Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Cogu kisi estrofemin bulantı yaptigindan sikayetci. Benimki kendi dustu, eylulde 2. Tedaviye baslamayi dusunuyoruz insallsh
Sizede keçmiş olsun.Üzülmeyin Allah büyükdür. İnşallah Allah tez bir zamanda kucağınızı doldurmağı nasip etsin. Zor süreclerden geçiyoruz hepimiz Rabbim her kesin yardımcısı olsun. Mübarek Ramazan ayı hurmetine tüm anne olmak isteğen adayların duaları kabul etsin inşallah

Cogu kisi estrofemin bulantı yaptigindan sikayetci. Benimki kendi dustu, eylulde 2. Tedaviye baslamayi dusunuyoruz insallsh
Kendiliğinden düşmesi çok iyi olmuş.İnsan kürtajdan korkuyor acaba rahim zarar görür mü vs...Düşükten sonra jinekolojik muayane oldun mu?İnşallah canım bu sefer sağlıkla hayırlısıyla bebişini tutunur ve güzel haberine hep birlikte seviniriz.

Sağ ol teşekkür ederim.O zaman sen 2.kez reglini oldun.Suan hangi aşamadasın?

Sağ ol teşekkür ederim.O zaman sen 2.kez reglini oldun.Suan hangi aşamadasın?
Evet oldum reglimi canım tedaviye başladık hayırlısıyla, estrofem verdi günde üç kere. 5 mays randevu verdiler. Hemişeri adetin 18 günü transfer oluyor dedi. Ama benim 18 günü bayrama denk geliyor. Bakalım nasıl olucak

Maşallah canım çok sevindim senin adına,hayırlısıyla güzel günler yakın inşallah...

Cok tesekkurler amin insallah. Rabbim seninde transferini saglikla tutunmayi nasip etsin

9 gun boyunca surekli agrim oldu 4 gunu yogun bi sekildeydi. Kurtaj olsaydim bu kadar agri cekmezdim diye dusunuyorum. Allah tekrar yasatmasin ama bi daha basima gelirse direk kurtaj yapin beni derim. Belkide yanlis dusunuyorumdur
2 kere muayene oldum dusukten sonra

Ahh canım bilirim o ağrıları,ben 2 kere kürtaj olmak zorunda kaldim.2 bebeğim 3,5 aylikti onu suni sancı ile doğurdum sonrasında kürtaj oldum.Ama inan bizim kendi sağlığımız için en güzeli kendiliğinden düşmesi diye düşünüyorum.Düşük yaparken ağrı kesici ya da acilden gidip bir iğne yaptırılabilir.
İnşallah bir daha böyle birşeyle karsilasmazsın, tek sancı doğum sancısı olur.

Teşekkür ederim canım İnşallah
Teşekkür ederim Amin inşallah. Allah bi daha üzmesin seni canım. Kürtaş hiç iyi bir şey deyil malesef. Ben üç aylık bebeyimi düşürdüğümde kürtaş yapdılar malesef enfeksiyon kapdım. Be uzun bir tedaviden sonra kendime zor geldim. Allah kimseye bu üzüntüyü yaşatmasın, senden kopan bebeynemi yanasın yoksa çekdiyin ağrılaramı

Allah bir daha yaşatmasın canım. İnşallah hepimizin üzü gülür artık

Agri kesici haplara igneye ragmen gecmedi o agrilar

Kurtaj konularini okuyunca, kurtajdan sonra agrim olmadi yszmislar genelde. Seninki enfeksiyondan dolayi zor olmus sanırım

Agri kesici haplara igneye ragmen gecmedi o agrilar

Kurtaj konularini okuyunca, kurtajdan sonra agrim olmadi yszmislar genelde. Seninki enfeksiyondan dolayi zor olmus sanırım
Evet benim çok zor keçdi hiç unutamıyorum o yaşadıklarımı.

