Umudumuz 2012

heee canım yaaa benide ekle mübarek listemize 7 ocakta lekelnmelerim başlamıştı odur batım hesaplayıcıya göre 4 ocak ama olsun 7 sine yaz sen tatlım

6 gun azmı cnm bence en iyisini yaptın ben testlerde hayalet gibi çizgiyi gördüm batım 1 gun gecti gitmedım kan testine şmdi keşke gitseydim kımyasal bile olsa olduğunu öğrenseydım diyorum kafamın içinde gitseydim en azından hamıle kalabıldığımı öğrenirdim die düşünüyorum

yeni topiğimiz hayırlı olsun benim batta 2 ocak

Sağolasın canım, inşallah hayırlara vesile olan bol hamişli bi topic oluruz ve 2012 yılını en güzel şekilde geçiririz.. Hemmen listemize alıyorum senide, Rabbim göbüşüne bebiş koysun bu ay amin

unuturmuyum cnm benm Allahım hepimize bu ay yaşatsa bu sevınci inşaallah

Amin canim inş bu ay hepimiz sewinçli haberler weririz ama bu konudada çok canimizi sikmayalim bu ay olmazsa sonraki ay war yeterki saglik olsun bu ay die takilip kaliyoruz we bebişlerimizi biz geciktiriyo olabiliriz bu aydan umutlu olalim ama sonraki aylarda yeni firsatlardir bunu unutmayalm benim bunu anlamam 5 ayimi aldi ins bu ay daha rahat dawrancam inş

Canlarımmmm,hayırlı uğurlu mübarek olsun inşAllah ...

Rabbim hayırlar yazsın ,şerler def olsun ...

Yeni geldim siteye kimsecikler yok hepinizi seviyorum ve ösledim

Beni soracak olursanız ,toparlanmaya çalışıyorum ağrılarım sancılarım devam

İlaçlar yüzünden bu hale geldiğim için ilaç yasak bol bol ada çayı ve yeşil çay içiyorum idare ediyorum

7 gün 786 Besmele ile başlamak istiyorum kızlar bu hafta hepimiz yapalım inşallahh

Hoşçakalın

kızlarr utanarak soruyorum ama...
gebe kalmak noktasında ilişki esnasında nelere dikkat etmeliyimm
acaba yanlış bir şeyler mi yapıyorum....

Hoşblduk arkadaşlar inş. olur bebişim çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlısını dilerim..

kızlarr utanarak soruyorum ama...
gebe kalmak noktasında ilişki esnasında nelere dikkat etmeliyimm
acaba yanlış bir şeyler mi yapıyorum....

canım ne desek ne yapsak boşşş inan kii...o geleceği zamanı çookk ii biliyoooo ..benim 2 tane arkadaşım korunarak hamile kaldııı düşün yanii verecek olan veriyooo gelecek olanda gelioo vaktinde zamanında ..bunları isekte yinede yapıoruz bişiler dular ayak kaldırmalar hemen duş almamalar incir yemeler vs vs

pzt başlayalım inşallah canımm birbirimizden haberimiz olsun da daha ii olur ben bugün sabah namazından sonra meryem ve cuma surelerini okuyacaktım oysa ki namazı kıldım ve hemen yattımm çook üzüldümm ama sonrada bundada vardır bi hayır dedimm ve inş haftayı beklicemmm

arkadaslar merhaba buralarda yenıyım ama sanırım bende 2012ye kalacağım ve 2011in son gunlerinde belli olacak durumum 8 ay oldu deneyeli artık olsun ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…