Umudumuz 2012

Tamam canım uğrarım inşallah, biz daha başlamadık malum benim regl bitmedi, hayırlısı bakalım bu ay ne göstericek... Aylar geçtikçe bi sonraki ay için daha çok umutlanmaya başladım. Bu ay olmadı ama önümüzdeki ay kesin olur bişeyler moduna giriyorum, sonra yaşadığım hayal kırıklığıda daha büyük oluyor tabii :KK31: Artık oluruna bıraktım herşeyi, üniversite okuycam inşallah, ama bebiş gelirsede hiiç önemli değil, ilk sıraya yerleştiririm ben onu :KK9::KK9::KK9:

canım ben 5 ay boyunca yaşadığım hayalkırıklıklarını az çok anlattım buralarda öleki ben 10 yaşımdan beri evlenir evlenmez çocuk isteyen bi insanım ama 3. ayda adet olduğumda komaya girdim resmen ağlamaktankiii ben hayatımda bi iki kez anca ağlamışımdır o günü hatırlamak bile istemiyorum :KK19: çünkü bütün belirtilerim vardı sonraki ay keza aynı ama geçen ay bana bi rahatlama geldiki sorma tatlım hele bu aya burdada birbirimize gaz verdikçe benim hiç bi takıntım kalmadı belirti aramadım adet olursamda başım gözüm üstüne dedim ve hiç bi ilişkimde bebek aklıma bile gelmedi ve işte bu kadar oldu inan bana canım hamileliğin ilk belirtisi rahatlamak..bu kada sıkıntıyla belirti aramayla takıntıyla inan gelmiyo bebişler gerçi ben ne kada sölesemde bu rahatlık kendiliğinden geliyo inş sende en kısa zamanda rahatlar ve bebişine kavuşursun :KK16:

canım tşk ederim güzel duaların için inş rabbim sizlerin dualarıyla benim yüzümü güldürcek :KK8: bende sizlere dua ediyom hep zaten diğer topikte dua listesi yaptık yaa çok ii oldu sende varsın orda dimi tatlım???

canım yoğunluktan buaralar pek takip edemiyorum topikleri bebekimmm :KK16: hangi topikmiş o yoksamda siz yinede dualarınızda eksik etmeyin bu arkinizi fıstıkımmm :KK54: :KK54: :KK54:

benim için meraklanan insanların olması ne güzel allah razı olsun canım ben hiç idrar testleriyle uğraşmadım tatlım gecikmemin 3. günü kanda baktırdım bence sende bi kanda baktır hiç uğraşma benim bu durum idrar testinde hiç çıkmazdı die düşünüyom ben...:26:

benim 7. gün bugün gecikmem dün akşam erken gösteren test yaptım medismartın ama negatif çıktı:KK43:
ilk fırsatta doktora gitçem dahada gecikirse benim için dua edin nolur...

Dayanamayıp test yaptım negatif çıktı daha 3 gün var Reglime ama bir haftadır kasıklarımda daha önce hiç rastlanmamış ağrı var bu ağrılar beni dürttü test yaptım 3 gün kala test güvenilir sonuc vermez deyimi arkadaslar:))))))

merhaba arkadaşlar benimde umudum 2012 inş.en kısa zamanda hamiş kalırız ve bebeklerimize kavuşuruz.Allah dualarımızı kabul etsin inş.

canlar merhaba uzun bi aradan sonra bi geliyim bakayım dedim arkadaşlarım ne yapıyor die... özledim sizleri daha göz gezdirmedim sayfalara ama umarım güzel haberler vardır bu arada bnm size güzel bi haberim var şükürler olsunki hamileyim bugün doktora gittim ve herşey mükemmel dedi keseyide gördüm nasip olursa 2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gidecez rabbime sonsuz şükürler olsun bu sefer sorun yaşamam inş çok korkuyorum artık... rabbim en yakın zamanda sizlerede nasip etsin inş dualarım sizlerle öpüldünüz..

canım yaaa esilam gitmişti zaten ne ses ne seda şimdi sende çektin elini eteğini bende pek sık giremiyom zaten ama arkilerimi tek tek kaybediyom sanki :KK5: inş denk geliriz yine arasıra :KK54:

ben geldim bebeğim yaa yerim seni çok özledim:KK43: uzun zamandır net yoktu giremedim bide baya yoğunduk çok özledim sizleri... bebeğim güzel haberlerini bekliyorum çok çok dua edicem sana muck

canlar merhaba uzun bi aradan sonra bi geliyim bakayım dedim arkadaşlarım ne yapıyor die... özledim sizleri daha göz gezdirmedim sayfalara ama umarım güzel haberler vardır bu arada bnm size güzel bi haberim var şükürler olsunki hamileyim bugün doktora gittim ve herşey mükemmel dedi keseyide gördüm nasip olursa 2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gidecez rabbime sonsuz şükürler olsun bu sefer sorun yaşamam inş çok korkuyorum artık... rabbim en yakın zamanda sizlerede nasip etsin inş dualarım sizlerle öpüldünüz..

