2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Kocaelideyim ben üniversiteler özelden ilgili ama bekleme işi uzun sperm testi için 3 ay bekliyorsun 2 ayda tüp bebek için 5 ay gitti
hımm anladım biz o tür testleri özelde yaptırdık beklemeyelim diye spermiyogram kültür smer amh eşime istedikleri her şeyi benimde bir kısımını hatta ilk aşılamada sperm yıkamayıda özelde yaptırdık resmi tatil vardı zeynep kamilde labratuar kapalıydı sadece doktorum löbetteydi şansa ama başarısız oldu ikiside

B
hımm anladım biz o tür testleri özelde yaptırdık beklemeyelim diye spermiyogram kültür smer amh eşime istedikleri her şeyi benimde bir kısımını hatta ilk aşılamada sperm yıkamayıda özelde yaptırdık resmi tatil vardı zeynep kamilde labratuar kapalıydı sadece doktorum löbetteydi şansa ama başarısız oldu ikiside
Bizde özelde yaptırdık ama üniversite hastanesinin şartı var mutlaka 2 kez kendi hastanesinde spermiyogram yaptırmak gerekiyor diğer testlerimiz hazır en kötüsü de tüp bebek raporunu dışarıya vermiyor mecburen orada yaptıracağım gerçi bazı merkezlerin anlaşmalı olduğu hastaneler tüp bebek raporunda yardımcı oluyormuş ama araştırmak gerek.

ahsen su ahsen su canım sohbeti uzattık uyarı alcaz arkadaşlardan bu topik sadece tüp bebek fiyatları içinmiş yazmıştı dün bi arkadaş istersen aşılama topiğinde devam edelim sohbete veya özelden

canım bende araştırıyorum üniversite hastanelerinde raporlu ilaç falan hepsi 4 binmiş arkadaşın biride özel bi hastanede yaptırmış 10 bini buldu diyor
günaydın teşekkür ederim benim 2.deneme olucak canım ilk tuttu fakat 8 haftalıkken kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu..biz de özele gitmiştik

Aynen canım çokkk haklısın bende sayısız hastane ve doktorla görüştüm 9 hastaneden sadece 1 tanesi fark etti ama tüp bebek merkeziydi ve cihazları daha farklıydı hatta ben inanmayıp devlete gittim orada baktırdım cihazları hassastır ondan görmüşlerdir dei ve baktı oda gördüm emin olmak için ofis histeroskopisi istedi üniversitenin tüp bebek merkezinde anestezisiz ofis histeroskopisi yapıldı.
Bende sırf yumurta toplama ve transferden korktuğum için tüp bebek denemeye korkuyorum.

Adet ağrısı adet düzensizliği ara kanamalar ve reglin parça parça geliyor mu?
canım bende hiç bir belirti yok. herşeyim çok düzenli 1 gün şaşar oda olasıdır zaten. transfer hiç sıkıntı değil aşılama yapılıyormuş gibi oluyorda işte toplama işlemi anestezili olunca benim anesteziden sonra başdönmesi araklarım başlamıştı acaba tekrar olurmu diye korkuyorum

günaydın teşekkür ederim benim 2.deneme olucak canım ilk tuttu fakat 8 haftalıkken kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu..biz de özele gitmiştik
öncelikle çok geçmiş olsun cnm rabbim bir daha o acıyı yaşatmaz inşallah siz kaça yaptırmıştınız cnm

Arkadaşlar Ege üniversitesi raporlu tüp bebek ücretlerini bilen var mı? Yumurta toplama +ilaçlar?

İyi günler arkadaşlar bende şuan doğudayım İzmir de tüp bebek için internet üzerinden araştırmaya girdim. İzmir için (Raporlu- Raporsuz) güncel tüp bebek fiyatlarını bildiğiniz kadar yazar mısınız ?
İzmir için memnun kaldığınız tüp bebek merkezi tavsiyeleriniz de benim için çok önemli...

İyi günler arkadaşlar bende şuan doğudayım İzmir de tüp bebek için internet üzerinden araştırmaya girdim. İzmir için (Raporlu- Raporsuz) güncel tüp bebek fiyatlarını bildiğiniz kadar yazar mısınız ?
İzmir için memnun kaldığınız tüp bebek merkezi tavsiyeleriniz de benim için çok önemli...
cnm bilmiyorum işine yara mı ama adana da üniversite hastenesi tüp bebek fiyatı 4 binmiş raporlu ilaçlar falan içinde

cnm bilmiyorum işine yara mı ama adana da üniversite hastenesi tüp bebek fiyatı 4 binmiş raporlu ilaçlar falan içinde
Teşekkür ederim canım ilgin için. Üniversite hastaneleri fiyatları uygun oluyor genelde ancak ben kadın doğum ve tüp bebek konusunda devlette çalışan personelin tutumundan rahatsızım çok asık suratlı ve ilgisiz oluyorlar ayrıca mahremiyete sıfır önem var. Üniversite hastanelerinde E-randevu olayı bile yok eski sistem sabahtan gidip bekleyeceksin falan oradan anla ne düzeydeler. Onun için özel daha sıcak geliyor bana ama fiyat biraz makul olması lazım

ben medipolde başladım bugün raporsuz yaşım 40,tüp bebek 5000 ilaçlarımda 11oo,170 muayene,160 tahlil 7000 7500 falan dediler medipol bağcılarda

Ataşehir Memorial
6200 - 1500 de ilaç
2.denemede 5400 - 1500 de ilaç

Doç dr muayene 440 galiba
Uzman dr 320 civarı

Tüp bebek başlanırsa muayeneler pakete dahil

Kızlar bahcecide oldum bende orda da 6.500 1000-1500 ilaçlar tuttu benim bi defa doktor muayenesi ödedim bende

Benim yazdığım 2016 fiyatı bu arada kızlar

Arkadaşlar burasi fiyatlarla ilgili bir topik tüp bebegin tutma aşamalarıyla ilgili yada hsg ile ilgili değil.lütfen sadece fiyat hakkında bilgisi olanlar yazsin!!!!!!!!

Kızlar merhaba, tüp bebek yaptırmaya karar verdik. En son 8 haftalık kalbi durdu ve alındı bebeğim :KK43: Acıbadem Maslak Bülent Tıraş a en iyilerinden biri deniliyor. Fiyat hakkında bilgisi olan var mı? Gerçi tam olarak ne önerecek doktor bilmiyorum. Eşimde morfoloji sorunu var başka bilinen bişimiz yok ama bu düşükten önce tabi bütün tahlillerimiz şimdi yeniden rahim filmi yeniden hormon testleri istencek muhakkak ama kabaca ne olur bilen varsa paylaşsın lütfen en azından kendi işlemleri ne kadar oldu. Mikro cip var imsi var cgh var yok histeroskopisi of okudukça kafam allak bullak

X