Umudumuz 2012

kızlar beim kırmızılar gecikmeli olarak geldi;ocak 2012 olmadı;şimdi umudum şubat 2012:KK31::KK31:

kızlar beim kırmızılar gecikmeli olarak geldi;ocak 2012 olmadı;şimdi umudum şubat 2012:KK31::KK31:

kırmzılarda peşpeşe geldi yaww:KK31: benimkilerden haber yok daha ama ne adet nede hamilelik belirtim var :KK37: artık hangisi gelirse başımın üstünde yeri var.... senin içinde büyük şubat başladı tatlım hadi bakalım şubat:KK49: şubat:KK49: şubat:KK49:.....

Battan 1 gün önce geldi benim batasıcalar :KK31:
Yeniden başlamak öyle zor geliyorki insana, hayırlısı diyorum her zamanki gibi...
Bu arada YGS'ye başvurdum arkadaşlar. Çalışmam gerek konulara epey geri kaldım çünkü. Sizleri özlüycem ama en azından mart ayına kadar sık sık giremiycem. Arada bir girer sizleri takip ederim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere Allaha emanet olun. Özellikle (HKbinici, mevtül, 60gelsin, bebek20, oflu, esila, pencil, sinhus, Angell, yasib, yesil33, cadicuk, kestanesekerii ve adını daha aklıma getiremediğim tüm topic arkadaşlarım :KK54::KK54:)

canım yaaa esilam gitmişti zaten ne ses ne seda şimdi sende çektin elini eteğini bende pek sık giremiyom zaten ama arkilerimi tek tek kaybediyom sanki :KK5: inş denk geliriz yine arasıra :KK54:

Son düzenleme:
canım yaaa esilam gitmişti zaten ne ses ne seda şimdi sende çektin elini eteğini bende pek sık giremiyom zaten ama arkilerimi tek tek kaybediyom sanki :KK5: inş denk geliriz yine arasıra :KK54:
ama bak yeni arkdaşlar da edinebilirsin ben de yeniyim buralarda şubat listesi yaparsanız beni de yazın ltfn:KK16:

şekerlerimmm günaydın...

İlk göz ağrı topiğime yazayım dedim benimde kırmızılar geldi umut ocak oldu "umut şubat" hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimden :KK31: :KK31: :KK31:

canlarım kaç gundur yoktum özledım sizi yahu umutsunuz bizi bırakma arada gir hbr ver durumunu tabı derslerınıde ihmal etme cnm

60gelsın kestanesekeri kızlar üzülmeyin en yakın zamanda olcak bebişimiz inşallah

cadıcuk inş senın gelmez kırmızıların cnm benm

canlarım kaç gundur yoktum özledım sizi yahu umutsunuz bizi bırakma arada gir hbr ver durumunu tabı derslerınıde ihmal etme cnm

60gelsın kestanesekeri kızlar üzülmeyin en yakın zamanda olcak bebişimiz inşallah

inş canım bacıımmm:KK31:

canım bende seni özledim :KK16: 7 siydi bugünde olmadım hala beklemedeyim yarın sabah bi kanda baktırırım belki:KK31:

Son düzenleme:
canlar geliyorum gidiyorum sizleri bulamayrum :KK53: bugün kanda baktırdım değerim 62 çıktı ama kesin bişe yokmuş henüz prş tekrar kan vericim artık o zaman belli olacak herhal hepinizin dualarını bekliyorum sizlerin güzel dualarıyla başarıcam bu işi allahın izniyle :KK16:

canlar geliyorum gidiyorum sizleri bulamayrum :KK53: bugün kanda baktırdım değerim 62 çıktı ama kesin bişe yokmuş henüz prş tekrar kan vericim artık o zaman belli olacak herhal hepinizin dualarını bekliyorum sizlerin güzel dualarıyla başarıcam bu işi allahın izniyle :KK16:

canım seni merak etmiştim. sevindim:))inşallah yükselir değerin bende pazar günü(33.gün) evde idrar testi yaptım ama negatif çıktı. adetten sonra 35. günümdeyim bide hassas olanlardan bakıcam yarında adet olmazsam normal döngüm en fazla 30 gün normalde...
inşallah hamileyizdir inşallah isteeyen herkese Allah en kısa zamanda verir AMİNNN....

