Umudumuz 2012

umutsunuzz.....
canım nerelerdesin hiç gözükmüyosun ?? :KK8::KK8::KK8:

Canım benim genelde ben bu topicteyim, forum takipten arada başka konularada bakınıyorum, senide bazen profiline tıklayıp mesajlarından takip ediyorum :)
Nasılsın? Herşey yolunda inşallah?

Canım benim genelde ben bu topicteyim, forum takipten arada başka konularada bakınıyorum, senide bazen profiline tıklayıp mesajlarından takip ediyorum :)
Nasılsın? Herşey yolunda inşallah?

iyiyim canım benim nasıl olayım 16 günlük kanama beni iyice zayıflattı...
ne biliyim çok halsizim bu aralar...
bu ay yumurtlama da olmadı sanırım...
boş boş geçiyo günler işte :KK31:
sen de ne var ne yok :26:

iyiyim canım benim nasıl olayım 16 günlük kanama beni iyice zayıflattı...
ne biliyim çok halsizim bu aralar...
bu ay yumurtlama da olmadı sanırım...
boş boş geçiyo günler işte :KK31:
sen de ne var ne yok :26:

Boş boş geçmiyodur vücudun kendini hazırlıyo yeni gebeliğe inşallah tatlım, hayırlısı ile Rabbim sanada sağlıklı bir hamilelik yaşatacak inşallah :KK16:
Bende aynı hiçbir değişiklik yok... En geç 8 ocak batım. Hayırlısı bakalım Rabbim ne zaman nasib edicek :KK31:

merhaba canım 29 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 1 yıldır bebek düşünüyoruz ama olmadı bu sene çok istiyorum bakalım hayırlısı....)))

merhaba canım 29 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 1 yıldır bebek düşünüyoruz ama olmadı bu sene çok istiyorum bakalım hayırlısı....)))

Hımm hakkında hayırlısı olsun canım, Rabbim gönlünüze göre versin, 1 sene oldu ise muayene falan oldunmu hiç sen ve eşin? İnşallah herşey yolundadır, 2012 dualarının kabul olduğu yıl olur:21: :21:

Boş boş geçmiyodur vücudun kendini hazırlıyo yeni gebeliğe inşallah tatlım, hayırlısı ile Rabbim sanada sağlıklı bir hamilelik yaşatacak inşallah :KK16:
Bende aynı hiçbir değişiklik yok... En geç 8 ocak batım. Hayırlısı bakalım Rabbim ne zaman nasib edicek :KK31:
canım kusura bakma annem aradı onla konuştum sonra eşim dışarı çıktı onu yolcu ettim ancak geldim...
bu aydan ümidim yok benim balım yaa..
inşallah gelir bebeğin.....

hoşgeldin canım....
inşallah kısa sürede gelir bebeğinn.... :KK16:

canım kusura bakma annem aradı onla konuştum sonra eşim dışarı çıktı onu yolcu ettim ancak geldim...
bu aydan ümidim yok benim balım yaa..
inşallah gelir bebeğin.....

hoşgeldin canım....
inşallah kısa sürede gelir bebeğinn.... :KK16:

Olsun canım sorun değil :) İnşallah gelir 4.ayımız bu ay, büyük merakla batımı bekliyorum :KK31:

umutsunuz canım napıyosun...
senin bata az kaldı
ne var ne yok...
belirti varmı canım...

Teşekkür ederim bitanem iyiyim ben hamd olsun. Evet bata az kaldı her akşam ateşimi ölçüyorum adet olucakmıyım diye :KK1: Adetten 1 gün önce ateş düşer diyorlarya, derece sürekli elimde eşim gülüyor halime :KK6:
Bu ay ben ayaklarımı falan çok üşüttüm bu yüzden biraz olumsuz düşünüyorum ama Allahtan ümid kesilmez. Rabbim güldürür belki yüzümü bu ay...
Belirtiye gelincee malesef belirtim yok. Çok sık tuvalete çıkıyorum bunu belirtiler arasında göstermeyi isterdim ama dedimya bu ay çok üşüttüm kendimi ben ondandır diye tahmin ediyorum.
Onun dışında akşam adet sancısı çektim kısa bir süre. Dedim eyvah geliyo kırmızılar, hemen ateşimi ölçtüm 36.4' düşmüş :KK31: Deli gibi bişey oldum açıkcası az önce ölçtüm 36.9 çıktı kafayı yicem :KK53::KK53: İşte böyle bende durumlar canım:KK31:

Teşekkür ederim bitanem iyiyim ben hamd olsun. Evet bata az kaldı her akşam ateşimi ölçüyorum adet olucakmıyım diye :KK1: Adetten 1 gün önce ateş düşer diyorlarya, derece sürekli elimde eşim gülüyor halime :KK6:
Bu ay ben ayaklarımı falan çok üşüttüm bu yüzden biraz olumsuz düşünüyorum ama Allahtan ümid kesilmez. Rabbim güldürür belki yüzümü bu ay...
Belirtiye gelincee malesef belirtim yok. Çok sık tuvalete çıkıyorum bunu belirtiler arasında göstermeyi isterdim ama dedimya bu ay çok üşüttüm kendimi ben ondandır diye tahmin ediyorum.
Onun dışında akşam adet sancısı çektim kısa bir süre. Dedim eyvah geliyo kırmızılar, hemen ateşimi ölçtüm 36.4' düşmüş :KK31: Deli gibi bişey oldum açıkcası az önce ölçtüm 36.9 çıktı kafayı yicem :KK53::KK53: İşte böyle bende durumlar canım:KK31:

canım şimdi adetten bir gün önce ateş düşerse bebiş mi varrr :KK49: oluyorrr...

iyice tırlatacağımm benn az kaldı:KK66:

Son düzenleme:
Ne oldu balim :KK5::KK5: Uzme ne olur kendinii hayirlisi olsun hakkinda neden dayanamiyorum diyosun :KK31:

ikinci kez anne olamıcam ben onu anladım artık bitti :KK43::KK43:

benden bir ay sonra çalışmalara başlayan bi arkadaşım vardı o hemen hamile kaldı ve şimdi kızı kucağında ben hala uğraşıyorum olmuyo işte olmuyo

Son düzenleme:
X