Umudumuz 2012

dua et olurmu benim için bi umut işte ya olursa diyorum süper olur ama işte yine de tam olarak umutlanmak değilde öyleymişim gibi hissetmek istemiyorum kırmızılar gelirse çok üzülürüm dimi

Ederim tabi canım ne demek, her zaman ediyorum ben senin için :KK16: Bu arada geçen ay seninde 8 Aralıkta olmamışmıydı reglin? 1 Ocak erken değilmi balım ya :44:

Ederim tabi canım ne demek, her zaman ediyorum ben senin için :KK16: Bu arada geçen ay seninde 8 Aralıkta olmamışmıydı reglin? 1 Ocak erken değilmi balım ya :44:

valla canım şu hesaplayıcılara göre 1 ocak ve hep o ne derse o tarihte oluyorum ben bugün baya baya bekliyorum yani gecikirse vardır bişi diye düşünüyorum

valla canım şu hesaplayıcılara göre 1 ocak ve hep o ne derse o tarihte oluyorum ben bugün baya baya bekliyorum yani gecikirse vardır bişi diye düşünüyorum

Hımm anladım canım, hayırlısı olsun hakkında, Rabbim gönlünde olanı yaşatsın sana bu ay, inşallah şuan hamilesindir bunu can-ı gönülden istiyorum :KK16:

Evet evet evet!! Tabiki normaldir kuzu yaaa, gebelik belirtilerinden biriside bel ağrısı :KK52: Ay hadi bakalım hayırlısıyla inşallah :KK49:

Heyecanlanma canım benim, napim sen öyle diyince ağzımdan çıkıverdi :) Ama sabredip bekleyeceksin test için... Eğer sabaha kadar olmazsa uyandığında ilk idrarınlamı yapıcaksın? Hı birde ateşini ölçsene.. Genelde adetten 1 gün önce baya düşermiş ateş??

Heyecanlanma canım benim, napim sen öyle diyince ağzımdan çıkıverdi :) Ama sabredip bekleyeceksin test için... Eğer sabaha kadar olmazsa uyandığında ilk idrarınlamı yapıcaksın? Hı birde ateşini ölçsene.. Genelde adetten 1 gün önce baya düşermiş ateş??

uzun zamandır ölçmüyorum ki ateşimi anlar mıyım

nereye kayboldun bi cevap ver canım ya

uzun zamandır ölçmüyorum ki ateşimi anlar mıyım

Sorma canım yaa bağlantım koptu vınn bu ara iyi çekmiyo havalardanmıdır nedir anlamadım :44::44: Bence anlaşılabilir ateşten, 36,7'Den aşağı ise adet olabilirsin. Hatırladığım kadar ile senin ateşin düşüktü biraz...

Sorma canım yaa bağlantım koptu vınn bu ara iyi çekmiyo havalardanmıdır nedir anlamadım :44::44: Bence anlaşılabilir ateşten, 36,7'Den aşağı ise adet olabilirsin. Hatırladığım kadar ile senin ateşin düşüktü biraz...

evet benim ateşim hiç 36 lara çıkmadı ki bilmiyorum ya offff çok strese girdim napıcam ben

sa ol valla destek oldun bana :) var mı senın hıc cocugun ya da bebek beklıyo musun :KK22:

yok cnm 2 kez hamile kaldım olmadı..şimdi deneme aşamasındayım..bnde sigara içiyorum hamileyken azaltmıştım senin gibi ordan tecrübeliyim..ama suçluluk duyuyorum az da olsa içtiğim için..hoş çevremde fosur fosur sigara içip de taş gibi doğuranlar var..ama neyse kötü örnek örnek olmaz demişler di mi :)

eğer hamileysem belimin ağrıyo olması normalmidir ya ?

normaldir cnm sıkıntı yapma hatta heran adet olucakmışsın gibi ağrı çekmen de normal rahimde yer yapıo çünkü rahmin genişledikçe ağrın olacak inşallah hamilesindir cnm..insan 9 ay o ağrıları çekmeye razı yeter ki sağlıkla kucağına alsın bebeğini değil mi....

X