Forum terkedildimis gibi hissediyorum kimse yok artık burda çok üzücü.15 Ocak regl gunüm ama hiç belirti yok suana kadar bu ayda olmazsa hsg yaptıracağım ne dersiniz, testin faydası varmış diye duydum varsa bilginiz paylaşılmasınızz

ayyyyyyyyyyyy canımmmm inşallahh hamişsindir bebekim :KK49: :KK49: :KK49: canım inşallah senin yüzün güler bu ay daha da artar değerlerin inş. canımmm :KK16:

Forum terkedildimis gibi hissediyorum kimse yok artık burda çok üzücü.15 Ocak regl gunüm ama hiç belirti yok suana kadar bu ayda olmazsa hsg yaptıracağım ne dersiniz, testin faydası varmış diye duydum varsa bilginiz paylaşılmasınızz

selam canım bende forumda okumuştum hsg den sonra kanalları açılıp hamile kalanlar olmuş gerek kalmaz inşallah bu ay hamile olursun:))
birde belirti olması için erken daha bence bu belirti olayına takılmayalım herkesde çok farklı oluyo çünkü...

ayyyyyyyyyyyy canımmmm inşallahh hamişsindir bebekim :KK49: :KK49: :KK49: canım inşallah senin yüzün güler bu ay daha da artar değerlerin inş. canımmm :KK16:

canım tşk ederim güzel duaların için inş rabbim sizlerin dualarıyla benim yüzümü güldürcek :KK8: bende sizlere dua ediyom hep zaten diğer topikte dua listesi yaptık yaa çok ii oldu sende varsın orda dimi tatlım???

canım seni merak etmiştim. sevindim:))inşallah yükselir değerin bende pazar günü(33.gün) evde idrar testi yaptım ama negatif çıktı. adetten sonra 35. günümdeyim bide hassas olanlardan bakıcam yarında adet olmazsam normal döngüm en fazla 30 gün normalde...
inşallah hamileyizdir inşallah isteeyen herkese Allah en kısa zamanda verir AMİNNN....

benim için meraklanan insanların olması ne güzel allah razı olsun canım ben hiç idrar testleriyle uğraşmadım tatlım gecikmemin 3. günü kanda baktırdım bence sende bi kanda baktır hiç uğraşma benim bu durum idrar testinde hiç çıkmazdı die düşünüyom ben...:26:

Canlarım çok sağolun, sizin arkadaşlığınız benim için çok değerli, hepinizin bendeki yeri apayrı ♥ ♥ ♥:KK16::KK16:
Sizleri çook seviyorum :KK54:
Cadicuk canım çok sevindim, inşallah değerlerin normal şekilde artar :KK49::KK49: Rabbim sağlıklı bir hamilelik yaşatsın sana (amiin) Dualarınızı esirgemeyin hatunlar :KK52: Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.. Topiği boş bırakmayııınnn, ben yine gelicem inşallah :21::21:

Canlarım çok sağolun, sizin arkadaşlığınız benim için çok değerli, hepinizin bendeki yeri apayrı ♥ ♥ ♥:KK16::KK16:
Sizleri çook seviyorum :KK54:
Cadicuk canım çok sevindim, inşallah değerlerin normal şekilde artar :KK49::KK49: Rabbim sağlıklı bir hamilelik yaşatsın sana (amiin) Dualarınızı esirgemeyin hatunlar :KK52: Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.. Topiği boş bırakmayııınnn, ben yine gelicem inşallah :21::21:

amin canım inş duanı eksik etme emi bide sabredenler klübunde dua listesi yaptık orayada bi uğrada senide alsınlar listeye bata göre dua sıramız inş güzel olucak:KK16: nasılsın tatlım nasıl gidiyo çalışmalar :KK37:

amin canım inş duanı eksik etme emi bide sabredenler klübunde dua listesi yaptık orayada bi uğrada senide alsınlar listeye bata göre dua sıramız inş güzel olucak:KK16: nasılsın tatlım nasıl gidiyo çalışmalar :KK37:

Tamam canım uğrarım inşallah, biz daha başlamadık malum benim regl bitmedi, hayırlısı bakalım bu ay ne göstericek... Aylar geçtikçe bi sonraki ay için daha çok umutlanmaya başladım. Bu ay olmadı ama önümüzdeki ay kesin olur bişeyler moduna giriyorum, sonra yaşadığım hayal kırıklığıda daha büyük oluyor tabii :KK31: Artık oluruna bıraktım herşeyi, üniversite okuycam inşallah, ama bebiş gelirsede hiiç önemli değil, ilk sıraya yerleştiririm ben onu :KK9::KK9::KK9:

X