Umudumuz 2012

Tekrar merhaba arkadaşlar ya benim bugün çok kasık ağrım oldu acaba gebelikte en erken belirtiler ne zaman başlıyor bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim tşkler..

slm kızlar benide eklermisiniz bat 8 ocak

Ekliyorum hemen canım, hoşgeldin topiğimize.. Dilerim 8 ocakda beklenen kırmızılar kapını çalmazlar...

Canlarımmmm,hayırlı uğurlu mübarek olsun inşAllah ...

Rabbim hayırlar yazsın ,şerler def olsun ...

Yeni geldim siteye kimsecikler yok hepinizi seviyorum ve ösledim

Beni soracak olursanız ,toparlanmaya çalışıyorum ağrılarım sancılarım devam

İlaçlar yüzünden bu hale geldiğim için ilaç yasak bol bol ada çayı ve yeşil çay içiyorum idare ediyorum

7 gün 786 Besmele ile başlamak istiyorum kızlar bu hafta hepimiz yapalım inşallahh

Hoşçakalın

İyi olmana sevindim canım.. Rabbim kabul etsin dualarını. Kendine çooook iyi bak sende çok seviliyosun :KK16::KK16:

slm kızlarr benide ekleyinnn 15 aralık olmazsaa 2012 olucak malesf...

A.s canım hoşgeldin, dilerim 15 aralıkda hamiş kaldığının haberini alırsın, Rabbim aralık ayında nasib etmesede canın sağ olsun, 2012 umudun olsun, dilerim anne olursun...

arkadaslar merhaba buralarda yenıyım ama sanırım bende 2012ye kalacağım ve 2011in son gunlerinde belli olacak durumum 8 ay oldu deneyeli artık olsun ya:KK43:

Hakkımızda herşeyin hayırlısı canım, sende hoşgeldin...

Tekrar merhaba arkadaşlar ya benim bugün çok kasık ağrım oldu acaba gebelikte en erken belirtiler ne zaman başlıyor bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim tşkler..

Kasık ağrıları genelde yumurtlama döneminde oluyor diye biliyorum canım. Gebelikteki ilk belirtiler göğüslerde başlıyormuş, uyku hali ve yorgunluk hisside ilk çıkan belirtiler arasında.. Bel ağrısıda yine ilk başlayan gebelik belirtilerinden. Genelde bu belirtilerin gebeliğin 4. haftasında başladığı söyleniyor. Tabi bu belirtiler herkesde aynı olmayadabilirmiş...

iyi olmaya çalışıyorum canım ekstra bişi yok yani bakınıyorum öyle

Ben bugün üzücü bir haber aldım :KK50: Bi aile yakınımız 1 haftadır hastanedeydi, kan arıyolardı.. Bugün vefat ettiğini öğrendim. Doğum yaptıktan sonra kanamasını durduramamışlar :KK50: Bebeği küvezde. Ayrıca yaşları küçük olan 2 tanede kızı vardı, Rabbim sabır versin ailesine:KK14::KK14:

Ben bugün üzücü bir haber aldım :KK50: Bi aile yakınımız 1 haftadır hastanedeydi, kan arıyolardı.. Bugün vefat ettiğini öğrendim. Doğum yaptıktan sonra kanamasını durduramamışlar :KK50: Bebeği küvezde. Ayrıca yaşları küçük olan 2 tanede kızı vardı, Rabbim sabır versin ailesine:KK14::KK14:

çok çok üzüldüm canım başınız saolsun çok kötü ya napıcak onlar şimdi off çok zor kötü oldum şimdi :KK14:

çok çok üzüldüm canım başınız saolsun çok kötü ya napıcak onlar şimdi off çok zor kötü oldum şimdi :KK14:

Sorma canım haberi aldığımdan beri aklımdan gitmiyorlar. Annem üzülme sakın falan dedi ama ben çok kötü oldum gerçekten. Onların daha önce çektiği zorluklarıda biliyorum. Rabbim gerçekten büyük bir sınavdan geçiriyor. Ayrıca makam mevki sahibi insanlardı bunlar. Normal doğum yapmış, oğlu olmuş, kim bilir ne hayaller kuruyorlardı aafff Allahım!!!
Rabbim sabır versin, herşeyin hayırlısını versin. Bizler bebek istiyoruz sonumuzu düşünmeden deliler gibi. Onu hasreti ile yanıyoruz sanki. Belki bu hasretin acısı dilimize yanlış yansıyor. Daima hayırlı olanı isteyelim :KK50:

