Eşim sohbet sitelerini indirmiş

Merhaba arkadaşlar 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik 10 aylık bebeğim var bugün eşimin play store geçmişinden sohbet sitelerini indirip daha sonra sildigini öğrendim ona sorduğumda inkar eti yemin eti ama geçmişinde gözüküyordu indirdiği çok büyük tartıştım onunla sonra ailemin evine geldim kendimi aldatılmış hisediyorum çok üzgünüm ne yapacağımı hiç bilmiyorum lütfen düzgün yorumlar yapın
Geçende yazmıştın buraya. Gayette güzel yorumlar yapılmıştı. Aldatılmışsınız işte. Ne dememizi bekliyorsunuz. Olur böyle şeyler görmezden gelin hayatınıza devam edin dememizi mi? Duymak istediğin bu ise eğer üzgünüm böyle bir şey olmaz.

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayim 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik bı oğlumuz var eşimle ne zaman dışarı ciksak gözüm hep üstünde oluyor acaba kızlara bakiyormu diye hep o düşüncedeyim ve hep baktığını sanıyorum kavga ediyorum neden bakiyosun diye ama çok dikatli bakmasindan bahsetmiyorum bir veya iki kez arayla bakıyor bana öyle geliyor ama sürekli oglumuzun üzerine yeminler ediyor bakmıyorum diye sen yalnis anlıyorsun ben başka yere bakıyorum çok yeminler ediyor 2 yıldır evliyiz ve her dışarı cikmamizda aynı sorunlari yaşıyorum sürekli kavga ediyorum hiç bı zaman bi cikmamiz eğlenceyle mutlulukla bitmedi lütfen mantıklı fikirlerinize ihtiyacım var acaba sizce benmi yanlış anlıyorum yoksa beni manipüle mi ediyor
Eşinizle ilgili şüpheleriniz varmış ve telefonda gördükleriniz şüphelerinizi tasdikler nitelikte. Naçizane önerim, eşinize adım atmayın bu aşamada. Hatasını anlamasi, kendini düzeltmesi gerekiyor. alttan almayın ve dik durun.

Uygulama silip indirmesi aldatmadiysa bile bir arayışta olduğunu gösterir, ilk fırsatta aldatacak demek yani.
Ayrılmak istiyorsan biraz bekle, kanıt topla öyle boşan elin sağlam olsun, hakkını al.
Ama yok boşanmam dersen gördüklerini unut, herşeyi kurcalamayın, erkekler aldatmayı bilip affettiğinizi görünce daha da arsızlaşıyorlar.

Merhaba arkadaşlar 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik 10 aylık bebeğim var bugün eşimin play store geçmişinden sohbet sitelerini indirip daha sonra sildigini öğrendim ona sorduğumda inkar eti yemin eti ama geçmişinde gözüküyordu indirdiği çok büyük tartıştım onunla sonra ailemin evine geldim kendimi aldatılmış hisediyorum çok üzgünüm ne yapacağımı hiç bilmiyorum lütfen düzgün yorumlar yapın
Canım benim sen eşine güvenmiyorsun. Belli ki güvenmemekte de haklısın. Önceki konuna da yazmıştım onda başkalarına baktığını düşünüyordun dışarda. Yani bu şekilde yaşanmaz, eşin bi açıklama yapmadı mı sana görünce anlamadım o kısmı

Eşinizle ilgili şüpheleriniz varmış ve telefonda gördükleriniz şüphelerinizi tasdikler nitelikte. Naçizane önerim, eşinize adım atmayın bu aşamada. Hatasını anlamasi, kendini düzeltmesi gerekiyor. alttan almayın ve dik durun.
Neyi düzeltecek ki? Arayışta belli ki, aramayı mı bırakacak hem dışarda hem telefonda kaşı gözü oynuyor demek ki bu 2 konuya göre

