2015 Tüp Bebek Ücretleri!

arkadaşlar ilk sayfadaki tablo güncel mi? Ben bahçeci umutta tedavi oluyorum 8 adet embriyom gelişti ve donduruldu şuan. Transfer bir sonraki adetimde olacak. Diğer embriyoları dondurmak istersek ne kadar öderiz 1300 yazıyor tabloda bu aynı mı değişmişmidir bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

arkadaşlar ilk sayfadaki tablo güncel mi? Ben bahçeci umutta tedavi oluyorum 8 adet embriyom gelişti ve donduruldu şuan. Transfer bir sonraki adetimde olacak. Diğer embriyoları dondurmak istersek ne kadar öderiz 1300 yazıyor tabloda bu aynı mı değişmişmidir bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.
Şimdiden hayırlı olsun bende 5 ay önce bahçeci umutta yaptırdım 2. Denemeydi. Hatırladığım kadarı ile yumurta dondurma fiyatı 1400 tl olması gerekiyor

Şimdiden hayırlı olsun bende 5 ay önce bahçeci umutta yaptırdım 2. Denemeydi. Hatırladığım kadarı ile yumurta dondurma fiyatı 1400 tl olması gerekiyor
Teşekkür ederim canım. Başka bir topikte 1300 yazıyor ama o topik 2014 te açılmış fiyatlar güncel mi bilemedim. Başta anlattılar fiyat bilgisi falan verdiler ama embriyo dondurma ile ilgili bir şey söylememişlerdi. Bende arayıp sormak istemedim.

Bir de birşey daha sorucam fikir almak istiyorum. Ben raporlu olarak tedavi oluyorum devlet ilaçları karşılıyor 600-700 tl arası bi para ödüyorum ilaç farkı olarak. Yumurta da gelişiyor sperm sorunu da yok sadece ilaçların verdiği psikolojik ve fiziksel rahatsızlıktan dolayı transferden sonra kalan embriyoları dondurmak için bu parayı ödemek mantıklı olur mu sence?

Teşekkür ederim canım. Başka bir topikte 1300 yazıyor ama o topik 2014 te açılmış fiyatlar güncel mi bilemedim. Başta anlattılar fiyat bilgisi falan verdiler ama embriyo dondurma ile ilgili bir şey söylememişlerdi. Bende arayıp sormak istemedim.

Bir de birşey daha sorucam fikir almak istiyorum. Ben raporlu olarak tedavi oluyorum devlet ilaçları karşılıyor 600-700 tl arası bi para ödüyorum ilaç farkı olarak. Yumurta da gelişiyor sperm sorunu da yok sadece ilaçların verdiği psikolojik ve fiziksel rahatsızlıktan dolayı transferden sonra kalan embriyoları dondurmak için bu parayı ödemek mantıklı olur mu sence?
kesinlikle dondurmanı tavsiye ederim hem ilaç masrafları hem yumurta toplama işlemi görmüyorsun . direk transfer keşke benimde öyle bir şansım olsa 4 yumurtam çıkıyor üçü dölleniyor şansım gittikce düşüyor

kesinlikle dondurmanı tavsiye ederim hem ilaç masrafları hem yumurta toplama işlemi görmüyorsun . direk transfer keşke benimde öyle bir şansım olsa 4 yumurtam çıkıyor üçü dölleniyor şansım gittikce düşüyor
Umutsuzluğa kapılma. Bu iş nasip kısmet işi. Benden başta 21 tane yumurta toplandı sonuç olarak 8 tanesi donduruldu. Orantılarsak sendeki yumurtaların döllenme kapasitesi bana göre daha iyi. Ayrıca başta dediğim gibi nasip kısmet işi olacaksa eğer tek 1 tane embriyoyla da oluyor. Olmayacaksa isterse 10 tane embriyon olmuş olmuyor. İnancını ve umudunu kaybetmemek gerek..

Canım iyi kalitede embriyon varsa dondurmak çok mantıklı o hormon ilaçlarını almıyorsun sadece transfer ücreti ödüyorsun

Arkadaşlar izmir irenbe de tdv gören var mı. Dondurulmus embriyo lari hemen ertesi ay mı 2 ay sonra mı transfer ediolar

Merhabalar, bastaki listede goremedim ama bruksel tup bebek merkezi fiyat konusunda bilgisi olan paylasabilir mi acaba? Bide rapor gecerlimi? Bilgisi olan varsa simdiden tesekkurler...

merhaba tepecik eğitim ve araştırma hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı ?

