamonudaki görev zamanımız dolsun eşimi ankaraya ikna etmeye çalışıyorum oraya yerleşelim diye:KK52::KK52: (Kastamonulu değilim=) )

Gel Ankaraya buluşalım seninle ne güzel olur :KK16:

Gel Ankaraya buluşalım seninle ne güzel olur :KK16:

Çok isterim canım, biçok akrabam Ankarada. Çubuk, pursaklar, mamak, sincan, çayyolu, batıkent, etimesgut falan daha biçok yerde akrabamız var. Her sene mutlaka gideriz. Eşimlede gitmek var aklımızda. Yaz bi gelsin bakalım, Allah nasib ederse haberleşir buluşuruz inşallah :KK16:

oy oy oy biz bu desteklerle neler yapmayız nelerrrrrrrrrrr...

demi yaaaaa :) valla içimde çok güzel hisler var canlar herşey çok güzel olacak inanıyorum buna yürekten şimdi ben size izleyeceğim yolu söliyim

1) adet bittikten sonra ara vermeden gün aşırı ilişki
2)ilişkiden sonra yarım saat yatmak hemen kalkmamak
3)bol bol vitaminli şeyler yemek ben mesela hergün kuru incir kuru kayısı ceviz ve kuru üzüm yiyorum
4)sağlıklı beslenmek şart arkadaşlar bebek olmadan önce çalışmalara devam ederken vücudunuzda bol bol omega3 ve folik asit depolamanız gerekiyo ben bunuda yapıyorum
5)kendinizi iyi hissetmek için arada bi spor yapın hiç olmazssa temiz havada yürüyüşe çıkın dediğim gibi motivasyon şart:KK66:
6)dişleriniz, mutlaka kontrolden geçirin hamilelik öncesi bu şart ben bunuda yaptım
7)kendinizi hamileymiş gibi hissedin ve mutlu olun hamileymiş gibide kendinize dikkat edin

şimdilik bu kadar ben bunların hepsine geçen aydan başladım canlar ve devam ediyorum sağlıklı bir bebiş için özellikle beslenmenize çok dikkat edin tmm

Ay canım benim çok pardon :KK35::KK35::KK35:
Neyseeeeee ben gidiyimde patlıcan közleyip salatasını yapimm yanındada tarhana çorbası :KK56: :KK33::KK33: Gelin aydaşlarım battaşlarım arkadaşlarım misafirim olun, yiyek içek eğlenek :KK9::KK9::KK9:

valla yakınlarda olsaydın ben bu ziyafeti kaçırmazdım söliyim yani:KK9::KK9:

Anaaamm hiç boş birakmaya gelmiyosunuz bi şekerpare muhabbetti donmus tam anlamadm ama kocamda istiyodu inim malzemeleri alimda benda yapim.... yuppiii :)))

Anaaamm hiç boş birakmaya gelmiyosunuz bi şekerpare muhabbetti donmus tam anlamadm ama kocamda istiyodu inim malzemeleri alimda benda yapim.... yuppiii :)))

oooooo olmuyo ama böle biz ne edek :) ben çalışıyom şimdi bişe yapamıyom bende isterem bananem:)

X