maşşallaah kızzz hangi ara gebe kaldın :) :nazar::nazar:
ALLAH kucağına almayı nasip etsin bana da dua et :KK31:

ben geldim bebeğim yaa yerim seni çok özledim:KK43: uzun zamandır net yoktu giremedim bide baya yoğunduk çok özledim sizleri... bebeğim güzel haberlerini bekliyorum çok çok dua edicem sana muck

oy oy oy kuzuuuu nerelerdesin sen yaaa nasıl özlettin kendini deli canım ya çok sevindim bebişine maşallah Allahım nazarlardan saklasın seni de onu da aayyy çok mutlu oldum

maşşallaah kızzz hangi ara gebe kaldın :) :nazar::nazar:
ALLAH kucağına almayı nasip etsin bana da dua et :KK31:

amin balım sağolasın düşükten hemen sonra kaldım allaha şükür ama baya bekledim test için hayal kırıklığı olmasın die adet gecikmesinin 12. günü test yaptım kopkoyu çizgi çıktı bugünde doktora gittim keseyi gördük allaha şükür 2 hafta sonra nasip olursa kalp atışını duyacaz bakalı inş sorun olmaz daha korkuyorum pek hamilelik havasında değilim sen ne yaptın tatlım nasıl gidiyo

oy oy oy kuzuuuu nerelerdesin sen yaaa nasıl özlettin kendini deli canım ya çok sevindim bebişine maşallah Allahım nazarlardan saklasın seni de onu da aayyy çok mutlu oldum

oyy bnm bebeğim burdaymış ay nasıl özledim hepinizi canlarım bnm çok seviyorum sizleri yaaa.... sağol balım bnm inanın hiç aklımdan çıkmadınız hepinize dualar ettim rabbim kabul etsin inş

oyy bnm bebeğim burdaymış ay nasıl özledim hepinizi canlarım bnm çok seviyorum sizleri yaaa.... sağol balım bnm inanın hiç aklımdan çıkmadınız hepinize dualar ettim rabbim kabul etsin inş

amin balım sağolasın düşükten hemen sonra kaldım allaha şükür ama baya bekledim test için hayal kırıklığı olmasın die adet gecikmesinin 12. günü test yaptım kopkoyu çizgi çıktı bugünde doktora gittim keseyi gördük allaha şükür 2 hafta sonra nasip olursa kalp atışını duyacaz bakalı inş sorun olmaz daha korkuyorum pek hamilelik havasında değilim sen ne yaptın tatlım nasıl gidiyo

süpermiş yaaa umudum oldun yeminle :nazar::nazar::nazar:
inşallah duyacaksın strese sokma kendini :)
ben ne yaptım 9 aralıkta kanama başlamıştı biliyosun 16 gün sürdü o aydan ümidim yoktu doğruda oldu zaten
düşükten sonra 33. günde adet oldum.
bu ay da dönemin 14. günü dün yumurtlamaydı sanırım bilmiyorum bakalım ne olacak:KK31:

süpermiş yaaa umudum oldun yeminle :nazar::nazar::nazar:
inşallah duyacaksın strese sokma kendini :)
ben ne yaptım 9 aralıkta kanama başlamıştı biliyosun 16 gün sürdü o aydan ümidim yoktu doğruda oldu zaten
düşükten sonra 33. günde adet oldum.
bu ay da dönemin 14. günü dün yumurtlamaydı sanırım bilmiyorum bakalım ne olacak:KK31:

tatlım hiç sıkma canını düşükten sonra daha kolay hamile kalınabiliyomuş senin kanaman uzun sürmüş biraz muhtemelen rahim kendisini toparlamıştır bir ay .. bu ay inş güzel haberleri alırız sendende güzelim hakkımızda hayırlısı olsun

Bebişim mesajını görürgörmez damladımm :KK16::KK16::KK16: canım neçok özlettin kendinii nasılsın kuşum daha geçen gün elif ve sinemle kulaklarını çınlattık :KK36:

Bebişim mesajını görürgörmez damladımm :KK16::KK16::KK16: canım neçok özlettin kendinii nasılsın kuşum daha geçen gün elif ve sinemle kulaklarını çınlattık :KK36:

oyyy canlarım bnm yaaaa ne kadar merak eden beni seven dostlarım varmış böle inanın bende sizi çok özledim can kuşlarım bnm ... ben iyiyim allaha şükür meleğim hamileliğime alışmaya korkularımı atlatmaya çalışıyorum işte başka bi yaramazlık yok allaha şükür sen nasılsın balım bnm

tatlım hiç sıkma canını düşükten sonra daha kolay hamile kalınabiliyomuş senin kanaman uzun sürmüş biraz muhtemelen rahim kendisini toparlamıştır bir ay .. bu ay inş güzel haberleri alırız sendende güzelim hakkımızda hayırlısı olsun

sıkmıyorum canım..
kanamanın erken gelmesi bile sevindirdi bu ay beni.
benim bebek büyük olduğu için kanamam fazla sürdü doktor demişti zaten.
inşallah bu ay bende hamiş olabilirim..
bii yandan umutlanayım diyorum bi yandan adet olcam diyorum bilmiyorum daha 2 hafta var ama işte stres sıkıntı umut hepsi var.

cadıcukum bebeğim sende hamişmişsin ayyyy nasıl sevindim şimdi anlatamam çok çok tebrik ederim meleğim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş ayyy çok mutluyum ayollllll

X