Keşke bebeği alıp çıkmadan önce buraya konu açsaydınız. Siz niye gidiyorsunuz kovun evden yazardım. Şu hayatta isterse saray olsun, en rahat ettiğim yer evim. Niye düzenimi huzurumu bozayım, sığıntı gibi bir köşeye sineyim? Kovarım, çatır çatır da tazminatını nafakasını ödetirim. Adam fırıldak orası belli. Kaşı gözü rahat durmayanlardan. Bugün olmasa yarın mutlaka yapacak. Saygı yoksa aşk da sevgi de yoktur. Adam eşine bebeğine acımıyor fırsatını bulsa düşürecek. Defolsun gitsin rahat rahat ne istiyorsa yapsın. Yok öyle tertemiz düzenli evde hizmet alıp beni keriz yerine koymak.

Yalnız şu var, 17-18 yaşından beri berabersiniz ve çok genç evlenmişsiniz. Herkesin en az 10 sevgilisi olsun demiyorum ama ilk sevgiliyle de evlenmek bazen büyük risk olabiliyor. Kadınlar daha kendinden emin oluyor, aile kurayım anne olayım diyor ama o yaşta erkek hala özgür olmak istiyor, bekar takılmayı özlüyor. Bu zamanda 25 yaş ve altı bırak baba olmayı evlenmek için bile çok genç.

Hayır henüz kimseye söylemedim eşim neden indirdi siteleri hiç bilmiyorum birileriyle konustumu yoksa sadece merakindan indirip hemen sildimi hiç bişe bilmediğim için ne yapacağımı da bilmiyorum inkar eti sadece bı aCiklama yapmadi
Bu siteleri 10 yaşındaki bebeler bile kullanmayı biliyor 3 ününü de yükleyen adam ne kadar azdı ise gözü dönmüş heralde konuşacak. 1 tane de kesmemiş adamı düşün. Seni gaza falan da getirmek istemiyorum iyi düşün taşın ama bu girişimin arkası gelir bir şüphe zaten hep olacak. Bundan sonra yaparken daha sağlam dikkat eder gizler. Uygulamanın kalktığı tarih var mıydı eskiden onlar görünürde şimdi bilmiyorum nasıl. Bulutun altında 2 ay önce falan yazardı.
Bence konuşuyor sonra da kaldırıyor eve gelince, zaten hep yapıyordur

Bu siteleri 10 yaşındaki bebeler bile kullanmayı biliyor 3 ününü de yükleyen adam ne kadar azdı ise gözü dönmüş heralde konuşacak. 1 tane de kesmemiş adamı düşün. Seni gaza falan da getirmek istemiyorum iyi düşün taşın ama bu girişimin arkası gelir bir şüphe zaten hep olacak. Bundan sonra yaparken daha sağlam dikkat eder gizler. Uygulamanın kalktığı tarih var mıydı eskiden onlar görünürde şimdi bilmiyorum nasıl. Bulutun altında 2 ay önce falan yazardı.
Bence konuşuyor sonra da kaldırıyor eve gelince, zaten hep yapıyordur
Nereden beli oluyor acaba hangi tarihte yüklenip kaldırıldığı

İşte boşanmayınca böyle rüzgar yapınca erkeklere hiçbir şey olmuyor. Yarın öbürgün yine devam edecek. Yüz buluyor. Gitse de döner diyor. Bu platformda çok örneği var bunun.
Daha beter olur net. Nasılsa bırakmayacak diyecek bu sefer yüzüne baka baka yapacak, arsızlaşacak iyice

Boşanmayacaksan boşuna evi terk etmişsin.
Kendince burnu sürtsün felan diyosan onlar hikaye.
Bir süre düzelir tekrar yapar.

Daha beter olur net. Nasılsa bırakmayacak diyecek bu sefer yüzüne baka baka yapacak, arsızlaşacak iyice

Aynen bende onu diyorum. Bedel ödetmek evden gitmekle yatağı ayırmakla olmaz. Adam zaten yanımda yok deyip yine yapar. Aynı şeyi ben yapsam eşimin bana uygulayacağı tarifeleri tahmin edebiliyorum. O yapsa bende ona. Sadakatsizlik asla tahammül edemeyeceğim birşey.

X