Sorma canım haberi aldığımdan beri aklımdan gitmiyorlar. Annem üzülme sakın falan dedi ama ben çok kötü oldum gerçekten. Onların daha önce çektiği zorluklarıda biliyorum. Rabbim gerçekten büyük bir sınavdan geçiriyor. Ayrıca makam mevki sahibi insanlardı bunlar. Normal doğum yapmış, oğlu olmuş, kim bilir ne hayaller kuruyorlardı aafff Allahım!!!
Rabbim sabır versin, herşeyin hayırlısını versin. Bizler bebek istiyoruz sonumuzu düşünmeden deliler gibi. Onu hasreti ile yanıyoruz sanki. Belki bu hasretin acısı dilimize yanlış yansıyor. Daima hayırlı olanı isteyelim :KK50:

haklısın canım her zaman hayırlı olanı istemek lazım Rabbimden..

benimde kafam karışık sabahtan beri forumu dolaşıyorum şu bal çörek otu tarçın karışımı varmış ne zaman kullanmaya başlamalı falan birde hayıt otu mu tohumumu ne off bişiler yapmam lazım diye düşünüyorum :26:

haklısın canım her zaman hayırlı olanı istemek lazım Rabbimden..

benimde kafam karışık sabahtan beri forumu dolaşıyorum şu bal çörek otu tarçın karışımı varmış ne zaman kullanmaya başlamalı falan birde hayıt otu mu tohumumu ne off bişiler yapmam lazım diye düşünüyorum :26:

Hayıt tohumu hapını duymuştum canım. Faydasını görenler çok. Birde pressed diye bişey varmış onuda araştır. Ben bu ay hiçbişey yapmamaya karar verdim. İncirim var arada gidip 1-2 tane onu yiyorum. Aklımda yapmayı düşündüğüm bişey daha var. Adetim bittikten sonra bi sonraki adet tarihime kadar gün aşırı çalışmalar yapıcam :emir_bebek:

canıım başınız saolsun ..dua ederken lütfen analı babalı demeyi ihmal etmeyelim..

Hayıt tohumu hapını duymuştum canım. Faydasını görenler çok. Birde pressed diye bişey varmış onuda araştır. Ben bu ay hiçbişey yapmamaya karar verdim. İncirim var arada gidip 1-2 tane onu yiyorum. Aklımda yapmayı düşündüğüm bişey daha var. Adetim bittikten sonra bi sonraki adet tarihime kadar gün aşırı çalışmalar yapıcam :emir_bebek:

canım ben bugün bi yerde okudum rahmi ters olanlar mı değişik olanlar mı tam hatırlamıyorum dr değişik pozisyonlarda deneyin demiş ve birkaç ay içinde hamişş kalanlar olmuşş v o yüzden pozisyon değişikliğide yapmak gerekiyormuş haberiniz olsun..

canım ben bugün bi yerde okudum rahmi ters olanlar mı değişik olanlar mı tam hatırlamıyorum dr değişik pozisyonlarda deneyin demiş ve birkaç ay içinde hamişş kalanlar olmuşş v o yüzden pozisyon değişikliğide yapmak gerekiyormuş haberiniz olsun..

ne yaparsan yap ne kadar istersen iste olmayınca olmuyor :KK43::KK43:

canıım başınız saolsun ..dua ederken lütfen analı babalı demeyi ihmal etmeyelim..

Sağolasın canım..
Ben bu pozisyon işini sevmiyorum :KK31: Farklı pozisyonları beceremiyorum (çok afedersiniz) Zaten ilk gecede yapamamıştık biz benim yüzümden. Çok kasmıştım kendimi. Yeni bişey denemeye kalkalım yine kasılıyorum. :26:

sende miii????:KK43:((((((((bendeee...bide korkuyorum sanki içime girenler çıkcak hamile kalamıcakmışım gibi geliyor banaaa birdee sanki sadece o pozisyonda hamile kalacakmışım gibi gelioo

Canım bir kız kardeşim olmasını çok isterdim ama maalesef yok nedendir bilmem ama içimde sana karşı öyle kuvvetli bir sevgi var ki sanki seni olmayan kız kardeşimin yerine koydum öyle seviyorum o kadar çok seviyorum şimdi neden bunu yazdı diye sorarsın belki içimden geldi gözümün önünde ol istiyorum ayrılma bir yerlere :KK54:

X