Merhaba arkadaşlar ,
Nasip olursa 11 Mayıs'ta transfer yapılacak.40 yaş olduğum için transfer ücreti 2500₺ ödeme yapacağız.Kan verdim,daha önce verilen ilaçlara devam edeceğim ekstradan progesteron verildi.

Merhaba arkadaşlar ,
Nasip olursa 11 Mayıs'ta transfer yapılacak.40 yaş olduğum için transfer ücreti 2500₺ ödeme yapacağız.Kan verdim,daha önce verilen ilaçlara devam edeceğim ekstradan progesteron verildi.

sonunda o gün geldi he :) senin adına çok sevindim canım hakkında hayırlısı olsun.

bende ses yok 9 şubattan beri beklemeye devam , 15 haziranda sperm randevusu var artık o zaman gittiğimizde bi sorarız.

sonunda o gün geldi he :) senin adına çok sevindim canım hakkında hayırlısı olsun.

bende ses yok 9 şubattan beri beklemeye devam , 15 haziranda sperm randevusu var artık o zaman gittiğimizde bi sorarız.
Canım geç olsun güç olmasın.Bende Aralık'ta tedaviye başladım bak daha yeni transfer aşamasındayım.Bugün bir hastadan bahsediyorlardı onu duyduktan sonra şükrettim halimize...Sabrın sonu selamettir.
Tüp bebekte dikkat edilmesi ve unutulmaması gereken bazı şeyler var canım hepimiz için geçerli şeyler bunlar...
Acıbademde tedavi gören bir arkadaşıma hemşiresi şu şekilde konuşmuş,özellikle doğruluk payı da yüksek olduğu için aklımda kalanları sizlerle de paylaşmak istedim.
-Tedavi süreçlerinizden pek kimseye bahsetmeyin o ilacı bana niye vermediniz diye takılmayın!...
-Toplanan yumurta sayılarınız bir başarı oranı değil birbirinize sorup kıyaslamayınız biliyorsunuz ki bir tane sağlıklı yumurta yeterli
-Öyle hassas dönemden geçiyorsunuz ki takmam dediğiniz şeylere takıyorsunuz sonra moral olarak benimde olmaz az bilmem ne diyerek bilincinizi yönetiyorsunuz
-Bunlar sizin tedavi süreciniz için gerekli bilgiler değil, siz kendinize ve vücuudunuza inanın
-Embriyo sayıları yumurta sayıları bunlar demorize eden şeyler takılmayın.
-Maddi manevi çaba sarfediyorsunuz ,bunu kimsenin etkilemesine fırsat vermeyin demiş.Çokta doğru söylemiş...

Merhaba arkadaşlar ,
Çok sevindim canım... Hakkında hayırlısı olsun inşallah...en sonunda zamanı geldi ... Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Çok sevindim canım... Hakkında hayırlısı olsun inşallah...en sonunda zamanı geldi ... Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah...
Amin canım inşallah halkımızdan hayırlısı olur.Mübarek ramazan ayı ve Kadir gecesi hürmetine rabbim isteyen herkesin tüm dualarını kabul etsin.Hayırlı kandiller

Arkadaşlar,maskesiz mesafesiz nice güzel bayramlara inş.Ramazan bayramınız mübarek olsun

Günaydın arkadaşlarHerkes nasıl son durumlar nedir?
O OLQA canım transferin umarım güzel geçecektir.Dualarım seninle
Hemsire bana demişti transfer olduğunu unut bende transfer olduğum günden beri normal hayatına devam ediyorum.İlk gün eve gelmeden markete uğradık iğnemi yaptirdik sonra eve gelince 1 saat yattım.Zaten iğneler bir kaç sonra kalçada öyle ağrı yapıyor ki insan kendini dinleyemiyor.Yürürken sağa sola dönerken resmen inliyorum.İğne verirlerse sana enjekte ederken ilacı yavaş yavaş vermelerini rica edersin.Çünkü iğneler yağlı olduğu için çok ağrı yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…