Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

Son düzenleme:
tweetm naber cnm topikini yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun

selam hanimlar nasilsiniz tweety nasilsin:)avukatlik nasil gidiyor kac gundur cezaliydim buralar bensiz bos kalmis senin avukatligini cok ozlemisim:)actigin konuya keisnlikle katiliyorum yorumlarla ilgili olan. yorumum biraz farkli diye herkes alinti yapti yorumumu. ne yapim ben farkli dusunmeyi seviyorum :)

ay zehirlenmissin umarim simdi iyisindir gecmis olsun:)allah sifa versin

iyiyimm süperwomen sen nasilsin,avukatlik süper gidiyor ama ben senle hangi konuda atistigimi unuttum iyimi hangi konuydu o
farkli dusunme hakkina tabiki sahipsin ama bazende insan kendini tutamiyor aslinda karsilikli seviyeli olsa sorun yok ama olay tartismaya donunce olan konu sahibine oluyor

ya tweetycim beni hemen nasil unutursun ya:)butun kk bana gicik neredeyse bogacaklar beni:)cok antipatigim herhalde:)ya su fake bir konu vardi ya hani psikologmus deney beney guzelmiyim diye soruyordu resmini koymustu ya kiz orda atismistik:)ama ben seni cok sevdim kiz kardesim var seninle yasit .gorunce selam vermek istedim.

bedduami ettin ne yaptin
sagol canimcim iyiyimm simdi

allah daha iyi etsin insallah estfuruallah ne bedduasi dusmanimda olsa hasta bir insana asla beddua doner dolasir sahibini bulur derler allah bedduadan korusun senide benide tum iyi niyetli insanlarida

HA su konu eminim sende o kisiyi savunduguna bin pisman oldun...
kusura bakma seni kirmak istemezdim ama surekli zit goruslerin var ortaligi karistiriyorsun belkide bu yuzden giciktir millet
ALEYKUMSELAM simdi konuyu soyleyince hatirladimda kirilmistim bi lafina coluk cocuk yok demistin cocuk benim en hassas yanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…