Umudumuz 2012

seniiii zilliii nerdesinnnn sen bakem merak ettirdin bizi burda bi yerden girip niye demıyon merak etmeyın kızlar yoğunum net yok diye :KK47:
nys daha fazla kızacaktım ama güzel hbr verdiğin için kısa kestim :nazar: cnm Allah bir avazda kurtarsın inşallah hayırlı uğurlu olsun

kızlar bir avuç olan topiğimizden 2 hamiş cıktı topiğimiz uğurluymuş demek kestaneşekeri 60gelsin mevtül umutsunuz oflu sıra bizde kızlarr :KK52:

Mrhb arkadaslar bende 10 aydır ikinci bebek için ugrasyrm.21 ocakta olmam gerekıyodu ama hala olmadım akıntım beyazdı sımdı sarı oldu bakalım hayırlısı.rabbim hepimzn gönlüne göre versin inş...

seniiii zilliii nerdesinnnn sen bakem merak ettirdin bizi burda bi yerden girip niye demıyon merak etmeyın kızlar yoğunum net yok diye :KK47:
nys daha fazla kızacaktım ama güzel hbr verdiğin için kısa kestim :nazar: cnm Allah bir avazda kurtarsın inşallah hayırlı uğurlu olsun

kızlar bir avuç olan topiğimizden 2 hamiş cıktı topiğimiz uğurluymuş demek kestaneşekeri 60gelsin mevtül umutsunuz oflu sıra bizde kızlarr :KK52:

ahhh bebeğim bnm haklısın kızmakta valla ama market işindeyim ya kafamı kaşıcak vaktim olmuyo gecede geç gidiyorum eve hemen yatıp kalıyorum o yüzden haber veremedim tatil bile yapamıyorum ne zamandır ama çok özledim sizleri ve güzel haber aldım cadıcuk hamişmiş darısı en kısa zamanda sizlerin başına canlarım bnm dün gecede salaten tefriciyeyi okuyup dua ettim her birinize rabbim kabul edecektir inş hadi önümüzdeki ay sıra sizde canlar

Mrhb arkadaslar bende 10 aydır ikinci bebek için ugrasyrm.21 ocakta olmam gerekıyodu ama hala olmadım akıntım beyazdı sımdı sarı oldu bakalım hayırlısı.rabbim hepimzn gönlüne göre versin inş...

hayırlısı olsun tatlım inş... rabbim gönlüne göre versin test için acele etme biraz daha bekle...

merhaba arkadaşlar bende 2012 de bebek istiyorum:).sat 29.12.2011 şubat 5 gibi inşallah iyi haberler alırız:)allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin:)

merhaba arkadaşlar bende 2012 de bebek istiyorum:).sat 29.12.2011 şubat 5 gibi inşallah iyi haberler alırız:)Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin:)

inş canm yaa bugun de hala olmadım karnımda agrı vardı oda yok artık.bırde testı sımdı yapsam cıkamı acaba cunku sabah ılk ıdrarla yapılması gerekıyomusya.:KK3:

o pek farketmiyo tatlım ben akşama doğru yaptım direk çıktı biraz daha bekle istersen tam emin ol öle yap testini inanırmısın ben tam 12 gün bekledim:)

o pek farketmiyo tatlım ben akşama doğru yaptım direk çıktı biraz daha bekle istersen tam emin ol öle yap testini inanırmısın ben tam 12 gün bekledim:)

12 gun nasıl bekledın canım yaa adetlerın duzensızmıydıkı? ben ilk hamileliğim dışında hıc gecıkme yasamadım neyse bır gun daha bekleyeyım.senınkı nekadar oldu sımdı.ilk bebisnmı?

12 gun nasıl bekledın canım yaa adetlerın duzensızmıydıkı? ben ilk hamileliğim dışında hıc gecıkme yasamadım neyse bır gun daha bekleyeyım.senınkı nekadar oldu sımdı.ilk bebisnmı?

normalde en fazla bi iki gün gecikirdi tatlım da ben geçen ay düşük yaptım o yüzden hayal kırıklığına uğramayayım tekrar diye bekledim 12 gün. 12. gün test yaptım bi iki dakika içinde kopkoyu çizgi oldu zaten 15. günde doktora gittim direk keseyi gördük ultrasonla:nazar: şimdi nasip olursa 2 hafta sonra gidecem kalp atışları için... ewet bu ilk bebeğim daha 5 aylık evliyim ama deli gibi istiyorum çocuk:) bu arada sata göre 6 haftalık ama doktor 4 haftalık dedi

Son düzenleme:
inş tatlım rabbim gönlüne göre versin inş... daha yeni mi başlıcanız ne kadar oldu evleneli

amin canım inşallah.1,5 yıllık evliyim canım ama kasımdan beri istiyoruz.geçen ay olmadı bu ayda çok umutlu değilim ama bekliyorum bakalım.aralık ayında test yaptım pozitif çıktı.sonra kan testinde negatif çıktı.büyük ihtimalle test normal bildiğimiz kırmızı çizgili değildi biraz adi bir testi yani onedenle bozuk çıktı.umutlanıp stres yapmışım sanırım ve 20 gün gecikti reglim.yani toplam 40 gün geç regl oldum.bunedenle bu ay yumurtlama gerçekleşmişmidir acaba diye tereddütteyim.

X