Umudumuz 2012

Doğru söylüyorsun Mevtul, bir dahaki denemeye bakacağız, ama beklemek de çok zor oluyor, yeni umutlar vsvs..Bi sonraki Bat'ı beklemek hiç bu kadar işkence gibi gelmemişti bana...Artık fazla düşünmemeye çalışıyorum..Gerçi daha bizim 3. denememiz olacak , belki şımarıkça konuşuyorum, yersiz endişelere kapılıyorum ama yaş 32 olunca iş biraz zorlaşıyor. 4 senelik evliyim ve hiç çocuğum da yok...Nasip diyorum başka da demiyorum :)

herşeyde vardır bi hayır bu ay olmazsa inşallah birdaha ki ay olur canım moralini bozma canını sıkma

kızlar müsadenizle ben yatıyorum ii geceler yarın görüşmek üzere inşalllah

inşallah canım benim adetin bitsin hacet namazları.. dualarıda ..okuruz inşallah..katılmak isteyen olursa onlarda katılır...

İnşallah güzel kalpli, temiz yürekli arkadaşım
Rabbim gönlünden ne geçiyorsa nasib etsin..
Hayırlı geceler...

bende 31 yaşındayım ve bende 4 senelik ewliyim canım benim ..1,5 sene korunduk daha sonra 2 sene önce bir düşüğüm oldu ..bak ağlıcam şimdi gözlerim doldu yine neysee canımm moralim bozulmadan nasip kısmet o geleceği zamanı bilir diyorum her seferinde ..çok kafamıza taktığımız için olmuyorr

Aynen bunu bu ay bende yaşıyorummmm
Zaman aksııınnn gitsiinnn. Beklediğim gün gelsiinnn ve ben kalayım
Rabbim farkına vardımkii ben senden bu güne kadar hiçbirşeyi bu kadar çok istemedim!

günaydın kızlaaaarr.... beklenen kan geldi bat 7 ocak artık hayırlısı 2012 yide pek ii bi yıl demiyolar ama hade hayırlısı rabbim bizim en güzel yılımız olur inş ....

günaydın kızlaaaarr.... beklenen kan geldi bat 7 ocak artık hayırlısı 2012 yide pek ii bi yıl demiyolar ama hade hayırlısı rabbim bizim en güzel yılımız olur inş ....

günaydın tatlışımmmmm olsun sen denilenleri takma kafana 2012 bizim için çok güzel bir yıl olacak allahın izni ile bnm batta 8 ocak hadi bakalım hayırlısı..

kız umutsunuz bat tarihin niye değişti balım yahu battaştık biz ne güzel:) bu arada ben sana ne demiştim umutsuzluk yok demi bu ay çok güzel bi ay olacak allahın izni ile ama bi gerçek var beklemek çok zor yahu... bu arada ben 3 gün sonra doktora gidecem cnm eşimin içi rahat etmedi düşük yapıyorum diye bi doktora gözükelim dedi belki testleri falanda yaptırırm belki bi nedeni vardır düşmesinin ... bakalım ne dicek valla ne kadarlık evlisiniz derse yalandan 1 sene diyecem yoksa bi halt etmiyolar insanı deli ediyolar yok 1 seneye kadar normalmişte ben şimdi istiyorum allah allah... neysem stres yok bol MOTİVASYON var kızlar:):):)

günaydın tatlışımmmmm olsun sen denilenleri takma kafana 2012 bizim için çok güzel bir yıl olacak allahın izni ile bnm batta 8 ocak hadi bakalım hayırlısı..

ewet 2012 bizim yılımız olacak hem hamiş kalacaz allahın izniyle tabi sonrada bebişlerimizi kucamıza alcaz sen kaç aydır istiyosun canım

rabbim çok daha bekletmez inş sizi benim 5. ayım bitti bu ay 6. denememiz olcak nasip bakalım kaçıncıda tutturcaz :26:

amin amin amin ağızlarınıza yüreklerinize sağlık rabbim ne güzel bi dua okudum amin dedim tüm kalbimle inş yüreklerinde bu dilekler bu daular olan herkes için kabul olur bu dua amin....

Bu yıl bizim yılımız kızlar..İnşallah bizde annelik gibi kutsal ünvanla şereflendirileceğiz.Bizim de anne - anne diye etrafımızda dolaşan bebişlerimiz olcak :))rabbim hayırlısını sağlıklı bir şekilde ve tez zamanda nasip etsin...

canım benim üzülmek falan yok dimi ???

Yok balım yooook üzülmüyorum

Günaydın canım, hayırlısı olsun.. Listemize ekliyorum senide

Netteki hesaplayıcılara göre 3 Ocakmış canım. Değiştirmek zorunda kaldım:26: Düzensizlik işteeeee Battaş değiliz ama aydaşız Hahahay bunuda ben buldumm

Amin amin inşallah, hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…