Geçen ay Jimerle görüştüm 4750 TL + ilaçlar....Şuan Acıbademde yaptırıyorum eski hasta olduğumdan 4950TL+ilaçlar...normalde Acıbadem zamlanmış yanlış bilmiyorsam 5200TL galiba, ama doktor indirim yapabilir..
Bende Acıbadem hakkında olumlu tavsiyeler aldım doktorum söyledi. Siz ne durumdasiniz memnun kaldınız mi sizde tavsiye edermissiniz?

Bende Acıbadem hakkında olumlu tavsiyeler aldım doktorum söyledi. Siz ne durumdasiniz memnun kaldınız mi sizde tavsiye edermissiniz?
Tavsiye ederim, oraya giden bir çok kişi hamile kaldı. Sadece çok yoğun ve baya bir bekliyorsunuz muayene olmak için. Benim tedavim olumlu sonuçlanmadı maalesef, bu durum hastaneyle değil benle alakalı..genel olarak oradan memnun ayrılan çok. Şansınız bol olsun..

Sgkdan rapor alabiliyorsanız bahceci umutu da düşünebilirsiniz baya uygun fiyata geliyor tüp bebek paket ücreti

Merhaba arkadaşlar acaba tüp bebek tedavisi fiyatları şu an ne kadar bilen var mı? Önerebileceğiniz bir hastane? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar acaba tüp bebek tedavisi fiyatları şu an ne kadar bilen var mı? Önerebileceğiniz bir hastane? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Canım ben mustafa bahceciye gittim çok iyi klinik ama 2017 fiyatları nedir bilmem 6500 tl vermiştik bir tüp bebek için gecen sene

Arkadaşlar Merhaba ben 2 senelik evliyim ve yurt dışında yaşıyorum malesef eşimde problem olduğu için bebeğimizin normal yolla olma şansı çok düşükmüs ve bende Türkiye'de tup bebek denemek istiyorum araştırmalarım beni Bahceci fulya tup bebek merkezine yönlendiriyor çok fazla iyi yorumlar okuyorum Dr.Mustecep Kavrut hakkında özellikle ama aklıma takılan bu süreç ne kadar zamanı kapsıyor yurt dışından geleceğim için belli bir süre izin alabiliyorum işyerinden bu süreç hakkında ve şuan ki fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi ? Elimden gelse bugün çıkıp gelicem bebek için yanıp tutuşmak başka çok başkaymış ama benim buradaki doktorlara inancım yok umursamıyorlar bile lütfen bilen biri bana bu konuda bilgi verebilir mi

Merhaba, Bahceci Fulya'da bu yil fiyat nedir bilgisi olan var mi? birde orasa sgk gecerli mi? oraya gitmeyi dusunuyorum ama bune dek her hangi bir tibbi belgem yok. yani ne kendi ne de esimin durumu hakkinda bir bilgiye sahip degilim. oraya gitmeden once tavsiye edeceginiz bir yol var midir?

Merhaba, Bahceci Fulya'da bu yil fiyat nedir bilgisi olan var mi? birde orasa sgk gecerli mi? oraya gitmeyi dusunuyorum ama bune dek her hangi bir tibbi belgem yok. yani ne kendi ne de esimin durumu hakkinda bir bilgiye sahip degilim. oraya gitmeden once tavsiye edeceginiz bir yol var midir?
Suan 6750 tup bebek ücreti 350 tl doktor muayenesi onu bir kere veriyorsun. Eger hemen taze transfer yapılmazda yumırta toplamadan snra embrıyolar dondurulur ve rahım dınlendırılırse +500 tl rahim dınlendrme ucretı var. Elinde esine ve sana ait tahliller varsa onlara gore yorum yaparlar yada gittgndd isterler. Esin Spermiyogram testi yaptrcak.sendende rahim filmi fsh lh e2 prolaktin tsh kesin istenir. Adetin 3 gunu ac karna kan vereblrsn

Canım fulya subesinde geçmiyor ama umut şubesinde sgk heyet raporu geçiyormuş

X