ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

Canım Fetih Suresi, Ya Kahhar, Ya Müntekim, Tebbet süresi de okuyabilir iz.
olabilir canım ben darbe gecesi Fetih suresi okumuştum o zaman bir yandan da Fetih suresi okuyalım okumak isteyenlere liste yapalım

olabilir canım ben darbe gecesi Fetih suresi okumuştum o zaman bir yandan da Fetih suresi okuyalım okumak isteyenlere liste yapalım
Canım iyi olur, burdan yazarız, isteyen okur.

fetihsuresicini2-1153.jpg

FETİH SURESİ OKUYANLARIN LİSTESİ

1.@aaynaa -1 tane okuyacak
2.@

güncel listeler ilk sayfada olacak dostlar okumak isteyenlere de Fetih Suresi listesi de açtım bildirimde bulunursanız hemen isminizi eklerim ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN her şey dua ile olur inş dualarımız Rabbimizin katında kabul olan dualardan olur inş amin

EL-MÜNTEKİM: Dilediğine ceza vermede şiddetli davranan,suçlulara müstehak oldukları cezaya çarptıran.Acizlerin ve zayıfların alamadıkları intikamı onların yerine zalimlerden,zorbalardan alan.

Ebced değeri : EL-MÜNTEKİM isminin zikri (630) adettir.

EL-KAHHAR: Mutlak galip ve her an kahretmeye muktedir oaln,her şeye galip gelen,gücünün üstünde güç olmayan ve bütün düşmanlarını kahreden.Düşmanlarını ezmekte,mazlumları korumakta ve masumları ezip haklarını gasp edenlerden geri alma konusunda Alaah’tan başka daha güçlü ve daha çabuk kimse yoktur.Kendisine yükselen sesleri işitir.Sahiplerinin kim olduğunu en ince ayrıtılarına kadar bilir.Masumları ve mazlumları korur, ezdirmez.

Ebced değeri:
EL-KAHHAR isminin zikri(306)

Tebbet Sûresi : 70 defa Besmelesiz.

Nego Nego canım liste yaptım sen de okuyacaksan ismini ekleyeyim canım iyi ettin aklıma getirdiğine o gece ağlayarak okudum ben bir yandan da sela okunuyordu bir an çok korktum gitti vatan dedim içim cız etti

Nego Nego canım liste yaptım sen de okuyacaksan ismini ekleyeyim canım iyi ettin aklıma getirdiğine o gece ağlayarak okudum ben bir yandan da sela okunuyordu bir an çok korktum gitti vatan dedim içim cız etti
Canım şimdi okurum ekle sen, iki gündür okuyorum zaten. Siyasi yorum yapmayalım da konu kapanmasın :KK66:

Canım şimdi okurum ekle sen, iki gündür okuyorum zaten. Siyasi yorum yapmayalım da konu kapanmasın :KK66:
yok yok canım yine de tüm siyasilerimizden ALLAH RAZI OLSUN birbirlerini korudular konumuz vatanımızın milletimizin geleceği için siyasi şeyle işimiz yok canım

ARKADAŞLAR;
Ülkemizin şu zor anlarını atlatması varlığının daim milletimizin sağ geleceğimizin aydınlık ve zor anlara ferahlık olması için güvenlik güçlerimizin güçlü olması ve düşmanlarımıza ALLAH'IN fırsat vermemesi şehitlerimizin ruhlarının şad olması için hep beraber çekebileceğimiz kadar

LA İLAHE İLLALLAH çekelim hepinizi bekliyorum ...
ister 1 ister 1000

LA İLAHE İLLALLAH ZİKRİNİ ÇEKENLERİN LİSTESİ

1.@aaynaa 1000 tane
2.@Papatya gelini 50 tane
3.@eilenn 100 tane
4.@avucdolusudua 100 tane
5.@Enyalios 1000 tane
6.@dnzderya 500 tane
7.@nisamelek 300 tane
8.@eflalim 1000 tane
9.@Ters Lale 250 tane
10.@Hayat sarkisi 100 tane