Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Hala yatiyomusun surekli

Evet 20 gün tekrar gel dediler bakalım o zaman geri döneriz ama tedaviye başladıklarında kalmayı düşünüyorum sadece çalişiyoruz eşimle ve ben yerime başka birini ayarlayıp geliyorum o yüzden sıkıntı bizim için ama artık olsunda bunlar hallolur şeyler diye bakıyoruz

Kafamdaki deli soruların cevaplarını aldım galiba. Teşekkür ederim.

Cumartesi açık mı tüp bebek merkezi

Keşke bu sayfada hep mutluluğumuzu paylaşsak, ama ne yazık ki kaderimize yazılan üzüntüyü çaresizliği silimiyoruz Arkadaşlar ben bebeğimi kayb etdim. Son kontrölümden sonra bebeğimin kalbi durmuş. Hastanede kürtajımı beklerken üzüntümü sizle paylaşmak istedim. Keşke hamile kalmasaydım keşke bu üzüntüyü yıkkınlığı yaşamasaydım

Canim çok üzüldüm okurken içim titredi ne yazacagimi ne diyecegimi bilemedim sen hep bir öncü idin önümde mutlu oluyordum senin haberlerinle

Yaa canım ne kadar üzüldüm anlatamam. Gerçekten ne söyleyeceğimi bilemedim canım benim.Okuyunca çok kötü oldum. Umut kaynağımdın. Nasıl bir teselli söylenir onu bile bilemiyorum. Sadace sen iyi ol. Sen iyi hisset kendini gerisi önemli değil.

Canim çok üzüldüm okurken içim titredi ne yazacagimi ne diyecegimi bilemedim sen hep bir öncü idin önümde mutlu oluyordum senin haberlerinle
İçimdeki boşluğun üzüntünün tarifi yok Arık uzun bi zaman çoçuk konusu bizim için kapandı. Eşimin yüzündeki üzüntü beni param parça etdi. Çok zor çok. Dua ediyorum Rabbime Dua ediğorum bir daha bu sayfada kimse olumsuz haber paylaşmasın, kimse üzülmesin

Uzun bi zaman toparliyamam her halde kendimi kardeşim da iki gün önce yeni sezon hamilelik elbiseleri almışdım. İsyan etmiyorum ama bu üzüntüğü yaşamakdan bu kayıpları yaşamakdan yoruldum canım

Uzun bi zaman toparliyamam her halde kendimi kardeşim da iki gün önce yeni sezon hamilelik elbiseleri almışdım. İsyan etmiyorum ama bu üzüntüğü yaşamakdan bu kayıpları yaşamakdan yoruldum canım
Elbetteki üzülür insan. Kendimin başına gelmiş kadar üzüldüm yıkıldım. Sen değerlisin ve kendine de önem vermen lazım. O yüzden şuan sadece kendine iyi davran. Ne zaman istersen biz burdayız yanındayız canım benim. Rabbim her şeyin hayırlısını versin hepimiz için.

Amin. Ecmain.

Teşekkür ederim canım desteğiniz için. Amin inşallah canım dualarım hepimiz için

Çok üzüldüm ya çok gecmiş olsun rabbim sabrını versin

O kadar üzüldüm ki canım ya ne diyecegimi ne yazacağımı bilemiyorum... Allah'ım yardımcın olsun sabır versin şu dönemde size...teselli edecek cümle kuramıyorum şu anda inan ...biraz kafanı toparla tabi...inan bugünlerde geçicek evet şu anda demesi kolay bize ama herşeyin ilacı senin için şimdi zaman...her zaman yazabilirsin canım özelden yada buradan istersen...çok çok üzüldüm ama Rabbim sana size sağlık versin... geçicek inşallah bugünlerde geçicek...kendine dikkat et...

Destek cümlelerin için teşekkür ederim kardeşim, Rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasınevet zamana ve Atlatmak için iyi bir dinlenmeğe ihtiyacım var

Ahhhh canım benim çok geçmiş olsunCanım benim keşke deme lütfen...İmtihan dünyasındayız herşey bizler için bir imtihanfır.Allah herkesi farklı şeylerle imtihan eder.Kimine zenginlik verir verdiklerine şükretmediği için onun imtihanı şükürsüzlüktür.Kimine hayatı boyunca fakir bir hayat verir onuda fakirliği ile ,kimine sağlık verir kimine vermez vb.....bir çok örnek sayabiliriz.Bulunduğumuz durum içinde bazen bizlerin bilmediği hayırlar vardır.Öncelikle bizlerin sağlığı herşeyden önemli,bizler ve eşlerimiz sağlıklı olalım yuvamızda huzurlu bir hayat geçirelim varsın çocuğumuzda olmasın ne yapalım.Yine kendini şanslı kabul et ,en azından rabbim anne olma duygusunu tattırmış .Eşimin kuzeninin eşi daha 32 yaşında 4 aylık ikizlere hamile 1 yıl içinde şeker,tansiyon ,bağırsak,safra kesesinde rahatsızlığı çıktı.Hamilelikte zona çıkardı dün haber aldık beyin kanaması geçirmiş yoğun bakımda yatıyor.Herşeyin başı sağlık umarım en kısa sürede toparlabırsın.Rabbim herkese dayanma gücü ve sabırlar versin.Sen ve sağlığın herşeyden değerli kendine her daim bunu hatırlat olur muDualarımız seninle

Son düzenleme:
Tatlım hepimiz üzüldük ama sende sakın moralini bozma olur muHepimizin ortak noktası bizi burada buluşturdu,ama hepimizin kaderi birbirinden farklı, o yüzden sakın umudunu kaybetme!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…