Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

allah daha iyi etsin insallah estfuruallah ne bedduasi dusmanimda olsa hasta bir insana asla beddua doner dolasir sahibini bulur derler allah bedduadan korusun senide benide tum iyi niyetli insanlarida

AMINN AMINN:nazar:
saka yaptim zaten,kilo alacam diye herseyi yiyorum,salatayida yiyim bosa gitmesin dedim böyle oldu:26:

HA su konu eminim sende o kisiyi savunduguna bin pisman oldun...
kusura bakma seni kirmak istemezdim ama surekli zit goruslerin var ortaligi karistiriyorsun :KK70: belkide bu yuzden giciktir millet :KK70:
ALEYKUMSELAM simdi konuyu soyleyince hatirladimda kirilmistim bi lafina coluk cocuk yok demistin cocuk benim en hassas yanim:KK14:

evet canim cok tecrubeli olmadigim icin karsimdaki herkese inananiyorum sahte konu olacagi aklimdan hic gecmemisti.estfuruallah ben kirilmadim sen benim kardesim sayilirsin olur oyle seyler ben zaten kirilmam cok sukur celik kapi gibi kalbim vardir:)evet goruslerim farkli ama buda kk fark katiyor hep ayni goruste olunca biraz sykici bence:)farkli farkli goruslere yer verilmeli.evet cok kimse gicik ama onlar beni gercek superwomeni tanisalar eminim boyle dusunmezler zamanla olucak:)

canim cok ozur dilerim ben bilmiyordum o sekilde soyledim hani bos vaktin var diye hem yasin daha cok kucuk insallah rabbim nasip eder allahtan umit kesilmez tip cok ilerledi ama sen yinede duani eksik eyleme simdi bunun icinde banlamazlar insallah dini konustun diye:)

Son düzenleme:
HA su konu eminim sende o kisiyi savunduguna bin pisman oldun...
kusura bakma seni kirmak istemezdim ama surekli zit goruslerin var ortaligi karistiriyorsun :KK70: belkide bu yuzden giciktir millet :KK70:
ALEYKUMSELAM simdi konuyu soyleyince hatirladimda kirilmistim bi lafina coluk cocuk yok demistin cocuk benim en hassas yanim:KK14:

mesaj tekrari olmus 2 tane gitmis hay allah

Son düzenleme:
evet canim cok tecrubeli olmadigim icin karsimdaki herkese inananiyorum sahte konu olacagi aklimdan hic gecmemisti.estfuruallah ben kirildim sen benim kardesim sayilirsin olur oyle seyler ben zaten kirilmam cok sukur celik kapi gibi kalbim vardir:)evet goruslerim farkli ama buda kk fark katiyor hep ayni goruste olunca biraz sykici bence:)farkli farkli goruslere yer verilmeli.evet cok kimse gicik ama onlar beni gercek superwomeni tanisalar eminim boyle dusunmezler zamanla olucak:)

canim cok ozur dilerim ben bilmiyordum o sekilde soyledim hani bos vaktin var diye hem yasin daha cok kucuk insallah rabbim nasip eder allahtan umit kesilmez tip cok ilerledi ama sen yinede duani eksik eyleme simdi bunun icinde banlamazlar insallah dini konustun diye:)

aslinda böyle sakin konusunca insan kötü biri olmadigini düsünüyor,
ama azda degilsin:KK1::KK1:
he ben belki konulardan okudunda o yuzden direk oyle soyledin diye dusundum yanlis anlamisim tessekur ederim:KK19:

Arzukalkan burlarda mı:KK70: bu arada iki şey muhabbeti yaptık 50 kişi arkadaşlık teklifi yolladı sevgili tweety sanırım feykleri yanlış yerde aramışız

aslinda böyle sakin konusunca insan kötü biri olmadigini düsünüyor,
ama azda degilsin:KK1::KK1:
he ben belki konulardan okudunda o yuzden direk oyle soyledin diye dusundum yanlis anlamisim tessekur ederim:KK19:

kendimi ovmeyi sevmem fikirlerim farkli sadece buda insanlara gicik antipatik cahil yobaz bagnaz gibi tabirler yakistiriyorlar sahsima ama ben dikkate almam cunku ozunde insanlari seviyorum "yaratilani sev yaratandan oturu" bu dunya bir sinav yeri ...

kendimi ovmeyi sevmem fikirlerim farkli sadece buda insanlara gicik antipatik cahil yobaz bagnaz gibi tabirler yakistiriyorlar sahsima ama ben dikkate almam cunku ozunde insanlari seviyorum "yaratilani sev yaratandan oturu" bu dunya bir sinav yeri ...

haklisin...
cok guzel soz:KK9::KK9:

neyse ben soyle bir dolasiyim bakim hangi konular acilmis yoklugumda :)forum bensiz olmaz .seni gordugume sevindim :)

Selamlar. Tiviti'cim topigni yeni gordum soyle bi selam veriyim dedim foruma pek takilamiyorum bu aralar.. Nasilsin?

X