Umudumuz 2012

kuzucum hasta yatağımdan sana bakmak için girdim oohhh adet olmamışsın sabah yapta testi teyzesını sevındırsın mercimeğin inşallah

canıımmm bacıımmm benimmm :KK54: inş mutlu haberler verebilirimm tatlıcıımmm :KK54:

geçmişler olsunn şifalar olsunnn çok çokk öpüyorummm ince ruhlu bacıımmm :KK54:

canıımmm bacıımmm benimmm :KK54: inş mutlu haberler verebilirimm tatlıcıımmm :KK54:

geçmişler olsunn şifalar olsunnn çok çokk öpüyorummm ince ruhlu bacıımmm :KK54:

60gelsin cnm test yaptınmı sonucunu merak ettim bende beklemedeyim bugün yarın adet olmam lazım inşallah olmam:KK43:

Allahım hepimize nasip etsin inşallah...ol desin olsun...ama yarın kan tahliline gideceğim..

Hadi bakalım, hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım...

yahuu kızlarr kasıklarım acıyorr :KK6: ne olduğum bir belli olsa keşke :KK6:

Hadi artıkkk sendende güzel bi haber duymak istiyoruuzzz :KK49: Hamileyim deee:KK52:

kuzucum hasta yatağımdan sana bakmak için girdim oohhh adet olmamışsın sabah yapta testi teyzesını sevındırsın mercimeğin inşallah

Sanada geçmiş olsun canım, inşallah en kısa sürede atlatırsın hastalığını :KK31:

60gelsin cnm test yaptınmı sonucunu merak ettim bende beklemedeyim bugün yarın adet olmam lazım inşallah olmam:KK43:

Hımmm bende senin gibi bugün yarın bekleyenlerdenim, hadi bakalım dilerim güzel haberlere gebeyizdir :KK49::KK31:

Sevgili topik arkadaşlarım, bugün kan tahlili yaptırdım, beta hcg 135 çıktı.:)) gecikmemin 3. Sabahında bu rakamı gördüm...ne dersiniz...

[sıze=3]hadi bakalım, hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım...[/sıze]

[sıze=3]hadi artıkkk sendende güzel bi haber duymak istiyoruuzzz :KK49: Hamileyim deee:KK52:[/sıze]

[sıze=3]sanada geçmiş olsun canım, inşallah en kısa sürede atlatırsın hastalığını :KK31:[/sıze]

[sıze=3]hımmm bende senin gibi bugün yarın bekleyenlerdenim, hadi bakalım dilerim güzel haberlere gebeyizdir :KK49::KK31:[/sıze]

Battan 1 gün önce geldi benim batasıcalar :KK31:
Yeniden başlamak öyle zor geliyorki insana, hayırlısı diyorum her zamanki gibi...
Bu arada YGS'ye başvurdum arkadaşlar. Çalışmam gerek konulara epey geri kaldım çünkü. Sizleri özlüycem ama en azından mart ayına kadar sık sık giremiycem. Arada bir girer sizleri takip ederim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere Allaha emanet olun. Özellikle (HKbinici, mevtül, 60gelsin, bebek20, oflu, esila, pencil, sinhus, Angell, yasib, yesil33, cadicuk, kestanesekerii ve adını daha aklıma getiremediğim tüm topic arkadaşlarım :KK54::KK54:)

Yeniden başlamak öyle zor geliyorki insana, hayırlısı diyorum her zamanki gibi...
Bu arada YGS'ye başvurdum arkadaşlar. Çalışmam gerek konulara epey geri kaldım çünkü. Sizleri özlüycem ama en azından mart ayına kadar sık sık giremiycem. Arada bir girer sizleri takip ederim hepinizi öpüyorum görüşmek üzere Allaha emanet olun. Özellikle (HKbinici, mevtül, 60gelsin, bebek20, oflu, esila, pencil, sinhus, Angell, yasib, yesil33, cadicuk, kestanesekerii ve adını daha aklıma getiremediğim tüm topic arkadaşlarım :KK54::KK54:)

canım dostummm seni tanımak çok çok güzeldi, varlığın yeter :KK54:

her zaman hakkımızda hayırlısı dedik biz değil mi topik olarak :KK54: :KK54: bizler hem güçlü hem de sabırlıyızz....

yarı yıl tatiline kadar ben de burada olurum sonra memlekete gideceğiz malum okulların tatil olmasıyla memlekette pek fazla giremem
ama dönüşte bendenizz burada olurumm :KK66: :KK66:

canımm benimm çok kısa zamanda çook alışmıştım sanaaa nereyeee yaaa :KK43:((seni özleyeceğimmm :KK43:((sık girmesende geceleri 1 saatliğine uğraaa hiç olmazsa canımm yaa..yada haftada 1 gününü bize ayırrr:KK43:(canımm güzell haberlerini bekliyoruzz inş tatlımmm..öpüyorum senii

canım dostummm seni tanımak çok çok güzeldi, varlığın yeter :KK54:

her zaman hakkımızda hayırlısı dedik biz değil mi topik olarak :KK54: :KK54: bizler hem güçlü hem de sabırlıyızz....

yarı yıl tatiline kadar ben de burada olurum sonra memlekete gideceğiz malum okulların tatil olmasıyla memlekette pek fazla giremem
ama dönüşte bendenizz burada olurumm :KK66: :KK66:

60 ımm sana 15 gün izin veriyoruzzz 15 gün yeter sanaaa:)))sonraaa sahalara dönmeni bekliyoruzz:))

Hayırlı akşamlar herkese, sevgili dostlar...birkaç haftadır internete giremiyordum. Ama döndüm...listede varım. Bat'ımı 5 ocak demiştim. Ama gecen ay 6 aralıkta adet olmuştum. 28 günde bir oluyorum ve aralık 31 çekince, aslında bat'ım 3 ocaktı. Garanti olsun diye 5 dedim..3 ünde ve 4 ünde tertemizim..olmadım..eğer becerebilirsem, size ekte idrar testimi göstermek istiyorum...açık pembe bir çizgi belirdi. Ama hala güvenemiyorum, kasıklarım da batıyor...ahh allahım ahh...yarabbim, nasip olacak mı acaba?Eki Görüntüle 321155 Eki Görüntüle 321155

canımm tebrik ederim gözün aydın olsunn :))çok sewindimm darısı bize olsunn:))

Çok teşekkür ederim arkadaşım..Allahım herkese nasip etsin inşallahhhhh...Kan değerim 135 çıktı...adertim 2 gün gecikmişken yaptırdım işte..10-12 gün sonraya çağırdı doktorum...

canımm tebrik ederim gözün aydın olsunn :))çok sewindimm darısı bize olsunn:))

X