Umudumuz 2012

merhaba kızlar..bende aranıza yeni katıldım..herkes gibi bende bir bebişim olsun istiyorum.:)bat 13 ocak bakalım inşl. kırmızılar gelmezz..:)

kızlar ben hamişim ve sıgarayı bırakamıyorum normalde gunde bı paket ıcıyodum ve 4 taneye ındırdım gunde .. off bana yardım edın nasıl bırakacagım

bu sigara problemi bende de var....

filtrede iyi fikir, teşekkürler bu bilgi için.

benim batta 3ocak.
henüz bi gelen giden yok:)) ama sanki regl olcam gibi bir karın ağrısı var gibi hafiften hafiften arada gelip gidip kaybolan.... :SS

umutsunuz
canım; ben batımı yanlış hesaplamışım, az önce hesapladımda sana dediğim 1ocaktı ama gerçeği 3ocakmış, yanlış hesap etmişim yeni farkettim.:44:

Arakadaşlar merhaba benide aranıza alır mısınız?
Akşam üstü ovulasyon testi yaptım c net t silik çıktı netten okuyup takip etmek istedim 2 aydır korunmuyoruz 1.5 yıllık evliyim 25 yaşındayım adet düzenszliğim var ovulasyonla yumurtlama günlerimi kontrol etmek istedim eşimle gün aşırı ilişkiye girmek bizi çok yıprattı 3 haftadır 38 günde bir adet görenlerdenin ymurtlama günüm 21. Gün oluyor yani bu ayın 4 de yumurtlamam lazım 2. çizgi tam t nin üstünde çıkmadı c ye çok yakındı :s ilk defa deniyorum anlam veremedim 2. çizgi silik çıkmadı yumurtlama yaklaşıyor demekki tek çizgi çıksa ne oluyor bana bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilr mi ?

Günaydın kızlaarr

1 gün gecikmelide olsa geldi benim kırmızılar önümüzdeki maçlara bakıcez artıkın

günaydın kızlarrrr benımde kırmızılar geldı ve ben erken gebelık testı yapmıştım negatıf çıkmıştı ve insan bile bile kırmızıları görünce üzülüyor inşallah arkadaşlarım üzülmez dedim girdik 8.aya bakalım Allahım hayırlısını hayırlı zamanda versin inşallah

hg cnm aramıza silik çıkmasına takma cnm o silik git gide koyulaşak cnm koyulaşınca değerlendirmeye al

hakkımızda hayırlısı sinhusum canım benim dualarımdasın

KızlaR 30 aralıkta test yaptım pozitif çıktı.
Bugün yine yaptım ikinci çizgi dAHA belirginnn...Çok mutlu oldum darisi herkesin basına inşallah.

hayırlı olsun canım.. senin SAT kaç.. çok yakınız herhalde seninle.. benim 1 aralık.. bugün 4 hafta 4 günlüğüz :)))

canım benim o kadar sevindimki allah huzurla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... bide MAŞALLAH diyelim tabi önce nazar değmesin ne diyelim bacım mutluluğun tarif edilemez allah daim etsin inş

teşekkürler tatlım.. cidden tarifi imkansız bir duygu.. her adım atışımda aklıma geliyo ve adımlarımı daha sağlam basmaya çalışıyom.. insan bi şey olacak diye çok korkuyo.. sizden de güzel haberler bekliyom ..

nasılsın canım herhangi bir belirti var mı 2 3 güne belli olur benimki de heyecanlıyımmm

nasılsın canım herhangi bir belirti var mı 2 3 güne belli olur benimki de heyecanlıyımmm

inşallah güzel haber gelir senden de canım.. belirtiler aynı adet gibi oluyo.. kasıklarım ağrıdı hafif, hafif.. son akşam biraz başım döndü ve midem bulandı.. şimdi de çok belirti yok ama kokulara hassasiyet var aşırı... internette okudum hafta, hafta neler olduğunu.. şu an siz hissetmesenizde içinizde bir fabrika çalışıyor yazıyo :))) bizde hafta sonu keseyi görecez inşallah sabırsızlıkla bekliyoz, sonra kalp atıı.. hepsi heyecanlı bekleyiş yanii..

ben lavaboya çıktığımda sağ tarafım batıyor başka da yok bir şey canım

Ayyy canım benim mutluluklar dilerim....

Sen yeniden test falan yaptınmı canım? Çok az kaldı seninkinide öğrenmemize hadi bakalım hayırlısı

Günaydın kızlaarr

1 gün gecikmelide olsa geldi benim kırmızılar önümüzdeki maçlara bakıcez artıkın

Canın sağ olsun balım, hakkında hayırlısı inşallah..

Herşeyin hayırlısı canım. Üzülüyoruz, neden neden neden diyoruz, hep neden olmuyo bi sorunmu var yoksa diyoruz Ama Allah istemedikçe olmuyor işte.. Rabbim fazla bekletmeden hayırlısı ile, sağlıcakla bizlerede yaşatsız o duyguyu (amiin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…