Umudumuz 2012

kızlar ben hamişim ve sıgarayı bırakamıyorum normalde gunde bı paket ıcıyodum ve 4 taneye ındırdım gunde .. off bana yardım edın nasıl bırakacagım

sigara içmek istediğinde bebişini düşün ben ilk hamileliğimde öyle yapmıştım ve oğluşum 1 yaşına gelene kadar hiç içmedim sende öyle yap yazık günah ona ya kıyamam

sigara içmek istediğinde bebişini düşün ben ilk hamileliğimde öyle yapmıştım ve oğluşum 1 yaşına gelene kadar hiç içmedim sende öyle yap yazık günah ona ya kıyamam

off arkadasım ya ne edecem bılmıyom doktor bu kadar sıkma kendını bırakabılırsın bırakamıyosan da en az ne kadar ıcebılırsen o kadar ıyıdır dedi. 3. ayımızdayız :44:

oooo kimler gelmiiişşşş :KK3::KK3:

canım bişey olmaz ama sen yinede çay ve kahve içme...
uyarıcı madde var
güzelim biliyosun hamileliğin ilk haftaları çok önemli...
inşallah hamişsindir tatlım...

Hoşgeldin bebekimmm :KK16:

selam kızlarrrrrr

Oyy kuzum gelmişşş hoşgeldin balım şekerim lokumum nasılsın görüşemiyoruz artık yafff :KK31::KK31:

kızlar ben hamişim ve sıgarayı bırakamıyorum normalde gunde bı paket ıcıyodum ve 4 taneye ındırdım gunde .. off bana yardım edın nasıl bırakacagım

Bebeğinin sağlığını düşün canım :KK50: Onların sağlığını çok olumsuz etkiliyor. Nasıl bırakacağın hakkında sigara kullanırken hamile kalan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır sana...

Oyy kuzum gelmişşş hoşgeldin balım şekerim lokumum nasılsın görüşemiyoruz artık yafff :KK31::KK31:

evet canım yaaa özlüyorum ben seni nasılsın bakalım beni sorma ne iyiyim ne kötü biliyosun bugün batım ama hala gelen giden yok arada belim ağrıyo bilmiyorum ya offf

off arkadasım ya ne edecem bılmıyom doktor bu kadar sıkma kendını bırakabılırsın bırakamıyosan da en az ne kadar ıcebılırsen o kadar ıyıdır dedi. 3. ayımızdayız :44:

cnm elinden geldiğince bırakmaya çalış yada kendini tatmin edicek şekilde 1-2 nefes çekip söndür bi de içerken filitre kullan bana doktorum önermişti ve en fazla 5 taneyi geçme..kendini strese sokmadan yavaş yavaş bırak..doktorların bikaç tane içmene izin vermesinin sebebi de o zaten strese girersen o da bebeğine zarar:)

evet canım yaaa özlüyorum ben seni nasılsın bakalım beni sorma ne iyiyim ne kötü biliyosun bugün batım ama hala gelen giden yok arada belim ağrıyo bilmiyorum ya offf

Bende seni özlüyorum canım yaa :KK31: İyiyim ben çok şükür, test yaptınmıııı pekiii :KK52::KK52:

cnm elinden geldiğince bırakmaya çalış yada kendini tatmin edicek şekilde 1-2 nefes çekip söndür bi de içerken filitre kullan bana doktorum önermişti ve en fazla 5 taneyi geçme..kendini strese sokmadan yavaş yavaş bırak..doktorların bikaç tane içmene izin vermesinin sebebi de o zaten strese girersen o da bebeğine zarar:)

sa ol valla destek oldun bana :) var mı senın hıc cocugun ya da bebek beklıyo musun :KK22:

aramıza hoş geldin cnm battaşız seninle umarım 29 ocak bayramımız olur......ben taktım 2012de doğurcam mutlaka :)

Tesekkur ederim kizlar, hosbulduk:KK16:

Ben de ocak ayiyla birlikte calismalara basliyorum bu ay korundum kasim ayindaki dusuk nedeniyle.. Bugun de adetim tum sancisiyla geldi:KK53:
Insallah 29 ocakta gelsin bebislerimiz:KK34::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba Kizlar:KK16:
Beni de arania alir misiniz?
Ben de 2012de hamile olmak istiyorum:KK49:
Bat 29 Ocak

Hoşgeldin canımmm, tabikide alırız :KK16:

aramıza hoş geldin cnm battaşız seninle umarım 29 ocak bayramımız olur......ben taktım 2012de doğurcam mutlaka :)

sa ol valla destek oldun bana :) var mı senın hıc cocugun ya da bebek beklıyo musun :KK22:

Sizlerde hoşgeldiniz ben sizide bu topicte ilkkez görüyorum :emir_bebek::82:

yok yapmadım bel ağrım var ya sanki her an regl olucakmışım gibi hissediyorum o yüzden teste gerek yok diye düşünüyorum

Canım inşallah gebesindir yaa bellide olmaz belki hamişsindir :112:

Canım inşallah gebesindir yaa bellide olmaz belki hamişsindir :112:[/QUOTE]

valla hiç bilmiyorum kuzu ben kırmızıları bekliyorum hayırlısı neyse o olsun yarın da gelmezse o zaman test yapabilirim

:KK9::KK9: Senide alıntılamışım yukarıda ruhsarım daha önceden biliyorum seni :KK53:

valla hiç bilmiyorum kuzu ben kırmızıları bekliyorum hayırlısı neyse o olsun yarın da gelmezse o zaman test yapabilirim

Bekleme kırmızılarııııııı inşallah gelmezler :emir_bebek:

:KK9::KK9: Senide alıntılamışım yukarıda ruhsarım daha önceden biliyorum seni :KK53:

Bekleme kırmızılarııııııı inşallah gelmezler :emir_bebek:

dua et olurmu benim için bi umut işte ya olursa diyorum süper olur ama işte yine de tam olarak umutlanmak değilde öyleymişim gibi hissetmek istemiyorum kırmızılar gelirse çok üzülürüm dimi

X